ورزشی آمریکا طرح میتوانست با بسته عرصه تعویق و لغو بیش از coronavirus

در اینجا آخرین تحولات:

  • NCAA خود را اعلام کرد مردان و زنان بسکتبال مسابقات برگزار خواهد شد در تقریبا خالی عرصه است.
  • در اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine (R) گفت: دولت خود را خواهد شماره یک به منظور منع تماشاگران در داخل سالن, رویدادهای ورزشی, اضافه کردن به فشار عمده سازمان های ورزشی به بازی در عرصه خالی. The Columbus Blue Jackets رفت و به آنها اعلام خواهد شد “رعایت دولت قیمومیت” در مورد باقی مانده بازی های خانگی است.
  • در ایالت واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee (D) ممنوع اعلام کرد بیش از 250 نفر در سه شهرستان در منطقه سیاتل وادار به این شهر طرفدار تیم های ورزشی به برنامه های جایگزین.
  • در سان فرانسیسکو طلایی رزمندگان امور خارجه اعلام کرد که خود را در بازی شنبه شب برابر بروکلین نتس در تعقیب و گریز از مرکز را ادامه دهید بدون فن.

دو MLS بازی به تعویق افتاد

لیگ برتر فوتبال چهارشنبه اعلام کرد که دو بازی برگزار می شود در 21 مارس در سن جته و سیاتل خواهد بود به تعویق افتاد. لیگ اشاره کرد ممنوعیت توسط سانتا کلارا کانتی (کالیفرنیا.) در گردهمایی 1000 یا بیشتر مردم و واشنگتن را مشابه محدودیت به زیر 250 شرکت کنندگان.

Seattle Sounders که مجموعه ای را در FC Dallas گفتند که برنامه ریزی مجدد بازی به صورت نامشخص بعد از آن تاریخ و زلزله سن خوزه’ matchup با اسپورتینگ کانزاس سیتی نیز موکول شود.

دیگر آن برنامه ریزی بازی های لیگ در بیانیه ای گفت: “لیگ باشگاه ها و ورزشگاه اپراتورهای اجرا روش برای اطمینان از ایمنی از طرفداران و جوامع با افزایش تمیز کردن کارکنان و ضد عفونی بالا-ترافیک مناطق مطابق با اصول بهداشتی امکانات قبل و بعد از هر بازی و ساخت ضد عفونی کننده دست در دسترس در سراسر سالن. MLS استادیوم نیز اجازه می دهد مهمان به خود بطری ضد عفونی کننده دست و تشویق طرفداران که احساس بیمار و یا در جمعیت های آسیب پذیر برای لذت بردن از این بازی در خانه است.”

میشیگان لغو بهار فوتبال بازی محدودیت استخدام

دانشگاه میشیگان گفت: آن است که لغو آن بهار که برنامه ریزی شده بود برای مارس 18. در میان دیگر اقدامات با هدف کاهش گسترش coronavirus شامل محدودیت در استخدام و محدودیت به ضروری پرسنل و برخی از اعضای خانواده در خانه های بازی.

همچنین لغو شد خانه بزرگ 5k در حال اجرا رویداد و همه شخص ثالث مسابقات و یا حوادث مجموعه را در میشیگان امکانات ورزشی از طریق مارس 21. این مدرسه گفت که دیگر میشیگان صفحه اصلی مسابقات را به عنوان برنامه ریزی شده “با تنها دانشجو-ورزشکاران و مربیان و مسئولان ضروری پرسنل و محدودیت دو تن از اعضای خانواده در هر شرکت کننده در آن حضور داشتند.”

Wolverines مربیان نمی شود مجاز به انجام در خارج از دانشگاه جذب فعالیت و یا به میزبان استخدام برای دانشگاه بازديد حداقل از طریق مارس 21 مدرسه در مدت زمستان به پایان می رسد.

