سرمایه گذاران و رهبران کسب و کار هنوز مشخص نیست در مورد دامنه تاثیر اقتصادی از coronavirus اما شرکت های متعدد را به عقب کشیده و یا به طور موقت به حالت تعلیق عملیات.

این ویروس نیز آلوده کرده است که 7,700 کشته و 170 در چین فلج کرده است, کشور نیروی کار با حداقل سه استان محرومیت همه غیرضروری فعالیت های کسب و کار تا فوریه. 10. در هوبئی استان است که دیده می شود در بسیاری از موارد فعالیت های کسب و کار شده است به حالت تعلیق تا زمانی Feb. 14. و به عنوان مقامات تقلا برای راه حل برای جلوگیری از گسترش جهانی شرکت های با ریشه در چین مجبور شده اند به درهای بسته خود را یا به طور موقت توقف عملیات بدون هیچ گونه یقین به چه مدت اختلال خواهد داشت.

“شرکت در حال اقدام قاطع بیش از قرار گرفتن در معرض خود را به چین مانند لغو پروازها بسته شدن فروشگاه ها و بستن کارخانه” Russ قالب مدیر سرمایه گذاری در AJ بل نوشت: پنجشنبه در یادداشتی به سرمایه گذاران است. “این است که در حال حاضر روشن است که درآمد خود را به عنوان یک نتیجه از coronavirus و ما هنوز هم نمی دانم زمانی که بهداشت حادثه را شامل می شود.”

استارباکس در اوایل این هفته توقیف بیش از 2000 مکان — بیش از نیمی از آن در فروشگاه های کشور و مک دونالد, KFC و اپل نیز اعلام کرد تعطیلی. گوگل گفت: این بسته آن پنج دفتر در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و خود حاکم تایوان.

شیوع مصرف است تلفات در صنعت هواپیمایی با بریتیش ایرویز و خطوط هوایی آمریکا کاهش پروازهای مستقیم به و از چین است. آلمان لوفت هانزا لغو همه چینی پرواز تا فوریه. 9 هر چند آن گفت: آن را در ادامه خدمات به هنگ کنگ.

حتی اگر ایالات متحده در بازارهای بسته و بالاتر برخی از شرکت ها با روابط اقتصادی به چین کاهش یافت. استارباکس سهام کاهش یافت و در حدود 1 درصد است. کاترپیلار جهانی bellwether سقوط کرد به عنوان به خوبی.

مسافر ترافیک هوایی در حدود 35 درصد کاهش در شیوع سارس بدترین نقطه برای شرکت های هواپیمایی در منطقه آسیا و اقیانوسیه با توجه به بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن. و برای سال 2003 به عنوان یک کل انجمن تخمین زده است که سارس و یا سندرم حاد تنفسی شدید هزینه کسانی که حامل 8 درصد از درآمد خود را و یا در حدود 6 میلیارد دلار در آن زمان بود. صنعت هواپیمایی است که از نزدیک تماشا به عنوان قربانیان باقی بماند.

روز پنج شنبه سازمان بهداشت جهانی تعیین شده شیوع این بیماری یک اورژانس جهانی. چنین تعیین می تواند سیگنال است که بدترین و در عین حال برای آمدن به چین و جهانی کسب و کار.

“ویروس تاثیر بر تولید صنعتی و صادرات خواهد شد و به احتمال زیاد نیروی PBOC دست به استفاده از بازوکا محرک آنها صرفه جویی در مورد ایالات متحده-چین در زمان به نوبه خود برای بدتر از” اد ملا یک تحلیلگر با OANDA نوشت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران پنج شنبه. “تا زمانی که بازار با اعتماد به نفس این ویروس به اوج خود رسید و این شیوع در نهایت شامل سهام ایالات متحده مبارزه خواهد کرد با وجود قوی درآمد.”

با وجود 2.1 درصد افزایش در سه ماهه چهارم تولید ناخالص داخلی اقتصاد آمریکا رشد در کمترین سرعت پس از سال 2016 در سال گذشته وزارت بازرگانی آمریکا در گزارش روز شنبه. رشد برای سال کامل شد و 2.3 درصد در مقایسه با 2.9 درصد در سال 2018 و 2.4 درصد در سال 2017.

رکود مخالف ادعا می کند از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که محرک از سال 2017 مالیاتی در لایحه ای که به همراه داشت بزرگ کاهش برای شرکت ها و خانواده ها منجر به 3 درصد رشد تولید ناخالص داخلی.

در مصاحبه با فاکس کسب و کار, تجارت, وزیر ویلبر راس گفت: این ویروس می تواند تاثیر مثبت در اقتصاد ایالات متحده به دلیل خطرات بهداشتی خواهد نیروی شرکت ها به دنبال جایگزین هایی برای کسب و کار در چین است.

“من فکر می کنم آن را کمک خواهد کرد برای سرعت بخشیدن به بازگشت از مشاغل به شمال امریکا” او گفت:.

در فدرال رزرو در نشست روز شنبه, تغذیه, صندلی جروم H. پاول گفت که این بانک مرکزی است که از نزدیک نظارت بر وضعیت در چین اما آن است که خیلی زود به می دانم که چگونه یک نیش آن را از اقتصاد جهانی است.

“این وضعیت واقعا در مراحل اولیه آن و آن را بسیار نامشخص مورد تا چه حد آن را گسترش و چه کلان اقتصادی اثر خواهد بود” پاول گفت. “من قصد ندارم به حدس و گمان در مورد آن در این نقطه … ما به دقت نظارت بر وضعیت.”

در ضمن Facebook سهام در زمان ضرب و شتم پس از شرکت در گزارش سه ماهه چهارم درآمد که ضرب و شتم انتظارات اما همچنین نشان داد که 51 درصد افزایش در هزینه در مقایسه با سال 2018 است. رسانه های اجتماعی غول سهام به پایان رسید روز پایین بیش از 6 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im