اما تحلیلگران تردید دارند چقدر کمک تهمت و دولت او می تواند ارائه دهد. زمانی که نفت به فروش می رساند در $0 یا زیر — و آن را به عنوان کم به عنوان منفی 30 دلار بیش از دو روز است که به معنی تولید بسیاری از بشکه ذخیره آنها پرداخت مصرف کنندگان به آن را خاموش دست خود را. آن را شوم نشانه ای برای بهبود اقتصادی و تحلیل گران می گویند.

“عرضه-و-تقاضا تعادل برای نفت است که پس از ضربت سخت زدن که تقاضای جهانی نمی تواند به اندازه کافی سریع و تامین کنندگان نمی تواند قطع عرضه به سرعت به اندازه کافی برای قرار دادن همه چیز در نظم” گفت: فرانک Verrastro از مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. “چیزهای زیادی وجود دارد که روغن ها گردش در سراسر جهان و بنابراین تعداد کمی از مردم با استفاده از آن این است که هیچ درمان. حتی رئیس جمهور تهمت toolbox لخت به نظر می رسد.”

بحران نفت به عنوان شرکت های ایالات متحده در حال حاضر در برخورد با یکی از چالش برانگیز ترین محیط در تاریخ خود را. شرکت شروع بحرانی درآمد نجومی که تست خواهد شد که چگونه آنها هوازدگی بهداشت عمومی مستند و چه چشم انداز خود را برای باقی مانده از سال است.

در ضمن در واشنگتن سنا تصویب $484 میلیارد امداد بسته به پر کردن یک کسب و کار کوچک وام برنامه که تاخت و تاز کردن توسط تقاضا و به اختصاص پول بیشتر به بیمارستان ها و coronavirus تست. مجلس می تواند با تصویب این لایحه به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه.

جهانی مبادلات نیز پیشرفته چهارشنبه. شاخص DAX در آلمان به دست آورد حدود 1 درصد و لندن FTSE صعود 1.4 درصد است. ژاپن Nikkei شد مسطح ترین روز خود را از دست داد 0.7 درصد در روز نزدیک و HSI در هنگ کنگ را مخالف روش سوارکاری سود برای بسیاری از روز را فقط به بازگشت همه اما 0.4 درصد فقط قبل از نزدیک از کسب و کار. هند BSE Sensex بزرگ بود مکملهای افزایش تا 2.4 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات