سهام ایالات متحده شیرجه رفتن در میان شیب سقوط قیمت نفت, بانک درآمد و خرده فروشی

چهارشنبه فروش به دنبال یک تاول در گزارش خرده فروشی ماه مارس که فرو 8.7 درصد خود را برای بدترین کاهش ماهانه تا کنون. این نتایج در تضاد کامل با بهمن تجدید نظر 0.4 درصد کاهش و ضربه گذشته 8 درصد سقوط است که تحلیلگران به حال پیش بینی شده از این بیماری همه گیر کوروناویروس که سوخته مخارج مصرف کننده yanked میلیون ها نفر از شغل خود و مردم مجبور به ماندن در خانه.

بازارهای لرزید بعد از بانک های عمده گزارش شیب کاهش در سه ماهه سود آنها به عنوان آماده برای مصرف کنندگان به توقف پرداخت وام مسکن و کسب و کار به طور پیش فرض بر روی وام. روز چهارشنبه بانک مرکزی آمریکا گلدمن ساکس و سیتی گروپ گفت: همه خود را در سه ماهه اول سود پایین حداقل 40 درصد در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. در روز سه شنبه, جی پی مورگان چیس و ولز فارگو اعلام کرد در سه ماهه کاهش 69 درصد و 89 درصد بود.

بانک ها که بازگشت از بحران مالی 2008 با رکورد سود در سال های اخیر می گویند دلتنگ گزارش تا حد زیادی رانده شده توسط میلیاردها آنها در کنار تنظیم برای پوشش ضرر و زیان بالقوه از تعمیق coronavirus رکود است. بانک مرکزی آمریکا این کشور را که دومین بانک, گزارش سود 4 میلیارد دلار در طول سه ماهه در مقایسه با 7 میلیارد دلار در مدت مشابه سال گذشته است. آن است که صرفنظر اضافی $3.6 میلیارد دلار برای پوشش وام ضرر و زیان است.

“ما شاهد اختلال عمده ای در بازارهای مالی است که تحت تاثیر هر خط از کسب و کار به عنوان مشتریان حرکت می کند به ماندن در خانه و وضعیت از طریق ارادی یا غیر ارادی اقدامات” بانک آمریکا ” مدیر عامل شرکت برایان Moynihan گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران وال استریت.

کریس Brightman, مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر تحقیقات وابسته به یک سرمایه گذار نهادی با $125 میلیارد تحت مدیریت سعید S&P 500 در حال حاضر در نزدیکی همان محل ایستاده بود به سه ماهه چهارم سال 2019 زمانی که بازار به صحنه رالی بزرگ.

“شما ممکن است بخواهید به خودتان بپرسید اگر درآمد ظرفیت و اصول S&P به عنوان خوب امروز به عنوان آنها در سپتامبر سال 2019,” Brightman گفت. “در حالی که ما در حال حاضر با نزدیک شدن به اوج روزانه مرگ و میر و موارد جدیدی از کروناویروس ما دیده نمی شود اوج از اقتصادی خرید اینترنتی. شماره امروز ما می بینیم برای خرده فروشی برای ماه مارس و ماه مه خواهد بود به مراتب بدتر است. به عنوان یک نتیجه انتظار می رود نوسانات بازار باقی بماند برای مدتی.”

آمریکا قیمت نفت کاهش یافت و به 18 سال گذشته شنبه در یک falloff در تقاضا است که کاهش قیمت نفت بیش از 60 درصد در سال 2020 است. وست تگزاس اینترمدیت آمریکا معیار معامله شد فقط بالاتر از 19 دلار در هر بشکه قیمت بسیار پایین است که تقریبا هیچ تولید کننده نفت می سود. قیمت نفت از 60 دلار به 80 دلار در هر بشکه در نظر گرفته شده یک نقطه شیرین است که اجازه می دهد تا تولید پول بدون مصرف کنندگان احساس gouged.

