سهام ایالات متحده کشش اقتصادی نجات تجمع به روز دوم با داو صعودی 1200 نقطه

رهبران مجلس سنا و کاخ سفید آمد به یک توافق بر 2 تریلیون دلار بسته محرک پس از نیمه شب هموار کردن راه برای عبور سریع است. بزرگترین کمک مالی در تاریخ ایالات متحده به این معنی $1,200 چک برای بسیاری از آمریکایی ها و عبارتند از a $367 میلیارد برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک و 500 میلیارد دلار از صندوق برای صنایع شهرها و ایالات متحده. آن را نیز پوشش می دهد 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی محرک بودجه $130 میلیارد برای بیمارستان ها و کمک های اضافی برای بیمه بیکاری برنامه.

“ما مشاهده این بسته به عنوان یک نقطه عطف در این بحران به این دلیل آن را نیز نشان می دهد که تمایل سیاسی برای انجام بیشتر بعد از آن در صورت نیاز” نوشته تورستن Slok اقتصاددان ارشد در دویچه بانک, اوراق بهادار در یک ایمیل به پست. “این بسته را صاف رکود منحنی و ما در حال حاضر نیاز به دیدن مسطح از ویروس منحنی.”

بوئینگ طراحی شده خیلی از داو دستاوردهای پس از آن سهام رسید نزدیک به 30 درصد Howard Silverblatt S&P Dow Jones شاخص. هوافضا غول سهام مشخصی حدود 37 به حدود 164 در معاملات بعد از ظهر.

پنج روز از مذاکرات فرستاده بود بازار در تمام جهات — سهام چهار شنبه پس از سنا دو بار موفق به پیشبرد coronavirus محرک لایحه و سپس رسید به عنوان یک معامله قریب الوقوع به نظر می رسد. در روز سه شنبه, وال استریت شاهد یک رالی در پیش بینی از توافق با میانگین صنعتی داو جونز نوردی حدود 11.4 درصد را به بهترین خود را پس از پایان سال 1933. استاندارد & ضعیف است 500 شاخص شروع به پریدن کرد 9.4 درصد و تکنولوژی-سنگین شاخص Nasdaq composite با صعود 8.1 درصد است.

اقتصاد ایالات متحده هنوز هم باید بر آنها غلبه کشت از موانع پس از تصویب این لایحه اشاره کرد لورن Goodwin, اقتصاددان و نمونه کارها استراتژیست در نیویورک زندگی و سرمایه گذاری. وجود دارد بلندی سوال در مورد چگونه به صرفه جویی در شغل در حال حاضر از دست داده و چگونه به سرعت دولت می تواند نقدی ارسال مستقیم به خانواده ها و کسب و کار در نیاز فوری.

“چقدر خواهد بود ‘هدر’ در شرکت هایی که به آن نیاز نیست به همان اندازه مانند کسانی که با بزرگتر ذخایر نقدی یا آنلاین فروش؟” گودوین گفت. “چه” ناشناخته گمنام’ پیش رو از نظر پیاده سازی است که می تواند ایجاد بازار استرس؟”

در اروپا و بریتانیا FTSE 100 بود تا 3.46 درصد و آلمان در داخ 1.3 درصد است. معیار رشد شاخص Stoxx 600 تا 2.56 درصد است. قاره بهداشت عمومی تشدید بحران روز به روز: coronavirus مرگ و میر در اسپانیا در حال حاضر در 3,400 surpassing چین ساخت آن را سخت ترین ضربه از کشور ایتالیا. پرنس چارلز وارث تاج و تخت بریتانیا دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

بازارهای آسیایی فلش سبز در سراسر هیئت مدیره. این شاخص نیکی 225 در ژاپن به پایان رسید 8 درصد حتی پس از توکیو بازی ها به تعویق افتاد تا 2021. هانگ سنگ در هنگ کنگ بود 3.8 درصد مثبت است. شانگهای کامپوزیت ظهور 2.17 درصد است.

اد Yardeni رئیس جمهور Yardeni تحقیقات گفت: کشور نیاز به دریافت این ویروس را تحت کنترل قبل از اقتصاد می تواند نفس خود را در آن به خصوص به عنوان بسیاری از صنایع را تعطیل.

این یک جنگ جهانی علیه ویروس,” او گفت:. “در حالی که ما صرف پول برای نرم کردن ضربه بر کارگران و شرکت های ما نیاز به بسیج منابع برای مبارزه با جنگ. وجود دارد که نیازمند میلیون ها نفر از ماسک های هواکش و یک پروژه منهتن برای پیدا کردن یک درمان است.”

پروژه منهتن راز و عظیم انجام شده توسط ایالات متحده در طول جنگ جهانی دوم که منجر به ایجاد بمب اتمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im