بود از دست می دهد و در جام جهانی عنوان

مواجه بود از دست رفته را در یک فرصتی برای دفاع از خود به طور کلی جام جهانی تاج زمانی که نهایی رویدادهای نجومی برگزار می شود, در, سوئد, خاموش نامیده می شدند. آمریکا اسکی ستاره که در زمان شش هفته از رقابت ها پس از مرگ پدرش به دنبال به را تشکیل می دهند زمین در ایتالیا با فدریکا Brignone در امتیاز مسابقه است.

به جای Brignone می شود اولین بار, ایتالیایی, برنده کلی در 53 سال تاریخ جام جهانی فوتبال زنان. جام جهانی در Cortina D’ampezzo, ایتالیا, در حال حاضر لغو شده است.

“من رویای مادام العمر آمد درست است” Brignone این گزارش گفت:. بود برنده شده بود گذشته سه جام جهانی به طور کلی عناوین.

“سلامت و رفاه ورزشکاران و سایر شرکت کنندگان و همچنین عموم مردم هستند در خط مقدم و اولویت FIS و همه ذینفعان” بین المللی فدراسیون جهانی اسکی (FIS) در بیانیه ای گفت. FIS گزارش داد که سه نفر از اعضای یک اسپانسر تیم پشتیبانی قرار داده شد در قرنطینه پس از نشان دادن علائم cornoavirus با یکی از اعضای آزمایش مثبت برای این بیماری است.

اوهایو ممنوعیت تماشاگران در داخل سالن, رویدادهای ورزشی,

ایالت اوهایو را شماره سفارش ممنوعیت تماشاگران در داخل سالن, رویدادهای ورزشی, در میان coronavirus شیوع رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine (R) گفت:

DeWine صادر قوی توصیه شنبه برای داخل ساختمان, رویدادهای ورزشی, برگزار شود, در عرصه خالی “دیگر از ورزشکاران پدر و مادر و دیگران ضروری به بازی.” او گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر که توصیه را تبدیل به یک سفارش.

“دلیل ما در حال انجام کارهایی که ما انجام می دهیم این است که ما پتانسیل تبدیل شدن به ایتالیا” DeWine گفت. “آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که در حال حاضر اقدام به جلوگیری از آن است.”

در پاسخ NHL Columbus Blue Jackets گفت: در بیانیه روز جمعه خود در بازی های آینده خواهد بود به روی عموم بسته شده در حالی که فرماندار منظور در اثر است.

“ورود به بازی خواهد بود محدود به خانه و بازدید از باشگاه پرسنل credentialed رسانه ها و پخش شرکای ضروری باشگاه و عرصه کارکنان و NHL مقامات” این کت آبی گفت. “بازی ها بسته خواهد شد ، سلامت و رفاه جامعه ما اولویت ما است و ما به قدر فهم ما طرفداران شرکت همکاران و مهمانان تحت این شرایط فوق العاده.”

دولت ایتالیا قرار داده شده کل کشور در مستند جمعه. یازده روز قبل از آن تا به حال کمتر مورد تأیید از coronavirus از ایالات متحده در حال حاضر.

NCAA را مرحله مسابقات بدون طرفداران

این بازی که سه شنبه شب در دیتون اوهایو برگزار خواهد شد “با تنها ضروری کارکنان و محدود خانواده حضور” NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت: در یک نسخه.

“در حالی که من درک چگونه نا امید کننده این است که برای همه طرفداران از ما, ورزش تصمیم من این است که بر اساس درک فعلی از چه covid-19 پیشرفت در ایالات متحده” Emmert گفت. “این تصمیم به نفع سلامت عمومی از جمله این که مربیان و مدیران طرفداران و از همه مهمتر ما دانشجو-ورزشکاران است. ما می دانیم این فرصت را به رقابت در مسابقات قهرمانی ملی NCAA است که تجربه یک عمر برای دانش آموزان و خانواده های آنان است. امروز ما به جلو حرکت خواهد کرد و انجام مسابقات مطابق با اطلاعات فعلی و ادامه خواهد داد برای نظارت و تنظیم به عنوان مورد نیاز است.”

در مورد این کنفرانس و مسابقات و ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس برگزار شد بازی با شلوغ عرصه در Greensboro, N. C. به عنوان Emmert اعلام اومد و بعد گفت: بازی دو بازی سه شنبه شب با طرفداران در حضور ولی امر ارزیابی باقی مانده از این مسابقات بعد. کنفرانس جنوب شرقی اعلام کرد مسابقات در نشویل ادامه خواهد داد چهارشنبه شب با تماشاگران به عنوان برنامه ریزی شده اما آن خواهد داد پنج شنبه. بزرگ ده که بازی مسابقات بازی ها بازی با طرفداران در حضور اعلام کرد بعد جمعه که آن را بازی باقی مانده از آن دوره از مسابقات بدون آنها. بزرگ 12 گفت: این امر اختصاص هر تیم در آن رویداد 125 بلیط هر کدام شروع با پنج بازی.

واشنگتن تیم بازی خواهد کرد در

“در این زمان جهت NBA و NHL ما بازی را در رفتن به عنوان برنامه ریزی شده و باز به تماشاگران. ما در تماس مداوم با هر دو لیگ و آنها باید خود را به روز رسانی راهنمایی ما خواهد شد به روز رسانی عمومی بر این اساس” یاد ماندنی ورزش و سرگرمی گفت: در یک نسخه.

سیاتل طرفدار تیم را جایگزین برنامه

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee (D) در چهار شنبه ممنوع اعلام کرد بیش از 250 نفر در شاه, Snohomish, و پیرس شهرستان, شهرداری که شامل سیاتل و حومه اطراف آن.

محدودیت که گسترش از طریق پایان ماه مارس است اما می تواند تمدید شود, به معنی عمده حرفه ای, رویدادهای ورزشی, در آن دسته از حوزه های قضایی خواهد شد یا لغو یا برگزار شد بدون فن.

Seattle Mariners که برنامه ریزی شده بود برای باز کردن فصل لیگ بیس بال در خانه در مارس 26 برابر تگزاس رنجرز در بیانیه ای گفت که آنها در حال کار با لیگ اصلی بیس بال “جایگزین برنامه” به خانه ها. Seattle Sounders از لیگ برتر فوتبال به تعویق افتاد, خود, مارس 21 صفحه اصلی دیدار مقابل FC Dallas به طور نامحدود. از XFL را سیاتل اژدها که کشیده اند بیش از 20 ، 000 طرفداران هر یک از بازی های خانگی خود را در مراسم تحلیف فصل بازی خواهد کرد و روز شنبه به عنوان برنامه ریزی شده در خانه در برابر لس آنجلس Wildcats اما سنچریلینک درست خواهد بود بسته به طرفداران این لیگ را اعلام کرد.

آیوی لیگ خواستار بهار ورزشی

لیگ آیوی گفت: آن را ترک خواهد کرد آن را به موسسات فرد برای تصمیم گیری که آیا زمستان تیم ها و ورزشکاران است که واجد شرایط برای آینده postseason بازی شرکت خواهد کرد. که شامل دانشگاه ییل و پرینستون بسکتبال زنان تیم که برنده فصل به طور منظم عناوین و اهدا شد به صورت خودکار اسکله به NCAA مسابقات پس از آیوی لیگ مسابقات لغو شد.

تصمیم به لغو مسابقات بسکتبال باعث شد مردان و زنان بازیکنان بسکتبال در پن برای ایجاد یک طومار خواستار این رویداد به ابقاء. یکی از این انتقادات از آیوی لیگ است رئیس جمهور ذکر شده در این طومار شد لیگ که تمایل به اجازه سایر ورزش به اقدام به عنوان برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>