سهام ایالات متحده در پست دوم ماه متوالی از دستاوردهای پس از پر جلسه

تهمت نیست اعمال تعرفه های جدید یا لغو فاز یک معامله تجاری دو کشور امضا شده در اوایل سال جاری به عنوان برخی از سرمایه گذاران به حال ترس خود را در طول پنج شنبه در کنفرانس خبری. و نه او ذکر چین را شکست به سرعت افزایش خرید کالاهای آمریکایی به عنوان مورد نیاز توسط معامله تجارت.

“بازار نمی خواهید برای دیدن این تجارت تنش شعله ور” گفت: Scott رن از ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه. “ما به اندازه کافی به نگرانی با coronavirus بنابراین آخرین چیزی که بازار می خواهد یک اقتصادی جنگ سرد با چین است.”

داو بسته ممکن است با 4 درصد پیش است. آبی تراشه شاخص 36 درصد بالاتر از آن, مارس 23 کم و 14 درصد رسید. آن را 11 درصد در سال 2020 است.

استاندارد اند پورز 500 به پایان رسید جلسه با متوسط سود بسته شدن تا 15 امتیاز و یا 0.5 درصد را به پایان برساند در 3,044.31. گسترده index expanded 4 درصد در ماه است و 36 درصد بالاتر از آن, مارس 23 پایین.

“در ماه آوریل 12.8 درصد سود شامل سود سهام S&P 500 تولید شده در مجموع بازگشت از حدود 4 درصد در مه” گفت: Michael Farr, رئيس جمهور از سرمایه گذاری شرکت های فار, Miller & واشنگتن است. “S&P در حال حاضر به 5.5 درصد در سال و در میان همه گیر. که شگفت انگیز است.”

شاخص Nasdaq composite با انباشته highflying تکنولوژی سهام خود را برگزار زمین جمعه به عنوان سرمایه گذاران انباشت اشیاء بدست آمده به آمازون, مایکروسافت, اپل و حروف الفبا است که تبدیل شده اند بیشتر جدایی ناپذیر به اقتصاد جدید است. (مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس صاحب واشنگتن پست. نزدک است تا 4.4 درصد در سال 2020 و پس از آن 121-نقطه یا 1.3 درصد پیشرفت تحت فشار قرار دادند آن را به 9,489.87 در روز جمعه.

“بخش فن آوری standout برای این ماه است و در حال حاضر مثبت برای سال” گفت: Howard Silverblatt S&P Dow Jones شاخص. “مصرف کننده اختیاری نیز برای این سال است. سرمایه گذاران فکر می کنم مردم صرف و رفتن به صرف بیشتر در ماه های آینده به ویژه هنگامی که آنها دریافت که دوم محرک را بررسی کنید.”

ممکن است تعریف شده توسط گریم و گاهی متناقض در گزارش های مالی و علمی جبهه. سهام را به موشک وار رفتن یک روز در کلمه از پیشرفت در یک coronavirus کانديد واکسن تنها برای جلوگیری از تورم آینده در یک ناامید کننده اقتصادی نقطه.

مخارج مصرف کننده است که درایوهای دو سوم اقتصاد آمریکا سقوط یک رکورد 13.6 درصد در ماه آوریل آن بدترین کاهش از وزارت بازرگانی شروع به نگه داشتن سوابق در سال 1959. بیکاری مشخصی به 14.7 درصد به عنوان همه گیر-عصر اخراج دارای عقاید گذشته 40 میلیون, هر چند آن را نیز نشان داد نشانه هایی از bottoming ، درآمد شخصی و تقاضا برای وام های مسکن جدید افزایش بیش از حد انتظار است.

و هر چند دولت ها و جوامع در ادامه به سهولت محدودیت هایی که توقیف غیر ضروری کسب و کار چند برجسته خرده فروشان به رهبری به دادگاه ورشکستگی در ماه مه. تخفیف خرده صبح روز سه شنبه برای ثبت فصل 11 حفاظت در چهارشنبه پس J. C. Penney, مرحله, فروشگاه, Nieman مارکوس و J. Crew. اسکله 1 که برای ورشکستگی زمینه قبل از همه گیر اعلام انحلال کسب و کار خود را.

قیمت نفت به حال خود بهترین ماه در تاریخ, صف آرایی کردن از مارس عمق با توجه به ثابت جهش در تقاضا برای محصولات تصفیه شده مانند بنزین به عنوان کشورها و دولت ها بازگشایی شده است.

ایالات متحده معیار وست تگزاس اینترمدیت افزایش 90 درصد در ماه مه با کمک یک اسلش داخلی خروجی از 2 میلیون بشکه از 13 میلیون بشکه در ایالات متحده تولید کنندگان پمپ در اواخر ماه مارس است. هر بشکه قیمت است که هنوز هم تنها نیمی از آنچه در آن بود در ماه ژانویه قبل از ویروس خاموش کردن خودرو مسافرتی و هواپیمایی.

“ایالات متحده تعداد دکل نفت کاهش یافته و نزدیک به پایین ترین سطح خود و اعضای اوپک همراه با روسیه و دیگران را قطع خروجی به شدت” گفت: جان Kilduff از دوباره سرمایه است. “وجود دارد بسیاری از مقید کردن تقاضا است که مشغول به کار راه خود را به بازار است.”

ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان چراغ راه در مهندسی قیمت بهبودی در این ماه کاهش خروجی نزدیک به 2 میلیون بشکه در روز تنها پس از هفته سوم مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>