آمریکا تحریم ایران در انتخابات پیش از رای گیری به عنوان Pompeo تورهای عربستان پایگاه نظامی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز پنج شنبه تحریم انتخابات ایران مقامات که رد صلاحیت هزاران نفر از کاندیدای میانه از در حال اجرا در روز جمعه رای مجلس به عنوان وزیر امور خارجه مایک Pompeo تور عربستان سعودی پایگاه هوایی که در آن 2,500 نیروهای ایالات متحده مستقر هستند برای جلوگیری از تهران.

Pompeo سفر به ایران را همسایه و بزرگترین رقیب منطقه ای همراه با آخرین دور از تحریم ها تأکید خطر ناک دولت از تنش بین ایالات متحده و ایران پس از حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که به کشته شدن یک اوباما در عراق است.

“فردا رژیم ایران خواهد شد مرحله یک رویداد حمایت گراها به نام انتخابات” گفت: Brian قلاب وزارت امور خارجه و نماینده ویژه در ایران. “متاسفانه برای مردم ایران در این انتخابات صورت گرفت در راز طولانی قبل از هر رای گیری شد و حتی بازیگران.”

قلاب گفت: مقامات — دو نفر از اعضای شورای نگهبان و سه نفر از اعضای یک کمیته با اتهام بررسی صلاحیت نامزدها — انکار کرده بود شکافها به بیش از 7000 می تواند مدعی و ممنوع 90 مجلس از به دنبال انتخاب مجدد.

به عنوان یک نتیجه تندرو متحد آیت الله خامنه ای در حال انتظار برای به دست آوردن کرسی و در آغوش تر مقابله و نگرش نسبت به ایالات متحده و متحدان آن است.

قلاب گفت که او شک آینده مجلس شورای اسلامی اشاره کردن رهبران ایران به سمت دیپلماسی با واشنگتن است.

“از آنجا که روز پس از انتخابات رهبر معظم انقلاب است که هنوز هم برای رفتن به اتهام” او گفت:.

قلاب گفت: وجود خواهد داشت بدون کاستن از “حداکثر فشار” کمپین تحریم ها آغاز شد که ramping تا رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف ایالات متحده از سال 2015 ایران. وزارت امور خارجه گفت: اقدامات در حال حاضر محروم ایران از 80 درصد از آن درآمد نفت و دسترسی به 90 درصد از ذخایر خارجی خود هر چند دیپلمات های خارجی و ایران کارشناسان می گویند مبارزات انتخاباتی است و sapped تهران رهبران سیاسی و نظامی جاه طلبی.

قلاب گفت: هدف از تحریم مقامات ناشناخته برای اکثر آمریکایی ها است به برجسته کردن مقامات که “پنهان در سایه” اما نگه داشتن قدرت بسیار زیاد و این که “مقدار زیادی از اهداف” باقی می ماند.

“و بنابراین تحریم یک اثر عملی, اما آنها نیز نمادین اثر, چرا که اگر شما نمی تحریم این افراد آن را می فرستد یک پیام” او گفت:. “این یک پیام از سکوت و یا به دنبال راه های دیگر.”

Pompeo, در ضمن پرواز از ریاض به آلاینده شاهزاده سلطان پایگاه هوایی در عربستان جایی که او به بررسی یک اسکادران جت جنگنده و تور یک ارتش آمریکا پاتریوت موشک باتری از سایت. او به همراه John Abizaid سفیر ایالات متحده به عربستان سعودی که قبلا بود یک ژنرال چهار ستاره و فرمانده فرماندهی مرکزی ایالات متحده مسئول خاورمیانه است.

Pompeo به خبرنگاران گفت: سفر با او که سفر خود را نشان می دهد که نیاز به حفظ حضور نظامی در عربستان سعودی پس از حملات موشکی بر یک نفت عربستان تسهیلات و فرودگاه در سال گذشته که دولت را مقصر می داند در ایران.

“شما نیاز به نگاه فقط در آیت الله توییتر خوراک به می دانم که این مردم هستند که باید عمیق اهانت به خیلی از ایده هایی که برای ما بسیار عزیز در ایالات متحده و تمایل خود را برای از بین بردن دولت اسرائیل را به رسمیت بشناسد و به انجام آسیب رساندن به ایالات متحده آمریکا باقی مانده است,” او گفت:.

ایالات متحده تعیین شده ایران در جهان به عنوان تنها بزرگترین کشور حامی تروریسم است. در روز پنج شنبه, قلاب افزود: یکی دیگر از روش توصيفی لقب تماس ایران “جهان پیشرو کشور حامی ستیزی.”

در اوایل این هفته تصریح کرد: “در یک صدای جیر جیر که ایالات متحده کنترل می شود ثروتمند یهودی و آن را غرق خواهد شد مانند تایتانیک.

“ما در برابر حکومت ظلم و ستم و استکبار” او نوشت. “این چیزی است که ما به معنای” امریکا است.’ امروز اوج استکبار است ما که در کنترل ثروتمند صهیونیست ها و صاحبان شرکت های بزرگ. آمریکا مظهر ظلم و ستم. در نتیجه آنها متنفر توسط جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im