ورزشی آمریکا صورت coronavirus حساب به عنوان NBA تعلیق فصل NCAA بازی بدون طرفداران

به عنوان NCAA اعلام بی سابقه اندازه گیری NBA شد اولین بار در ایالات متحده ورزشی لیگ به توقف آن فصل پس از پی سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی.

در یک صحنه تکان دهنده یوتا جاز و شهر اوکلاهما تندر بازیکنان سمت چپ چساپیک انرژی مرکز دادگاه در شهر اوکلاهما در مدت کوتاهی قبل از tip-off بعد از لیگ مقامات هشدار داده تیم یوتا مرکز رودی Gobert مثبت تست.

پس از بیش از نیم ساعت به عرصه عمومی آدرس گوینده ساخته شده یک اطلاعیه به جمعیت.

“طرفداران با توجه به شرایط پیش بینی نشده بازی امشب به تعویق افتاده است” به آدرس عمومی گوینده گفت. “از همه شما امن است. وقت خود را در خروج از عرصه امشب و این کار را در مد منظم. با تشکر از شما برای بیرون آمدن امشب. ما همه امن است. … لطفا درایو با خیال راحت به خانه. شب خوب طرفداران.”

“NBA تعلیق بازی به دنبال نتیجه گیری از [چهارشنبه] برنامه تا اطلاع ثانوی” این لیگ در بیانیه ای گفت. “NBA را با استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

NBA خیره کننده توسعه پیشی گرفت و دیگری اهمیت تصمیم پیش از آن در روز. NCAA رئیس جمهور علامت Emmert را اعلام کرد بعد از ظهر چهارشنبه که تمام سازمان های ورزشی زمستانی در مسابقات برگزار خواهد شد در بیشتر سالن خالی. به طور گسترده ای به عنوان جنون مارس مردان را در مسابقات بسکتبال یکی از محبوب ترین رویدادهای ورزشی, تقویم پایدار سنت است که باعث آلوم و طرفداران را, راه سفر, جمع آوری در بارها در طول ساعات روز و شرطبندی در میان دوستان است.

برنامه ریزی برای شروع سه شنبه شب در دیتون اوهایو بازی برگزار خواهد شد “با تنها ضروری کارکنان و محدود خانواده حضور” Emmert در بیانیه ای گفت. زنان مسابقات آغاز خواهد شد به همین جمعه و شنبه در ساعت 16 پردیس سایت. هر دو هنوز هم می توان به پخش در تلویزیون اما آرام وهم آور را جایگزین معمول خشن جیغ و کوه در می رم cheerleaders.

“در حالی که من درک چگونه نا امید کننده این است که برای همه طرفداران از ما, ورزش تصمیم من این است که بر اساس درک فعلی از چه covid-19 پیشرفت در ایالات متحده” Emmert در بیانیه ای گفت. “این تصمیم به نفع سلامت عمومی از جمله این که مربیان و مدیران طرفداران و از همه مهمتر ما دانشجو-ورزشکاران است. ما می دانیم این فرصت را به رقابت در مسابقات قهرمانی ملی NCAA است که تجربه یک عمر برای دانش آموزان و خانواده های آنان است. امروز ما به جلو حرکت خواهد کرد و انجام مسابقات مطابق با اطلاعات فعلی و ادامه خواهد داد برای نظارت و تنظیم به عنوان مورد نیاز است.”

قبل از Gobert مثبت آزمون NBA حکام برگزار شد یک کنفرانس تلفنی روز شنبه برای بحث در مورد لیگ coronavirus پاسخ گزینه های رسیده اما هیچ اجماع به عنوان اینکه آیا بازی باید اقدام به صورت عادی برگزار شد و بدون طرفداران در حضور و غیاب و یا به حالت تعلیق یا تاخیر در, با توجه به افراد با دانش تماس بگیرید.

لیگ اصلی بیس بال است و هنوز به صورت گسترده تصمیم گیری در مورد سرنوشت خود مقدس باز روز بعد از این ماه اما Seattle Mariners اوکلند دو و میدانی و San Francisco Giants مجبور خواهد شد برای به تعویق انداختن و یا نقل مکان بازی های برنامه ریزی شده در خانه خود ورزشگاه این ماه و یا بازی آنها را بدون طرفداران پس از مقامات دولتی در این مناطق روز شنبه ممنوع زیادی کرد.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee (D) ممنوع اعلام کرد بیش از 250 نفر برای سه شهرستان که به صورت Seattle-Tacoma منطقه شهری از طریق پایان ماه مارس در حالی که از سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد (D) حد تعیین شده در 1 ، 000 برای یک دوره دو هفته. شهردار اوکلند لیبی Schaaf (D) نیز ممنوع مجامع عمومی از بیش از 1 ، 000 در آالمدا کانتی.

NHL عمدتا بیکار نشسته. سن خوزه کوسه ها اعلام کردند که با بازی خانه, بازی بدون طرفداران پس از شهرستان سانتا کلارا ممنوع تجمعات بیش از 1000 نفر است. لیگ اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه که آن را “آگاه NBA تصمیم امشب به طور نامحدود به حالت تعلیق در آن فصل با توجه به یک بازیکن تست مثبت برای coronavirus. NHL ادامه به مشورت با کارشناسان پزشکی و ارزیابی گزینه های. ما انتظار داریم که یک چهارم به روز رسانی [پنج شنبه].”

