آمریکا رادیو بازیکن برتر سرزنش AI برای اخراج. دی جی ها می گویند که چرخش.

اما گذاشته و کارکنان مانند D’Edwin “بزرگ Kosh” والتون که 12 دلار در ساعت به عنوان یک on-air شخصیت برای کلمبوس, اوهایو, hip-hop station 106.7 ضرب و شتم آن را خریداری نیست. والتون نمی سرزنش کاهش بر روی یک کامپیوتر; او را مقصر می داند و آنها را در شرکت مدیران ارشد که “coldblooded محاسبه حرکت می کند” هزینه مردم شغل خود را.

آن را “پاره پاره من [expletive] قلب,” والتون گفت. “مردم در بالا نمی دانید که ما در پایین. آنها درک نمی کنند این روابط و ارتباطات ما با جوامع است. و این بدترین قسمت: آنها اهمیتی نمی دهند.”

این بازیکن در غالب در ایالات متحده رادیویی که صاحب آنلاین سرویس موسیقی iHeartRadio و بیش از 850 ایستگاه های محلی در سراسر ایالات متحده است به نام AI عضلات آن نیاز به دفع کردن رقبا پس گرفتن شنوندگان و ظهور از ورشکستگی است. این شرکت که در حال حاضر با استفاده از نرم افزار به برنامه موسیقی تجزیه و تحلیل تحقیقات و mix آهنگ ها, برنامه ای برای تحکیم دفاتر در اطراف آنچه مدیران تماس بگیرید “AI-فعال مراکز تعالی.”

این شرکت تغییر به نظر می رسد در خط با شرکت های بزرگ امریکا است که به طور فزاینده ای در آغوش اتوماسیون با استفاده از پیشرفت های فن آوری به بیش از وظایف یک بار انجام می شود توسط مردم افزایش سود و کاهش هزینه ها. محل کار تحول است که به طور معمول کاهش می یابد به یک نماد: ربات سرقت یک انسان است.

اما این کاهش در iHeartMedia, و شرکت های دیگر نیز برجسته کمی متوجه عنصر از این اخراج های دسته جمعی: انسان تصمیم گیران که هدایت آنها.

مدرن هوش مصنوعی سیستم هنوز به اندازه کافی قادر به جای مردم آشکار است. آنها در برخی از وظایف اما هنوز هم به شدت بستگی به مردم برای آموزش پالایش و تعمیر. برخی از منتقدان می گویند مدیران در نهایت با استفاده از این سیستم به عنوان سپر بلا امید برای منحرف کردن اذهان از مدرسه قدیمی, شکست, تصویر خود را به عنوان مربوط به اینده و جلوگیری از خشم عمومی.

صنعت تحلیلگران و ناظران گفت: iHeartMedia, آغاز شده بود برجسته آن AI شرط به امید متقاعد کردن سرمایه گذاران آن را به حال فن آوری امکانات برای زنده ماندن یک موسیقی جدید عصر دیجیتال است که در آن خدمات جریان رقابت در برابر over-the-air radio برای دلار تبلیغات و شنوندگان ،

بانک مرکزی امریکا تحلیلگر جسیکا Reif Ehrlich گفت iHeartMedia, رهبری از جمله پیتمن که او گفت می تواند “فروش یخ به اسکیمو” — تا به حال با موفقیت ساخته شده این شرکت در قد و قامت در برابر بدهی های سنگین. در حالی که این کار کاهش صدا ممکن است “غیر انسانی” او افزود: آنها ساخته شده حس از وال استریت چشم انداز با توجه به نیاز شرکت برای اصلاح هزینه و بهبود حاشیه سود.

“قطعا وجود دارد اتاق را برای بهره وری” او گفت:. “هیچ دلیلی وجود هوش مصنوعی نمی تواند کمک کند.”