زمین شناسی کاهش سوخت های فسیلی استفاده شده با توجه به coronavirus خاموش شدن ناگهانی است که با داشتن یک اثر مخرب آن را به عنوان امواج از طریق نفت و گاز و خط لوله صنایع. حداقل یک تولید کننده نفت اعلام ورشکستگی و بسیاری دیگر انتظار می رود به دنبال اگر قیمت پایین ماندن بسیار طولانی. افت قیمت نیز گرفتگی سازمان ملل است که تکیه بر درآمد مستقیم از نفت به عنوان به خوبی به عنوان ملی و محلی است که کسب درآمد از بنزین مالیات است.

“فقط وجود شرایط سخت اقتصادی جهانی واقعیت است که در نتیجه سقوط حماسی در تقاضای سوخت انواع” گفت: جان Kilduff از دوباره سرمایه است.

خبر بد به نظر می رسید همه جا چهارشنبه. فدرال رزرو گزارش داد که ایالات متحده تولید صنعتی در ماه مارس دچار بزرگترین کاهش از سال 1946. بانک مرکزی “کتاب بژ” که گزارش ها حکایت از اقتصادی و رهبران کسب و کار در سراسر کشور, پیش بینی بیشتر منفی تحولات اقتصادی است. انجمن ملی سازندگان خانه گزارش یک رکورد در کاهش اعتماد به نفس در صنعت مسکن.

خرده فروشی تعداد آنها به ویژه نگران کننده به عنوان مصرف کنندگان درایو 70 درصد از اقتصاد ایالات متحده. “بازار سهام می تواند تخفیف کاستن از سرعت گسترش coronavirus اما آن را نمی توان نادیده گرفت بیشترین یک ماه کاهش خرده فروشی در رکورد گفت:” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک. “خرده فروشی می گویند این است که افسردگی یک رکود و چه کسی می داند که شرکت های بزرگ پول را دوباره؟”

وزارت بازرگانی داده ها نشان می دهد فروش در مواد غذایی و آشامیدنی فروشگاه بودند تا 28 درصد در مقایسه با ماه مارس سال 2019 به عنوان مصرف کنندگان مواجه نگردند و تخم مرغ و کاغذ توالت و مواد ضد عفونی کننده در خواست مقامات بهداشت عمومی حاوی ویروس است.

اما کسانی که پویایی لازم را تصرف کامل تصویر چقدر ناگهان صرف شود. فروش در فروشگاه های لباس کاهش 50.7 درصد در مقایسه با سال گذشته است. فروش خودرو کاهش یافته است بین ماه های فوریه و مارس و می تواند به کاهش و حتی بیشتر مارس. در روز شنبه بهترین خرید گفت: این امر کردند 51,000 کارکنان فروشگاه در ایالات متحده, و یا در حدود 40 درصد از کل نیروی کار است.

“خارج از فروشگاه های مواد غذایی, داستان تقریبا جهانی منفی” گفت: جیم بیرد مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در پلانت مورن مشاوران مالی. “بالاتر-بلیط و غیر اختیاری بخش ضربه شد ، خودرو و مبلمان فروش کاهش یافت بیش از 25 درصد است. به دور و بیشترین تاثیر را احساس شد در خرده فروشان پوشاک است.”

پیامدهای از شیوع این بیماری شده اند سویفت و سوزش. بیش از 17 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری. دولت فدرال در پاسخ تریلیون دلار در اورژانس امداد به خانواده کسب و کارهای کوچک و تمام صنایع. حدود 80 میلیون نفر را از دریافت محرک چک های پنج شنبه. اما حتی این افزایش بعید است که برای صرفه جویی در بخش خرده فروشی در سقوط آزاد.

صنعت تلاش شد و قبل از همه گیر در زمان نگه دارید. بیش از 60 ، 000 فروشگاه ها بسته اند در هفته های اخیر با توجه به Coresight تحقیقات و خرده فروشان را لغو میلیون دلار’ ارزش سفارشات. با شروع ماه آوریل نزدیک به 1 میلیون و خرده فروشی کارگران furloughed به عنوان غول از جمله macy’s, فاصله, kohl’s, L مارک و J. C. Penney فرستاده بیشتر از کارکنان خود را در خانه بدون پرداخت هزینه.

برای مقایسه در اوج رکود بزرگ خرده فروشان حذف 2.6 میلیون شغل است.

ابها Bhattarai و Renae مرل کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات