سهام ایالات متحده مخزن پس از سنا نتواند دوباره به فشار از طریق coronavirus لایحه

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و 582 امتیاز یا 3 درصد به حل و فصل در 18,591. استاندارد & ضعیف است 500 skidded حدود 3 درصد و نزدک نوک پایین 0.3 درصد است.

بازار دیدم کوتاه مدت افزایش طول معاملات آتی پس از تغذیه گفت: آن را خواهد خرید Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار “در مقادیر مورد نیاز برای حمایت از صاف بازار عملکرد” نشان بانک مرکزی مایل به فراتر از 700 میلیارد دلار در خرید جدید هفته گذشته اعلام کرد.

اما کسانی که در سود بودند به سرعت محو دور. سرمایه گذاران به طور فزاینده ای نگران عظیم محرک لایحه که با هدف پاسخگویی به سیل اخراج تاثیر قرار میلیون ها نفر از آمریکایی ها و غارت اقتصادی احساس کسب و کار تقریبا در هر بخش. در بعد از ظهر دوشنبه دموکرات ها مسدود شده و این لایحه برای دومین روز متوالی و نمایندگان مجلس درگیری در مجلس سنا طبقه به عنوان تیره و تار مذاکرات کشیده.

این لایحه هدایت خواهد پرداخت 1200 $برای اکثر بزرگسالان و شامل 500 دلار برای هر کودک. این امر نیز اختصاص 350 $میلیارد دلار به کسب و کارهای کوچک به آدرس اخراج و ارسال میلیاردها بیشتر به بیمارستان ها و بیمه بیکاری سیستم. اندازه گیری نیز خواهد ایجاد $500 میلیارد برنامه برای کسب و کار متحده و محلات.

“امروز فروش ترکیبی است از عدم اطمینان در هر دو سلامت جانبی از ویروس ها و سیستم مالی” گفت: Sarat Sethi از Douglas C. لین و همکاران. “بازارهای نفرت عدم قطعیت است. عدم اطمینان ایجاد شده توسط کنگره قادر به ارائه یک محرک و توسط سرمایه گذاران همچنان به دنبال یک روشنایی ضعیف تابیدن از امید در کاهش ویروس باعث فشار اضافی بر روی سهام مانند ما دیده می شود در چند هفته گذشته.”

روز جمعه شاخص Dow, اصلاح کرده, بیش از 900 امتیاز آوردن این هفته زیان فراتر از 10 درصد و پاک کردن همه تهمت-عصر سود. هر سه شاخص به خوبی به یک خرس-بازار — که نشانه حداقل 20 درصد برگشت از اوج.

“ما شناخته شده است که این میزان کمک مورد نیاز گسترده شده است و در حال رشد برای سال در حال حاضر” نوشت علامت Hamrick ارشد تحلیلگر اقتصادی برای Bankrate. “فدرال رزرو همچنان به انجام همه از آن می تواند به حفظ بازارهای عامل. در حال حاضر کانون توجه این است که در انتخاب رهبران برای انجام شغل خود را به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>