اما کاهش نیروی کار گفت: جری دلم Colliano یک موسیقی-کسب و کار استاد دانشگاه نیویورک که منتشر, صنعت, عضویت در خبرنامه, داخل, موسیقی, رسانه, نگاه کمتر مانند یک لازم است کلید shift را خیلی جدید و با تکنولوژی بیشتر در پاسخ به iHeartMedia, گذشته مبارزات و خطرات آینده: آنچه تحلیلگران گلدمن ساکس در اکتبر به نام “افزایش شدت رقابتی” و “cannibalization” صوتی رقبا در وب است.

“این یک نمونه مثال از یک صنعت در حال مرگ است که سرزنش تکنولوژی چیزی است که فقط کاملا یک کاهش در نیروی” دلم Colliano گفت. “این یک ادم بیکار و تنبل رپ برای AI. آن را بهانه ای. ما باید به خارج از عادت به دنبال هوش مصنوعی یا هر نوع دیگر تکنولوژی به سادگی به عنوان یک راه برای مردم آتش.”

iHeartRadio سخنگوی وندی گلدبرگ کاهش یافته و به مدیران در دسترس برای اظهار نظر یا ارائه در مجموع اخراج تعداد گفت: تنها که کاهش کار بودند “نسبتا کوچک” در مقایسه با این شرکت به طور کلی نیروی کار 12,500 کارکنان.

اما نیم دوجین دی جی که در گفتگو با واشنگتن پست گفت: این کاهش بودند به مثابه یک “حمام خون.” رسمی لیست وارد شده توسط صنعت اخبار سایت های مانند RadioInsight ارائه اسامی صدها نفر نشان می دهد بحث میزبان, اخبار مجریان, تولید, برنامه, مدیران, خبرنگاران و رانندگی-زمان دی جی اجازه رفتن از ایستگاه های محلی در سراسر کشور است. دلم Colliano تخمین زده است که بیش از 1000 نفر شغل خود را از دست دهیم.

کاهش گلدبرگ گفت: نشان داد که چگونه iHeartMedia, شد تغییر “شغل به آینده از گذشته” اضافه کردن اطلاعات دانشمندان پادکست تولید و دیجیتال دیگر تیم ها برای کمک به تبدیل رادیو پخش به یک “multiplatform” خالق ” و “امریکا #1 صوتی شرکت.”

“ما قصد نداریم به یکی از این شرکت ها که در گذشته ماند و تصویب آن توسط” گلدبرگ در بیانیه ای گفت. “تغییر دردناک است و تغییر سخت است — اما انتخاب آگاهانه برای تغییر یک گزینه نیست برای یک شرکت است که رفتن به ادامه رشد و رقابت.”

رادیویی پخش شده است اولین آنلاین upstarts مانند پاندورا و یوتیوب اما طولانی مدت متوسط باقی مانده است یک کسب و کار بزرگ. در ماه نوامبر iHeartMedia, گزارش از آن زمان در بیش از 1.6 میلیارد دلار در پخش-رادیو درآمد و در طول نه ماه اول سال 2019 و شرکت براده ادعا می کنند که یک چهارم از یک میلیارد شنوندگان هنوز هم لحن در هر ماه به کشف موسیقی جدید, گرفتن در اخبار و یا شنیدن از محلی خود دی جی ها.

مدیران در تگزاس مبتنی بر شرکت به مدت طولانی تبلیغ انسانی دی جی خود را به عنوان بزرگترین قدرت رقابتی گفت: در اوراق بهادار فدرال براده سال گذشته که این شرکت در “همراهی” کسب و کار به دلیل شنوندگان ساخت “اعتماد پیوند و رابطه قوی” با on-air شخصیت آنها را بشنود هر روز.

“مصرف کنندگان گوش دادن به رادیو به این دلیل که صدای در طرف دیگر برای تلفن های موبایل مانند یک دوست” این پرونده گفت.

اما این شرکت نیز سعی در مبارزه با آن آنلاین رقبای بسیاری که پیشنهاد آهنگ ها بر اساس یک کاربر را به گوش دادن تاریخچه, توسط, ترجمه خود نوظهور قدرت تکنولوژیک. در سال 2018 برخی از ایستگاه های آنلاین iHeartRadio سرویس شروع به آزمایش یک موسیقی-مخلوط کردن سیستم هوش مصنوعی ساخته شده توسط start-up Super Hi-Fi است که می گوید می توان آن را “درک موسیقی های ظریف با همان عمق به عنوان یک انسان DJ.”

