سهام ایالات متحده افزایش متلاطم جلسه در کلمه ای که عربستان سعودی و روسیه ممکن است بریده بریده تولید نفت

اما احساس پرنیان خوب از مغلوب ساختن پیشی جستن نفت دیدار موقت بود. سهام اطراف برای خیلی از بقیه روز قبل از فرود در یک سالم پیش در نزدیک. آبی تراشه شاخص به پایان رسید تا 470 امتیاز یا 2.2 درصد در 21,413. استاندارد & ضعیف است 500 صعود 2.2 درصد به 2,527 دفاع کند گرفته شد. شاخص Nasdaq composite کردم 1.7 درصد دست انداز به 7,487.

انرژی سهام خو اولیه خود سود اما بخش بسته کردن روز با 9 درصد در سمت چپ که نزدیک به سه برابر بهتر از آن نزدیکترین رقیب بخش آب و برق. قیمت نفت افزایش یافت 25 درصد اهمیت حیاتی خود را در بهترین روز همیشه. ایالات متحده غول های نفتی شورون و اکسون موبیل پیشرفته 11 درصد و 7.6 درصد است. این شرکتها با بهترین داو اجرا تا کنون.

بخش انرژی در سال های اخیر منقبض شده است به عنوان یک بخش از اقتصاد کشور را در مقایسه با افزایش صنایع از جمله فن آوری و مراقبت های بهداشتی. اما نقش آن به عنوان یک کارفرما و یک تولید کننده یکی از مهم ترین کالاها در این سیاره به آن نقش بسیار مهمی در زندگی روزانه آمریکا

“این بارقه امید در قیمت نفت است که به طور کامل در آغوش نفت و بازار سهام گفت:” جان Kilduff از دوباره سرمایه است. “اما آن را هنوز هم یک شیب صعود قبل از هر یک از این تابه در بهبود چشم انداز برای هر یک از این بازارها است.”

سرمایه گذاران شروع روز در یک numbed دولت زمانی که ایالات متحده به وزارت کار تحویل بدترین تکه ای از اخبار از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس: 6.6 میلیون نفر ثبت برای جبران بیکاری طی هفته گذشته است. که دو برابر تعداد آخرین و بدترین اخبار کارگری پس از رکود بزرگ. نزدیک به 10 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در دو هفته گذشته.

بیکاری گزارش بخار 300 امتیاز از داو در 10 دقیقه ارسال تراشه های آبی به قلمرو منفی و راه اندازی سهام در یکی دیگر از سوار وحشی.

دو ساعت بعد آمد یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور با چشم انداز نفت امداد از طریق قیمت های بالاتر. رئیس جمهور می یابد خود را در موقعیت بی دست و پا از درخواست عربستان سعودی برای محدود کردن تولید به منظور پاک کردن بیش از تقاضا است که gutted قیمت نفت است. در گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن است jawboned عربستان سعودی به پمپ روغن بیشتر در جهت حفظ قیمت های پایین تر در پمپ بنزین.

عدم تقاضا برای نفت به دلیل کاهش رشد اقتصادی ناشی از کوروناویروس همراه با روسیه و عربستان سعودی و ایالات متحده پمپاژ مانند دیوانه, آب گرفتگی بازارهای جهانی و رانده شده کالا را قیمت بسیار پایین است که تقریبا هیچ کس می تواند یک سود. برخی از کارشناسان می گویند جهان پمپاژ مازاد 20 میلیون بشکه نفت در روز با هیچ جایی برای قرار دادن آن است.

در توییتر تهمت نوشت: “فقط به صحبت کرد دوست من مادربورد (ولیعهد) از عربستان سعودی سخن گفت که با پوتین رئیس جمهور روسیه و من انتظار و امید که آنها را پشت برش حدود 10 میلیون بشکه و شاید قابل ملاحظه ای بیشتر است که اگر آن اتفاق می افتد خواهد بود برای صنعت نفت و گاز!”

اروپا نفت شرکت بهره مند بیش از حد با Royal Dutch Shell, BP و فرانسه در مجموع اتمام قوی است. انرژی عملکرد کمک بازارهای سهام اروپا ارسال دستاوردهای سراسر هیئت مدیره. بریتانیا FTSE 100 لبه تا 0.5 درصد در حالی که شاخص DAX در آلمان و شاخص کک 40 در فرانسه نقل مکان کرد و تا حدود 0.3 درصد است. معیار Stoxx 600 صعود 0.4 درصد است. بازارهای آسیایی شد مخلوط با ژاپن Nikkei 225 پایین در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ صعود 0.9 درصد و شانگهای کامپوزیت تا 1.7 درصد است.

سهام کاهش یافته است سه نفر از پنج روز گذشته و راه خود را در اوج تمام وقت به عنوان ملت سر به چه تهمت هشدار داده است “می تواند یک جهنم از یک بد دو هفته.” کاخ سفید پیش بینی پنج شنبه که به عنوان بسیاری از 240,000 آمریکایی ها می میرند از coronavirus. این بیماری همه گیر است طرح میتوانست به کسب و کار و زندگی اجتماعی به عنوان آمریکایی ها گفته بودن به ماندن در خانه به سرعت گسترش آن. تعداد کل coronavirus موارد در سراسر جهان پیشی 1 میلیون در روز پنج شنبه.

10 میلیون آمریکایی که زمینه برای مزایای بیکاری در دو هفته گذشته پاکسازی تقریبا تمام شغل های ایجاد شده در پنج سال گذشته. این کار ضرر و زیان گسترده در محدوده لمس کردن صنایع به عنوان متنوع به عنوان خرده فروشی و سفر به خدمات حرفه ای و ساخت است. و اعداد رشد خواهد کرد: اقتصاددانان انتظار دارند که 40 میلیون نفر خواهد بود و از اواسط ماه آوریل است.

هر سه عمده شاخص های ایالات متحده آمریکا در حال عمیق در سوراخ برای سال 2020 پس از هدف قرار دادن رکورد در اواسط فوریه. داو است که 29 درصد آن بالا تمام وقت در فوریه. 12 در حالی که S&P 500 به پایین است که 27 درصد از آن رکورد در فوریه. 19.

با وجود 2.2 تریلیون دلار بسته امداد گذشت, هفته گذشته وال استریت mavens تقریبا به اتفاق آراء در تفکر خود را که اقتصاد در حال رفتن به بدتر.

“با بسیاری از اخبار مثبت از سیاستگذاران پشت سر ما در حال حاضر انتظار ما از گریم اخبار برای تسلط بر سرفصل در هفته های آینده گفت:” اقتصاددان و نمونه کارها استراتژیست لورن گودوین از نیویورک زندگی سرمایه گذاری در یک توجه داشته باشید پنج شنبه. سهام سرمایه گذاران “در حال تحقق است که ما ممکن است در نزدیکی قله جهانی در مورد رشد, اما این بدان معنا نیست که ما در نزدیکی پایان از بحران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de