المپیک ایالات متحده مرکز آموزش محدودیت دسترسی در پاسخ به کروناویروس

مرکز آموزش نمی کند به طور معمول انتشار جزئیات بیشتر در مورد که با استفاده از این سایت در هر زمان داده شده اما اغلب 225 یا بیشتر ورزشکاران مستقر هستند وجود دارد و حدود 75 درصد از آنها در نظر گرفته شده اقامت ورزشکاران است. این سایت قادر است 500 خدمت ورزشکاران و مربیان با بیش از 240 اتاق خوابگاه در سایت.

چند تیم المپیک ایالات متحده در استفاده از فضا در دائم و یا به طور منظم از جمله بوکس ، دوچرخه سواری ، تیراندازی و کشتی و در حالی که این مرکز به عنوان یک دائم آموزش خانه برای بسیاری از رقبای ایالات متحده از آن نیز میزبان ورزشکاران از کشورهای دیگر است. با توجه به نامه ارسال شده به ورزشکاران هر کسی با استفاده از این تسهیلات بر اساس کوتاه مدت می تواند باقی می ماند بر روی سایت باقی مانده از برنامه های خود را اما هیچ ورزشکاران مجاز خواهد بود.

“با وجود طبیعت همیشه در حال تغییر از coronavirus آن تاثیر جهانی و سناریوهای فرضی که وارد گفتگو USOPC شده است با توجه به هر گونه اطلاعات نشان می دهد که توکیو 2020 بازی نمی خواهد بروید به عنوان برنامه ریزی شده و به عنوان برنامه ریزی شده” USOPC مدیر عامل سارا Hirshland گفت: در یک نامه جداگانه به ورزشکاران جمعه. “ما مانند ورزشکاران که در حال آموزش به رقابت خود را در بهترین, در توکیو در حال تمرکز بر آماده بودن برای حمایت از ما در المپیک و پارالمپیک تیم در ژاپن است.”

در دیگر بازی های المپیک, اخبار دوشنبه, ایالات متحده آمریکا کشتی اعلام کرد آن را قطع تمام تحریم حوادث از طریق آوریل 6, از جمله آخرین شانس المپیک آزمایشات مقدماتی در میللرسویلل ستلمنت Pa. در مارس 27-28 و محاکمه تیم المپیک 2020 برنامه برای State College, Pa., مارس 4-5.

علاوه بر این ایالات متحده آمریکا کشتی به شدت تشویق همه اجاره باشگاه ها و مربیان به دنبال دستورالعمل ها و توصیه های خود را به دولت های محلی و یا منطقه مدرسه در تصمیم گیری برای میزبان شیوه های. این سازمان بیشتر خواست این باشگاه نیاز به همه شرکت کنندگان به درجه حرارت خود را گرفته و نوار مشارکت هر کسی با خواندن 100.4 یا بالاتر. علاوه بر آن دلسرد مشارکت هر کسی نشانه و یا نشانه یک بیماری تنفسی صرف نظر از درجه حرارت خود را.

همچنین کمیته بین المللی المپیک بوکس نیروی کار در روز دوشنبه اعلام کرد این امر تعلیق آن “جاده به توکیو” اروپا مقدماتی در لندن که تا به حال بدست جریان 14 مارس و برنامه ریزی شده بود به اجرا از طریق مارس 24.

تصمیم به توقف این رویداد اواسط جریان ساخته شده برای فعال کردن ورزشکاران شرکت کننده از بیش از 60 کشور جهان برای بازگشت به خانه دلیل افزایش جهانی محدودیت های مسافرتی و قرنطینه اقدامات فدراسیون توضیح داد.

بین المللی المپیک مقامات اصرار داشت که 2020 بازی برگزار خواهد شد که فدراسیون بوکس نیروی کار گفت: این امید به تکمیل مراحل مقدماتی برای بوکسورهای در ماه مه و ژوئن.

علاوه بر بوکس مقامات لغو, آمریکا, المپیک مقدماتی مسابقات برنامه ریزی شده را در بوئنوس آیرس از مارس 26 آوریل 3 و جهان مقدماتی المپیک مسابقات برنامه ریزی شده در پاریس از مارس 13-24.

Hirshland همچنین اعلام کرد که تمام تیم ایالات متحده آمریکا fan events لغو خواهد شد از طریق مارس از جمله ماه آینده “100 روز” جشن در نیویورک است. پیش از این USOPC لغو آن در رسانه اجلاس است که برنامه ریزی شده برای این هفته در لس آنجلس.

در آن نامه روز دوشنبه مرکز آموزش نیز خواسته ورزشکاران خود را به متوسط دو بار در روز و به مشورت کادر پزشکی اگر خود را معتدل می رسد 100.4 درجه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>