این سیستم می تواند انتقال در زمان واقعی بین آهنگ ها توسط لایه بندی در موسیقی, صدا, افکت صوتی-بیش از قطعه و تبلیغات ارائه سبک صاف و بدون درز که پخش شده است انسان DJ تجارت است. لس آنجلس مبتنی بر فوق العاده Hi-Fi که مشتریان همچنین شامل جریان تناسب اندام, خدمات Peloton می گوید: آن “محاسباتی موسیقی نمایش” هوش مصنوعی می تواند کمک به پاک کردن ثانیه-فاصله طولانی بین آهنگ هایی که می تواند منجر به “از دست دادن انرژی و عدم تداوم و فریزر نازایی.”

Super Hi-Fi اختراعات ثبت شده در سال گذشته کاهش هنر مخلوط کردن موسیقی به یک نمودار از الگوریتمی وظایف: “MagicStitch” سیستم به عنوان Super Hi-Fi تماس آن ارزیابی آهنگها “ریتمیک, مشخصات chordal, ملودیک, محتوای هارمونیک و دامنه در طول زمان”; محاسبه راه برای ترکیب آنها “در تطابق با برجسته زمانی لحظه”; سپس میافزاید دیگر عناصر برای ایجاد یک “بیشتر درگیر مصرف کلی تجربه.”

سیستم آموزش دیده است به مراحل مختلف سبکی لمس — “یک” وحشی و دیوانه’ قطعه کلاسیک را تا حد زیادی متفاوت از یک “وحشی و دیوانه’ punk rock anthem” یک ثبت اختراع متحده — به عنوان به خوبی به عنوان آنها سطح انرژی و خلق و خوی از “قوی کردن دیوار” به “نوحه.” احساسات نیز در فهرست این شرکت گفت: “بنابراین به عنوان برای قرار دادن فوق العاده مثبت گوینده بیش از یک سوپر منفی قطعه از محتوا” مثل یک گریم تکه ای از اخبار.

در یک تظاهرات برای یک پست خبرنگار Super Hi-Fi بنیانگذاران زاک Zalon نشان داد که سیستم انتقال از Nicki Minaj را در “آناکوندا” به Kanye غرب “قوی تر”: یک آهنگ موج پاک را از طریق یک خودکار ترکیبی از پررونق جلوه های صوتی, موسیقی پس زمینه, مصاحبه صدا و ایستگاه-نام تجاری فریاد استراحتی (“Super Hi-Fi: توصیه می شود با خدا”). انتقال ممکن است گرفته اند DJ چند دقیقه برای آماده سازی کامپیوتر تکمیل آن در یک ماده از ثانیه. (“3,526 محاسبات انجام شده” سیستم اعلام پس از آن.)

بسیاری از آموزش های اولیه برای این ظریف انتقال از انسان که prerecord صدای اور, انتخاب آهنگ ها, ویرایش کلیپ های صوتی و طبقه بندی موسیقی با نوع سبک و خلق و خوی. Zalon گفت: دستگاه-سیستم یادگیری بیشتر شده است تصفیه شده توسط iHeartMedia, انسانی دی جی که کمک کرده اند شناسایی و پا چلفتی انتقال و اتاق برای بهبود آینده.

“به رادیو دی جی در سراسر کشور است که واقعا در مورد مراقبت آهنگ انتقال و در حال گوش دادن به پیدا کردن همه چیز اشتباه بود که عالی” Zalon گفت. “این به ما صدها نفر از بهترین گوش. … آنها تقریبا ناخواسته شد مثل ما QA [تضمین کیفیت] تیم است.” (معلوم بود که آیا هر یک از این دی جی ها در میان اخیر اخراج.)

