المپیک ایالات متحده مراکز آموزش بستن ارسال توکیو امیدوار تکاپوی

ورزشکاران بودند با ارسال یک پیام از طریق یک تیم ایالات متحده آمریکا برنامه ارتباطات سهشنبه اطلاع آنها که دولت را در بخش بهداشت و درمان بود دستور المپیک مقامات نزدیک به امکانات آموزشی مناسب و دور از جمله استخر یامونا ورزشگاه و قدرت و تهویه مناطق. آنها نمی بازگشایی برای حداقل 30 روز با توجه به پیام.

“این است که یک مایع است که وضعیت دولت ادامه خواهد داد برای نظارت بر” ورزشکاران گفته شد و در این مدت میتواند تمدید شود.”

این مرکز بزرگترین مرکز آموزش توپی برای ورزشکاران آموزش برای بازی های المپیک است. چند تیم المپیک ایالات متحده با استفاده از فضا در دائم و یا به طور منظم از جمله بوکس ، دوچرخه سواری ، تیراندازی و کشتی است. وجود دارد حدود 200 المپیک و پارالمپیک ورزشکاران آموزش وجود دارد در این هفته حدود 75 درصد از آنها در نظر گرفته شده اقامت ورزشکاران که بدان معنی است که آنها اقامت در خوابگاه و آموزش در این سایت پر بار.

ورزشکاران می توانند اقامت در مرکز آموزش و دسترسی پزشکی و خدمات ناهارخوری اما تمام امکانات آموزشی هستند خارج از محدوده.

“از آموزش برای یک ماه” ژیمناست سام Mikulak دو زمان المپیک و شش بار قهرمان ملی, ارسال شده در Instagram. “من می دانم که من تنها نیستم در این چگونه است که هر کس دیگری در برخورد با المپیک خود را در آماده سازی این بار؟”

بسیاری دیگر از المپیک امیدوار آواره شده اند در این هفته از جمله نمرات دانشگاه ورزشکاران با هدف قرار دادن توکیو و کسانی که آموزش در دانشگاه ها امکانات — ژیمناستیک شناگران و غواصان و دو و میدانی ورزشکاران در میان آنها — که نیز تا به حال برای پیدا کردن جدید آموزش اقامت بعد از دانشگاه تعطیل.

ورزشکاران را انتخاب کنید که به ترک کلرادو اسپرینگز می تواند در تلاش برای پیدا کردن جدید آموزش پایگاه به عنوان امکانات در سراسر کشور توقیف شده اند در روزهای اخیر از جمله خصوصی ورزشگاه YMCA سایت ها و بسیاری از امکانات با المپیک-اندازه استخرهای شنا.

“سلامت و رفاه از تمام کسانی که درگیر در آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو 2020 است ما شماره یک نگرانی” رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: در یک اطلاعیه صادر شنبه. “همه اقدامات در نظر گرفته شده برای حفاظت از امنیت و منافع ورزشکاران و مربیان و حمایت از تیم است.”

مرکز آموزش المپیک در Lake Placid n. y. شد و به همین ترتیب بسته این هفته است. نیویورک المپیک منطقه ای سازمان توسعه اعلام کرد روز یکشنبه همه امکانات آموزشی در علاوه بر این به همه اسکی کوه باید تعلیق عملیات.

سایت آموزش پایه برای بسیاری از ورزشکاران که رقابت در ورزش های زمستانی از جمله bobsledders, lugers, biathletes و اسکی ژاکت کش باف پشمی. خود را در رقابت های فصل تا به حال تا حد زیادی پیچیده و بسیاری از در حال حاضر در سمت چپ سایت. شبیه به کلرادو مرکز Lake Placid ورزشگاه و مراکز آموزشی تعطیل هستند اما ورزشکاران که باقی می ماند هنوز هم دسترسی به غذا و خدمات پزشکی و مطبوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>