تصمیم گیری در آمد که یک روز آغاز شد که با Anthony Fauci از بیماری های عفونی بخش در موسسه ملی بهداشت گفتن کنگره شنوایی است که اجتماعات بزرگ باید ممنوع است.

NCAA هفته گذشته با تشکیل یک پانل مشاوره از کارشناسان و اپيدميولوژيستها و از آنجا NCAA چشم انداز به سرعت در حال تکامل. در مصاحبه روز شنبه در CBS, NCAA معاون ارشد رئیس جمهور برای بسکتبال دن Gavitt گفت: NCAA است “قطعی برنامه ریزی در این مسابقات در تمام 14 سایت با طرفداران از چهار در دیتون به چهار نهایی در آتلانتا.” روز دوشنبه یکی از اعضای این پانل گفت: واشنگتن پست آنها موافقت با Gavitt ارزیابی.

سه روز بعد آن را به طور چشمگیری تغییر آن پرسود ترین و خیمه رویداد.

در بعد از ظهر چهارشنبه در اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine (R) گفت: دولت خود را که میزبان مسابقات متعدد سایت خواهد خود را به نوبه خود قوی توصیه از روز سه شنبه به نگه داشتن داخل ساختمان, رویدادهای ورزشی, با تماشاگران “دیگر از ورزشکاران پدر و مادر و دیگران ضروری به بازی” به سفارش.

“دلیل ما در حال انجام کارهایی که ما انجام می دهیم این است که ما پتانسیل تبدیل شدن به ایتالیا” DeWine گفت. “آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که در حال حاضر اقدام به جلوگیری از آن است.”

دولت ایتالیا قرار داده شده کل کشور در مستند جمعه. یازده روز قبل از آن تا به حال کمتر مورد تأیید از coronavirus از ایالات متحده در حال حاضر.

اواسط آمریکا کنفرانس خود را بسته مردان و زنان در مسابقات آغاز شده است که روز شنبه در کلیولند موشک وام مسکن Fieldhouse همان عرصه برنامه ریزی برای میزبانی هفته آینده NCAA tournament بازی ها پس از DeWine توصیه. DeWine پیشنهاد دلایل قانونی ساخته شده منظور ضروری برای لیگ های دیگر.

“سازمان های مختلف نیاز به سفارش از دولت” DeWine گفت. “این برای ما بهتر به زندگی خود را آسان تر است.”

قبل از Gobert آزمون معرفی ویروس به بازیکنان جمعیت یکی احتمالی مورد توجه قرار شد قرارداد بیمه. ترین قرارداد شامل یک “نیروی majeure” بند است که محافظت در برابر حوادث پیش بینی نشده از بیمه را کنترل کنید. اما از آن است که از نظر قانونی تیره که آیا یک دولت توصیه می ماشه بند در حالی که منظور قطعا خواهد بود. لیگ تیم NCAA خواهد شد از دست دادن پول بدون در نظر گرفتن اما آنها می توانند از دست داده اند و بیشتر با توصیه های زیر به جای سفارشات.

به عنوان NCAA ساخته شده خود را اعلام برخی از کنفرانس ها نقل مکان کرد و جلوتر با مسابقات به عنوان برنامه ریزی شده. ACC برگزار شد بازی با شلوغ عرصه در Greensboro, N. C. به عنوان Emmert اعلام اومد و بعد گفت: بازی دو بازی سه شنبه شب با طرفداران در حضور اما نمی خواهد اجازه می دهد تا در باقی مانده از این مسابقات است.

SEC خود را اعلام کرد مسابقات در نشویل ادامه خواهد داد چهارشنبه شب با تماشاگران به عنوان برنامه ریزی شده اما آن خواهد داد پنج شنبه. بزرگ ده که بازی مسابقات بازی ها بازی با طرفداران در حضور اعلام کرد بعد جمعه که آن را بازی باقی مانده از آن دوره از مسابقات بدون آنها. بزرگ 12 گفت: این امر اختصاص هر تیم در آن رویداد 125 بلیط هر کدام شروع با پنج بازی.

هفته آینده NCAA حوادث پخش خواهد شد همانطور که قبلا برنامه ریزی شده در سی و چند ترنر کانال های کابل.

“ما از NCAA تصمیم به ادامه بدون طرفداران در مسابقات سالن” شبکه گفت: در یک بیانیه مشترک. “ما همچنان با برنامه های ما به طور کامل تولید و پوشش کل رویداد است.”

اول و دور دوم سایت های آخر هفته آینده این عرصه باقی خواهند ماند. اما برای چهار منطقه ای سایت و چهار نهایی در آتلانتا Emmert گفت: آسوشیتد پرس, NCAA به دنبال حرکت حوادث از کاورنو استادیوم های فوتبال به سالن های صمیمی.

در ورزش جهان برخی از بزرگترین دومینو سقوط کرد روز شنبه یکی نمایشی و تکان دهنده مد. احتمالا وجود خواهد داشت بیشتر به آمده است.

“به نظر می رسد این مشکل برای مردم” DeWine گفت. “اما ما می دانیم چه آینده. ما می دانیم آنچه در اطراف گوشه. … همه چیز همان به نظر می رسد اما آن را واقعا نمی.”

دیو Sheinin و سامانتا پل کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>