سیستم نخواهد گسترده باعث کاهش کار و می تواند منجر به فرصت های جدید Zalon استدلال می کند چرا که انسان هنوز هم نیاز به ایجاد و آماده قطعه های صوتی که از هوش مصنوعی را می توانید انتخاب کنید. اما او انتظار دارد که در چند سال کامپیوتر-صدای تولید شده می تواند به طور خودکار به عنوان خوانده شده اخبار سه تا مصاحبه و معرفی آهنگ های بالقوه supplanting انسان و حتی بیشتر. نرم افزار انجام 315 میلیون موسیقی انتقال برای شنوندگان در ماه ژانویه به تنهایی.

این سیستم در حال حاضر استفاده می شود تنها برای iHeartMedia, دیجیتال ایستگاه اما برخی از ناظران صنعت در آینده انتظار می رود که نرم افزار مانند آن می تواند تغییر شکل محلی بیش از حد هوا پخش برنامه بیش از حد. ارشد شرکت محصول افسر کریس ویلیامز گفت: سال گذشته در مصاحبه با اخبار صنعت سایت RadioWorld که “دی جی مجازی” است که می تواند یکپارچه interweave پچ پچ موسیقی و تبلیغات “کاملا” و “چیزی است که ما همیشه در حال فکر کردن در مورد.”

گلدبرگ به iHeartMedia, ارتباطات, ارشد گفت: شرکت سرمایه گذاری صدها میلیون دلار برای توسعه سیستم های با فناوری بالا به “قابل ملاحظه ای بهبود بخش علمی از ما چگونه برنامه” پردازش هزاران نفر از نقاط داده ها مربوط به بهینه سازی انتخاب موسیقی و برنامه ریزی “تا کنون در بیش از قابلیت های هر انسان به هضم و استفاده کنید.”

که اجازه داده است این شرکت گفت: برای برنامه نویسی مردم برای بیشتر حرفه خلاق “تعبیه ما ایستگاه های رادیویی به جوامع و زندگی از شنوندگان ما بهتر و عمیق تر از آنها قبل از آن بوده است.”

وجود دارد هیچ نشانه ای روشن است که هوش مصنوعی schedulers یا کامپیوتری دی جی خواهد حل طولانی مدت مالی چالش شرکت خود ساخت. در سال 2008 برای به دست آوردن کنترل از رادیو و بیلبورد تیتان پس از آن شناخته شده به عنوان پاک کردن کانال های خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت Bain Capital و Thomas H. Lee همکاران برگزار قوی تر خریداری وزن این شرکت را با کوهی از قرض پول نقد آنها نیاز به مهر و موم معامله.

بی پروا حرکت به سمت چپ رادیو لوله زین با بیش از 20 میلیارد دلار در بدهی فقط به عنوان رکود بزرگ لگد کردن رادیو و نقاط قوت شروع به زنگ. بدهی خواهد زانو شرکت برای دهه های آینده مجبور به پرداخت بیشتر نسبت به پرداخت سود چند سال از آن به دست آورده در درآمد.

در 2018, iHeartMedia, برای ورشکستگی زمینه گفت: در بیانیه ای که آن را “رعایت تعهدات خود” را به هزاران نفر از کارکنان. “ما اینجا هستیم تا به حق-اندازه ترازنامه” یک وکیل شرکت گفت: ورشکستگی قاضی که در آن سال در تگزاس که در آن غول رشد کرده بود از یک سن آنتونیو کشور ایستگاه موسیقی در سال 1972 است.

در این سال این شرکت برای ثبت ورشکستگی پیتمن شرکت رئیس و رئیس سابق ام تی وی و AOL پرداخت شد حدود 13 میلیون دلار در حقوق و دستمزد و پاداش پرداخت نزدیک به سه برابر آنچه که او ساخته شده در سال 2016 شرکت مالی سوابق نشان می دهد. در اواخر سال 2018 این شرکت همچنین خواسته ورشکستگی قاضی برای تصویب به افزایش آن در بسته های جایزه برای مدیران ارشد و حتی بیشتر به بیش از 33 میلیون دلار بالاتر از $22 میلیون آنها قبلا برنامه ریزی شده بود.

