المپیک ایالات متحده مقامات توسل به اخراج میان گریم بینی

“من غرق قدر از این تغییر” Hirshland نوشت. “این مهم است.”

این USOPC به حال اشتغال حدود 500 نفر و Hirshland گفت: در اوایل این ماه USOPC مشغول به کار بود در یک “هزینه طرح کاهش” خواهد بود که در ماه ژوئن پرده برداری 1. در یادداشت روز شنبه او گفت: “درآمد ما پیش بینی شده برای جمع آوری این سال و در سالهای آینده کاهش می يابد.”

“به عنوان یک نتیجه از آن ما تصمیم به فعالانه کاهش هزینه های ما توسط 10-20 ٪ بیش از 2020-2024 قاب زمان به اطمینان حاصل شود که ما قادر خواهد بود برای ارائه در برابر ما ماموریت و خدمت به تیم ایالات متحده آمریکا ورزشکاران برای سال آمده است,” او نوشت.

این USOPC انتظار یک ثروت باد آورده از نزدیک به 200 میلیون دلار در تابستان امسال سهم خود را از رسانه های ایالات متحده حقوق که NBC می پردازد به کمیته بین المللی المپیک. که پول نمی خواهد می رسند تا به این نتیجه توکیو بازی ها که به تعویق افتاده است 2021. Coronavirus همه گیر نیز تأثیر توافق با شرکت های بزرگ حامیان کلیدی جریان درآمد.

“روشن شده است که آن را به ماه و نه هفته برای ما به بازگشت به عملیات” Hirshland نوشت: “به خصوص در مراکز آموزشی در کلرادو اسپرینگز و Lake Placid. ما در حال تطبیق حتی بیشتر از تصور ما بود به یک راه جدید از عامل و ما نمی تواند پیش بینی چه مدت آن را قبل از ما به وضوح در آنچه که در آینده نگه می دارد.”

این یادداشت را مشخص می کند که موقعیت های حذف شده اما Hirshland نشان میدهد که این کاهش بودند استراتژیک با هدف به حداقل رساندن تاثیر بر ورزشکاران آماده سازی برای المپیک رقابت است.

به تعویق افتاد توکیو بازی ها و رکود اقتصادی را لرزاند جنبش المپیک در ایالات متحده است. با حوادث تعویق و یا لغو در طول بهار و تابستان جریان درآمد خشک شده اند. بسیاری از ملی حاکم بر بدن دریافت حقوق و دستمزد فدرال وام اما هنوز در حال طرح ریزی برای از دست دادن میلیون ها دلار در طول بحران. حداکثر کاب رئیس USOPC ملی نظارتی شورای گفت واشنگتن پست در این ماه است که درآمد از دست رفته می تواند به $100 میلیون.

کلرادو اسپرینگز-بر اساس USOPC انتظار می رود که مجازی تاون هال پنج شنبه برای بحث در مورد چگونه آن را به حرکت به جلو با یک به طور قابل توجهی کوچکتر کارکنان.

“در پایان یک روز سخت و دشوار ماه ما باید تمام توان درخواست خودمان اگر چیزی است که احساس می کند خیلی افتضاح لازم است و حق” Hirshland نوشت: به کارکنان خود را. “من معتقدم که این اقدامات در حال آنهایی که سمت راست. همه از این خواهد شد و تفاوت. دلیل آن چیزی نیست که تعیین می کند ما موفقیت است. آن است که ترکیب مناسبی از ماموریت و ارزش استراتژیک تمرکز و نظم و استعداد و مسئولیت مالی و بهره وری است که تعریف ما از موفقیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>