سهام ایالات متحده نزول شاخص Dow در حال سقوط بیش از 500 امتیاز پس از تغذیه رئیس سیگنال های اقتصادی درد جلوتر

سهام رفت و جنوبی روز شنبه پس از تغذیه صندلی جروم H. پاول گفت که درد رکود را می توان در فروشگاه اگر سیاستگذاران نمی دم بارهای پول بیشتر به اقتصاد و سرمایه گذاران به صورت یک بلیزارد از اخبار اطراف ناهموار دولت reopenings نصب coronavirus عفونت و مخلوط علمی روز رسانی در درمان است.

“اضافی پشتیبانی مالی می تواند پر هزینه اما ارزش آن را اگر آن را کمک می کند تا جلوگیری از طولانی مدت آسیب های اقتصادی و برگ ما با قوی تر بازیابی” پاول گفت: روز شنبه در یک کنفرانس ویدئویی با پترسون موسسه بین المللی اقتصاد.

استاندارد & ضعیف است 500-شاخص سهام کاهش یافت و 50 امتیاز و یا نزدیک به 1.8 درصد به حل و فصل در 2,820,00. شاخص Nasdaq composite با تضعیف 139 واحد معادل 1.6 درصد را به پایان برساند در 8.863.17.

“بازار به نظر می رسد فروش در چشم انداز دشوار بازگشایی به اقتصاد” گفت: James A. کاکس از ریچموند-بر اساس هریس مالی گروه. “مذاکرات بیش از یک فاز 4 محرک در حال گرفتن بیشتر ستیز است و این صدمه زدن بیش از حد. من فکر نمی کنم سهام گران قیمت روی آوردند اما این بازار است گفت: در غیر این صورت.”

سهام تا به حال شده است که به تازگی به عنوان هفته گذشته با tech-سنگین نزدک خزنده به قلمرو مثبت برای سال در پشت یک تعداد انگشت شماری از غول تکنولوژی از جمله اپل, آمازون, گوگل, پدر و مادر, الفبا, Facebook و مایکروسافت. (آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوس صاحب واشنگتن پست.) نزدک کاهش یافته و خود را برای دومین روز متوالی یکشنبه و پشت در قرمز برای سال 2020 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره در حال حاضر شروع پمپاژ بیش از 3 تریلیون دلار ارزش محرک به اقتصاد به مقابله اقتصادی اثرات سوء این بیماری همه گیر از جمله کمک به کسب و کار و پرداخت های مستقیم به افراد است.

سرمایه گذاران و اعتبار فدرال رزرو با صرفه جویی در این بازار از سقوط و جلوگیری و حتی بدتر از بحران مالی است. بانک مرکزی در ماه مارس منتقل شد به خرید مقادیر عظیم از دولت و شرکت ها و اوراق قرضه شهرداری ها است و راه اندازی یک برنامه به من قرض بدهید به طور مستقیم به خیابان اصلی کسب و کار است.

چند تحلیلگران گفت: در روزهای اخیر که سهام منتقل شده بود خیلی سریع شده اند و اقدام مانند یک 2021 بازیابی شد و در حال حاضر در جریان است. گفت: برخی از این بازار شد و قیمت گذاری در, خبر خوب بدون مقاطعه در به چالش کشیدن ماه پیش رو با آشغال پتانسیل شدید ویروس شیوع بیماری و یا حتی سقوط عود و مشکلات در ایالات متحده-چین روابط.

“همه خوب و چشم انداز خوش بینانه است که اساسا قیمت به بازار امروز” گلدمن ساکس رئیس سهام آمریکا استراتژیست دیوید Kostin گفت: روز سه شنبه در مصاحبه با CNBC.

“خطر از فعالیت ها و تحولات رفتن به جلو به عنوان من فکر می کنم در مورد آن است که احتمالا بیشتر اریب به حرکت نزولی در کوتاه مدت از صعودی,” او گفت:. “این قطعا نمی دادن مقدار زیادی از کوسن برای مدیران نمونه کارها.”

اشاره کرد مدیر صندوق پرچین استنلی Druckenmiller گفت: در پخش با اقتصادی باشگاه نیویورک که احتمال V شکل بازیابی “یک فانتزی” با توجه به خبری بلومبرگ.

سابق جورج سوروس کاردانی که در حال حاضر اجرا می شود Duquesne خانواده گفت ریسک-پاداش برای محاسبه سهام بدترین او دیده می شود.

چهارشنبه رد شد گسترده و عمیق است. تمام 11 بازار سهام بخش به پایان رسید در رهبری انرژی و مالی پایین 4.4 و 3 درصد بود. امریکن اکسپرس بزرگترین کشیدن در داو از دست دادن بیش از 6 درصد در روز است. شورون کاهش 2.6 درصد و اکسون موبیل فرو 5 درصد به عنوان شرکت های انرژی مبارزه ضعیف قیمت نفت است.

فن آوری است که تا حد زیادی مسئول برای بازار دستاوردهای سال های اخیر نه به نجات آمده است. آمازون تنها بزرگ سهام تکنولوژی برای رفتن مثبت تق و لق جلوتر 0.5 درصد است.

“حتی امروز با کاهش, سهام معاملات به طور قابل توجهی بالاتر از مارس 23 پایین گفت:” هوارد Silverblatt S&P Dow Jones شاخص. “درآمد شرکت ها در حال حاضر تجارت به عنوان اگر ما در نیمه دوم سال شاهد بهبود است.”

در روز سه شنبه آمریکا پیشنهاد 3 تریلیون coronavirus نجات بسته است که ارائه کمک دولت به علاوه دور دیگری از محرک چک. جمهوری خواهان به سرعت رد شد.

پاول همچنین با استفاده از این ویدئو ظاهر به تکرار بانک مرکزی موضع منفی نرخ بهره — هنوز هیچ با وجود رئیس جمهور تهمت را تکرار فشار بر روی موضوع است. فدرال رزرو در حال حاضر کاهش یافته است نرخ بهره را به صفر به ساحل کردن اقتصاد در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این کمیته را مشاهده روی منفی نرخ تغییر نکرده است” پاول گفت. “این چیزی است که ما به دنبال در.”

بازارهای اروپایی نوک منفی پنج شنبه به عنوان بریتانیا گزارش داد که اقتصاد آن قرارداد 5.8 درصد در ماه مارس است. FTSE 100 کاهش یافت و 1.5 درصد در روز و DAX آلمان کاهش یافت و 2.6 درصد است. پان-شاخص Stoxx 600 از دست داده و نزدیک به 2 درصد است. در آسیا ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن نیز با کاهش 0.5 درصد و هانگ سنگ در هنگ کنگ 0.3 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>