شرکت در دفاع از این درخواست در دادگاه تشکیل پرونده گفت: “حفظ انگیزه نیروی کار است که به عنوان مهم به عنوان همیشه.” کامل ورشکستگی طرح تصویب شد سال گذشته است. (اجرایی پرداخت بسته های گلدبرگ گفته شد محک در برابر صنعت همسالان و تعیین شده توسط هیئت مدیره این شرکت اضافه میکند: “این کار این بود که مدیریت تصمیم گیری است.”)

این شرکت فشار برای کوچک کردن و رده بندی کردن ایستگاه های محلی نیز امکان پذیر شده توسط زدایی. در سال 2017 کمیسیون ارتباطات فدرال در حال غرق یک حکومت نیاز به ایستگاه های رادیویی برای حفظ یک استودیو در نزدیکی جایی که آنها پخش شد. محلی دی جی شده اند بیشتر به جای ضبط جایگزین گاهی از صدها مایل دور.

چند دی جی گذاشته در این ماه گفت: آنها می دانستند که کسب و کار در بد شکل است. اما آنها حیرت زده شد توسط چه شرکت رفت و در مورد جرم “جابجایی” گفت: آنها به طور ناگهانی نامیده می شود در یک جلسه از همراهی کردن محلی ایستگاه محل با هیچ فرصتی برای خداحافظی.

اشلی “الف” Elzinga سابق در هوا شخصیت برای 95.6 KISS FM در کلیولند گفت: او شادمان در مورد آینده اما نا امید است که این شرکت تا به حال گفت: اخراج لمس تنها یک “نسبتا کوچک” تکه از نیروی کار خود را. “من به زندگی من به این” او گفت:. “من منتقل زندگی من نقل مکان کرد و خانواده من است.”

بسیاری از دی جی ها گفت: آنها را دیدم رادیویی محلی به عنوان یک اکولایزر: رایگان همه جا و برای هر کسی بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند و یا چه مقدار پول شما را. پس از اخراج آنها بوده ام هولناک با پیام از شنوندگان که گفت: آنها نمی تواند تصور کنید که زندگی روزمره خود را بدون آنها. آنها گفتند که انتظار نداریم که یک کامپیوتر تولید شده سیستم را برآورده شنوندگان و یا پر کردن جای خالی که.

Monisha “Mo” مان سابق شب DJ برای فرسنو, کالیفرنیا., هیپ هاپ ایستگاه B95 اعلام کرد که کاهش در Instagram در کنار جریان زندگی می کنند که 3 سال می تواند شنیده شود در پس زمینه.

“آنها تصمیم گرفته اید به جای تعداد زیادی از کارگران زیادی زندگی می کنند نشان می دهد که با هوش مصنوعی و … یکی دیگر از DJ در دولت دیگر یکی دیگر از شهرستان در فرزنو نمی دانم که هیچ چیزی در مورد فرزنو” او گفت:, پاره کردن. “من فقط نشسته در ماشین من بود لعنتی. این است که آن برای من است. … من فقط از چیزی است که من خیلی دوست داشتم.”

والتون, کلمبوس رادیو شخصیت شناخته شده به عنوان بزرگ Kosh گفت: او دوست داشت این کار را به خاطر آن به او اجازه دهید بحث در مورد اخبار و شنیدن از محلی شنوندگان. برای پنج سال از روزهای شنبه و یکشنبه در کار او وجود دارد بین شیفت خود به عنوان یک سرور در یک جای دور افتاده Steakhouse او را اغلب به دختر خود را به استودیو آموزش خود را در مورد کسب و کار او برای اولین بار در عشق با سقوط کرد به عنوان یک بچه ضبط موسیقی بر روی نوار کاست.

“این چیزی بود که من واقعا به دنبال به جلو به آینده است. و در یک چشم بر هم زدن همه از آن متوقف شد برای من,” او گفت:. “این درد ، آنها فقط کشته آنچه که من فکر آینده بود برای من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>