بازارهای سهام ایالات متحده به شدت افت میکند, خوراکی سه روز رگه برنده

روز جمعه عبور از 2 تریلیون دلار بسته طراحی شده برای جزر و مد این کشور بیش تا زمانی که اقتصاد ری استارت هنوز به سرکوب جمعیت فرسایش بیش از آن در آینده مالی.

“در بسیاری از عدم قطعیت در سراسر جهان به ویروس و بیش از مردم نگرانی برای رفاه مالی” گفت: Sarat Sethi از Douglas C. لین و همکاران. “ما در حال تجربه یک بحران انسانی و بحران مالی در همان زمان است که بیان از طریق عظیم نوسانات در بازار.”

شاخص Dow Jones industrial average جمعه با 915-از دست دادن نقطه. در 21,636.78 شاخص پایین است بیش از 24 درصد برای سال 2020 و راه همه زمان اوج آن را در فوریه. 12. چند تریلیون دلاری نجات بسته های این هفته از فدرال رزرو و کنگره موجب قوی در اواسط هفته تجمع که به داو دوم آن-بهترین سه روز اجرا در تاریخ و کشیده تراشه های آبی بالای کلید 20,000 آستانه.

با وجود روز جمعه از دست دادن برای روز داو آن لذت بهترین هفته از سال 1938. هفته قبل شده بود یکی از بدترین حالت آن.

“به سرعت و وسعت این حرکت ذهن ترا درهم میشکنند” گفت: Howard Silverblatt S&P Dow Jones شاخص. “ما هرگز دیده می شود در صد حرکت می کند از این اندازه. سهام در حال حرکت در هر قطعه از اطلاعات است که می آید.”

استاندارد & ضعیف است 500 شاخص و شاخص Nasdaq composite با کاهش 3.4 و 3.8 درصد بود. S&P در پایان 2,541.47 هنوز هم به نمایندگی از 10.2 درصد به دست آورید برای این هفته است. اما گسترده شاخص پایین بیش از 21 درصد در سال. Nasdaq بسته در 7,502.38.

حتی به 2 تریلیون دلار بسته نجات رفت به کاخ سفید روز جمعه بعد از ظهر برای رئیس جمهور امضا این بیماری همه گیر را بس ساعت. ایالات متحده در حال حاضر اکثر موارد تایید شده در جهان و نزدیک به 1500 نفر از مرگ و میر. یک رکورد 3.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته وزارت اطلاعات و اقتصاددانان می گویند بیش از 40 میلیون آمریکایی می تواند از دست دادن شغل خود را از اواسط ماه آوریل است.

اما دو تا از داو 30 سهام منفی رفت جمعه. کالاهای مصرفی غول Procter & Gamble و مسافران بودند در این دو نقاط روشن. بوئینگ led بسته به قرمز با 10 درصد رسید. بوئینگ سهام تا به حال نزدیک به دو برابر این هفته در انتظار است که آن را به بهره مندی از فدرال امداد بسته است.

حتی اگر بازار به طور قابل توجهی تا برای هفته تحلیلگران هشدار سرمایه گذاران به بریس برای بیشتر بزرگ قطره.

“آیا نمی شود بیش از حد سریع به رها کردن شامپاین” گفت: سام Stovall از CFRA پژوهش است. “روز جمعه اسلاید به ما می گوید که سرمایه گذاران در حال گرفتن سود قبل از ضعیف داده است که مطمئنا در آینده می فرستد سهام به پایین به آزمون مجدد آنها پایین است.”

تمام 11 S&P بورس بخش های بازار منفی بودند روز جمعه و بسیاری از آنها پایین حداقل 10 درصد در سال است. انرژی ضربه شده است سخت ترین انداختن حدود نیمی. با شرکت های هواپیمایی حمل و نقل و خودرو عملا تعطیل با توجه به کروناویروس شیوع تقاضای نفت تبخیر شده است. برخی از کارشناسان نفت این باورند که قیمت های نفت خام می تواند فرود زیر 10 دلار در هر بشکه, قیمت دیده نمی شود در نزدیک به نیم قرن. قیمت گاز در پمپ کاهش یافته است به 99 سنت در بعضی از نقاط.

“اگر ما به زیر 10 دلار برای هر تمدید دوره آن خواهد بود ویرانگر به کل صنعت از کوچک به بزرگ بازیکنان گفت:” جان Kilduff از دوباره سرمایه است. “بسیاری از ورشکست خواهند شد. اما آن را نیز ارسال میلرزد از طریق مصرف کنندگان که متوجه خواهد شد که باید چیزی وجود دارد که بسیار بزرگتر است که اشتباه است با اقتصاد برای تقاضا می شود بسیار پایین است.”

قیمت نفت تنها بخشی از مشکل معادله است. خطوط هوایی و هتل ها و رستوران های صنعت — همه متکی بر هزینه های مصرف کننده — دیده می شود درآمد خراب شدن مردم در خانه بمانند. فدرال نجات طراحی شده است برای کمک به این بخش و کمک جرقه سه روز متوالی است که در صدر را در روز پنج شنبه.

دستاوردهای محلول در روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران هضم 3.3 میلیون بیکاری براده که گزارش شد در روز پنج شنبه و میلیون ها نفر بیشتر است که انتظار می رود به دنبال در هفته های آینده. یک گزارش جدید منتشر شده جمعه در تمایلات مصرف کننده کمک نمی کند. دانشگاه میشیگان به بررسی مصرف کننده کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از اکتبر سال 2016.

“هیچ کس در پرواز است از هواپیما. هیچ کس در نظر گرفتن تعطیلات. هیچ کس در حال رفتن به مرکز خرید” گفت: Chris Rupkey از MUFG اتحادیه بانک. “این اقتصاد است که رفتن به مخزن و مصرف کنندگان که در زمان این ماه بررسی به سادگی فقط ملت mellat به دنبال چراغهای جلو کاملا بی اطلاع در مورد این فاجعه است که در مورد به ضربه آنها را.”

بازار در سراسر اروپا و تضعیف بیش از حد. بریتانیا FTSE 100 کاهش یافته و 5.3 درصد به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد او آزمایش مثبت برای coronavirus و خود منزوی. آلمان داخ کاهش 3.7 درصد و معیار Stoxx 600 ریختن 3.3 درصد است.

بازارهای سهام آسیا بودند در شکوفایی. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن به پایان رسید در این روز با افزایش 3.9 درصد است. هانگ سنگ در هنگ کنگ علامت تا 0.6 درصد و شانگهای کامپوزیت 0.3 درصد افزایش یافت.

با یک محرک اقتصادی لایحه در راه “توجه را به نوبه خود به بحران بهداشت و درمان” نوشت: Wayne ترکه یا چوب کوتاه مدیر سرمایه گذاری رئیس Vantagepoint مشاوران سرمایه گذاری در یک توجه داشته باشید پنج شنبه بعد از ظهر.

“بد تر عناوین آینده بیشتر سلامت مردم خواهد بود منفی نهفته که منفی تحت تاثیر قرار خواهد سرمایه گذار روانشناسی” ترکه یا چوب کوتاه نوشت. “است که به ارائه فرصت به عقب بر گردیم در بازار اگر شما احساس می کنید شما آن را از دست رفته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im