ایالات متحده در فوتبال خرج می کند بسیار بیشتر از مردان مربیان از زنان سوابق مالیاتی نشان می دهد

همان سال گرگ Berhalter مربی متوسط در ایالات متحده مردان, تیم ملی, دریافت $304,113 در حقوق و دستمزد پایه و پاداش قابل توجهی — به جز او در این کار تنها برای یک ماه است.

این اعداد و ارقام به نور آمد این هفته در ایالات متحده در فدراسیون فوتبال آخرین فرم مالیاتی. آنها نشان دهنده یک معنی داری اگر باریک پرداخت فاصله بین سر مربیان ارشد تیم ملی با سطوح متفاوت از موفقیت است.

پرونده های مالیاتی نشان می دهد Berhalter سابق MLS مربی دریافت $200,000 امضای جایزه پس از پذیرش این پیشنهاد را در پاییز سال 2018 به علاوه $104,113 در حقوق و دستمزد و هزینه های در حال حرکت پس از شروع کار در ماه دسامبر.

او 2019 حقوق و دستمزد سالانه مشخص نشده اما بر اساس شکل دوم او را بین $1 میلیون و 1.2 میلیون دلار.

یک USSF سخنگوی سازمان نمی خواهم به اظهار نظر در مورد حقوق و دستمزد تفاوت. آخرین 990 فرم مالیاتی برای سال مالی از آوریل سال 2018 از طریق مارس 2019 اما USSF گفت: حقوق برای تمامیت 2018.

بین عرصه خروج و Berhalter انتصاب مربی موقت دیو Sarachan ساخته شده حدود 240,000 از ژانویه تا نوامبر 2018, پرونده های مالیاتی نشان می دهد.

ایالات متحده انسانها پیشرفته گذشته جام جهانی را دور 16 از سال 2002 هر چند تعدادی از سرمایه گذاری به طور کامل برنامه های در بازی کوتوله بازی زنان و مسیر جام جهانی اسکله است بسیار مشکل تر برای مردان آمریکایی است.

الیس که پا به کنار سال گذشته پس از 5½ سال خدمات و متوالی در جام جهانی عنوان, پایگاه حقوق و دستمزد $291,029 در سال 2017 و نزدیک به $390,000 سال آینده.

در اجرا تا به جام جهانی, او یکی دیگر از دریافت افزایش که سقوط در داخل قاب زمان از آخرین پرونده های مالیاتی. برآورد او قرار داده حقوق و دستمزد پایه در $500,000. او دریافت یک جایزه برای موفقیت در جام جهانی مقدماتی مسابقات بود اما درآمد قابل توجهی پاداش برای برنده شدن در جام جهانی است.

بالاترین پرداخت در ایالات متحده مربی در سال 2018 هر چند بود کسی که زمانی از یک شغل: Jurgen Klinsmann, مردان رئیس که اخراج شد در پاییز 2016. چرا که او تا به حال یک قرارداد بلند مدت فدراسیون مجبور به پرداخت $3.35 میلیون در سال 2017 و $1.475 میلیون در سال 2018 در مجموع به بیش از 4.8 میلیون دلار مالیات سوابق نشان می دهد.

2018 پرونده نیز نشان می دهد تمام زمان بازیکنان در تیم زنان دریافت حدود 170,000 در حقوق و دستمزد پایه (به صورت بازی برای هر دو ایالات متحده آمریکا تیم ملی فوتبال زنان تیم لیگ) و به $146,000 در پاداش به ظاهر عملکرد انگیزه و واجد شرایط برای جام جهانی.

پاداش برای برنده شدن در بازی های جام جهانی دیکته شده توسط توافق دسته جمعی بین بازیکنان و فدراسیون. این اعداد و ارقام باید اعلام نشده است اما بنا به گزارش بالا در $110,000 هر کدام.

فیفا, ورزشی, جهانی حاکم بر بدن پرداخت 30 میلیون دلار پاداش در جام جهانی فوتبال زنان در سال گذشته از جمله 4 میلیون دلار به برنده.

که دو بار به عنوان بسیاری به عنوان در سال 2015 اما هنوز کسری از آنچه که مردان دریافت: 400 میلیون دلار به طور کلی رهبری قهرمان فرانسه با $38 میلیون.

درآمد تولید شده توسط مردان و زنان در مسابقات پیچیده است چرا که فیفا بسته نرم افزاری چنین چیزهایی به عنوان تلویزیون حقوق و حمایت مالی می پردازد.

جهانی بینندگان از سال 2018 مسابقات مردان (64 مسابقات) سه بار بالاتر از 2019 زنان رقابت (52 بازی) هر چند برای اولین بار جام جهانی فوتبال زنان پیشی 1 میلیارد بیننده بیش از چهار هفته است.

طرح دعوی در دادگاه واصل ایالات متحده زنان بازیکنان علیه فدراسیون نگرانی های گسترده تر مسائل; بازیکنان وجود دارد که می گویند نابرابر جبران خسارت و حمایت نسبت به مردان برنامه.

این تیم باید جداگانه قراردادهای معامله و مردان را دریافت پایه حقوق. بسیاری از مردان درآمد آمده از قرارداد حرفه ای با باشگاه های سراسر جهان است.

هفته گذشته اتحادیه به نمایندگی از تیم ملی مردان بازیکنان صحبت کرد و در حمایت از زنان گفت: USSF “کار کرده است بسیار سخت به فروش یک روایت نادرست به مردم و حتی به اعضای کنگره است. آنها شده اند با استفاده از این غلط روایت به عنوان یک سلاح در برابر زمان و از اعضای سابق” از تیم زنان.

در پاسخ USSF گفت: “هدف ما این است که برای تعیین منصفانه و عادلانه برای جبران ما USMNT و USWNT در حالی که همچنین در حال متوجه چگونه و در کجا سرمایه گذاری می کنیم ما کلی منابع مالی به طوری که ما می تواند همچنان به تمرکز بر سرمایه گذاری در توسعه بازیکنان ما مربیان و داوران در تمام سطوح است.”

2018 فرم مالیاتی نیز نشان می دهد رئیس اجرایی دن فلین بود USSF بالاترین کارکنان فعال است که در سال در حدود 900,000 در حقوق و دستمزد پایه و پاداش است. جی Berhalter ارشد تجاری و استراتژی افسر نزدیک به $800,000.

فلین بازنشسته در سال گذشته و Berhalter, برادر بزرگتر از مردان مربی است و خروج از این ماه.

دیگران بودند در یک مقیاس پرداخت هزینه بالاتر از الیس در سال 2018 است.

تب راموس سابق زیر 20 مردانه مربی و جوانان مدیر فنی ساخته شده $460,000 به طور کلی. او در حال حاضر مربیگری MLS را هوستون دینامو.

Earnie استوارت دریافت $291,667 از حقوق و دستمزد پایه در شش ماه به عنوان مردان مدیر کل; او استخدام شده بود میدوی را از طریق سال. استوارت سابق تیم ملی, بازیکن در حال حاضر USSF ورزشی, مدیر نظارت بر مردان و زنان در برنامه های.

حقوق مردان مدیر کل برایان مک براید و زنان GM کیت Markgraf شده بودند در آخرین فرم مالیاتی زیرا آنها استخدام شدند در شش ماه گذشته.

ادامه مطلب فوتبال پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>