ایالات متحده در المپیک تقلا به در شکل باقی بماند و پس از coronavirus بسته آموزش امکانات

و در آموزش پایه در مونته گردو, پرتغال, آمریکا, triathlete تابستان راپاپورت در تلاش برای حفظ پروتئین و کربوهیدرات تعادل است که کلید به اوج عملکرد به دلیل محلی فروشگاه های مواد غذایی شده است از بین برود تازه تولید تخم مرغ و گوشت.

“اگر آن را واقعا به آن ما می تواند به نان و کره بادام زمینی رژیم غذایی” راپاپورت 28 اولین ورزشکار واجد شرایط برای سال 2020 المپیک ایالات متحده سه گانه تیم گفت: در یک مصاحبه تلفنی “اما آن را مطلوب برای آموزش است.”

اینها فقط تعداد کمی از صفحات به سرعت در حال تحول راهکار را در ایالات متحده المپیک در جهان تبدیل رمان coronavirus همه گیر چهار ماه قبل از سال 2020 توکیو المپیک در حال برنامه ریزی برای شروع است.

برای سال های المپیک امیدوار منجر به شدت تنظیم زندگی دنده در هر جنبه ای از خواب خود را تمرین و وعده های غذایی به سمت اوج برای سال 2020 توکیو بازی های المپیک است. اما به عنوان دانشگاه های خصوصی سالن های ورزشی و استخرهای سرپوشیده باید توقیف درهای خود را در جهت منافع امنیت عمومی بسیاری از این ورزشکاران نخبه در حال تقلا برای جایگزین کردن با بدون حذف برنامه بازی.

شناگران کتی Ledecky و سیمون مانوئل که هنوز آموزش در دانشگاه استنفورد با وجود داشتن تبدیل طرفدار در میان آواره. آنها به پایان رسید تا در نزدیکی منلو سیرک باشگاه بهترین و شناخته شده برای آن امکانات مربوط به اسب سواری به عنوان مهمان از یک عضو. این باشگاه تنها یک دوره کوتاه استخر و دو قهرمان المپیک شد, بررسی گزینه های دیگر توسط midweek. فوری فشار خاموش است اما از آنجا که آینده دیدار در میشن ویجو کالیفرنیا لغو شد در این هفته به این معنی که آنها احتمالا نمی خواهد دوباره به رقابت بپردازند تا زمانی که ممکن است.

در روز سه شنبه آن را بیشتر رفت با استناد به بخشنامه از کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس (D) که در تمام ورزشگاه ها, رستوران ها, کافه ها و بسیاری دیگر از اماکن عمومی باید به سرعت گسترش ویروس. ورزشکاران اخبار از طریق یک تیم ایالات متحده آمریکا برنامه ارتباطات اطلاع آنها که مرکز, استخر, یامونا ورزشگاه و قدرت و تهویه مناطق خواهد بود بسته و دوباره باز به مدت حداقل 30 روز.

بسته شدن سوراخ کردی مودی بهترین امید گرفتن آموزش های خود را در مسیر برگشت پس از گرفتن قرمزی چشم از سان فرانسیسکو به پدر و مادر خود را’ خانه در نیوجرسی. او در میان نزدیک به یک دوجین آواره مرد ژیمناست دادخواست برای حق آموزش در کلرادو اسپرینگز تسهیلات زمانی که بسته اعلام شد.

همچنین آواره شد, سابق, اوکلاهما, ژیمناست, Colin ون Wicklen که رفت و در یک عشایری اودیسه در جستجوی یک جایگزین آموزش خانه پس از یادگیری این دانشگاه بسته شدن آن ، ون Wicklen و سه نفر دیگر از ورزشکاران نخبه بود و در ادامه به آموزش در Sooners’ بدنسازی با مربی مارک ویلیامز.

با هیچ هشدار و همه آنها تا به حال به تلاش برای جایگزین. ون Wicklen رسیده به باشگاه سابق خود در هوستون که مالک گفت: او می تواند عمل وجود دارد. بنابراین ون Wicklen بسته بندی شده به عنوان اگر که ممکن است خانه خود را پایه تا مسابقات المپیک در ماه ژوئن.

دقیقه پس از ورود در هوستون پس از شش ساعت رانندگی, صفحه اصلی, ون Wicklen دریافت یک متن که در ورزشگاه بسته شد. او تبدیل به Instagram, درخواست برای کمک به پیدا کردن یک باز بدنسازی در شهر است. او آموزش دیده در حوزه های مختلف باشگاه دوشنبه و سه شنبه اما این تسهیلات بسته بیش از حد.

بنابراین ون Wicklen را از طریق شب به نورمن, Okla., در حالی که دو huskies از خواب ورود در ساعت 3 صبح فعلی خود را طرح قطار با سایر سابق, اوکلاهما, ژیمناستیک, از جمله 2019 ایالات متحده همه در اطراف مدال نقره Yul Moldauer در محلی تسهیلات اجرا شده توسط 1984 المپیک مدال طلا بارت Conner. اما حتی او گفت که خواهد بود “بیشتر از فقط انجام تا آنجا که ما می تواند به ماندن سست و نگه داشتن بدن ما رفتن.”

The U.S. Olympic Training Center in Colorado Spring closed Wednesday. (Photo by Tom Pennington/Getty Images)
ایالات متحده در المپیک مرکز آموزش در کلرادو اسپرینگ بسته چهار شنبه. (تام پنینگتون/گتی ایماژ)

ژیمناستیک, ندارد, ورزش, شما می توانید فقط در هر نقطه ون Wicklen اشاره کرد. “اگر شما یک بازیکن بسکتبال در حالی که آن را ایده آل نمی, شما هنوز هم می تواند شوت از hoops در حیاط جلویی خود را,” او گفت:. “اما وجود دارد هیچ راهی برای رفتن به یک پارک و پیدا کردن یک مجموعه ای از [میله موازی].”

اما تمدید اخراج است ژرف. به غیر از روز های شنبه ون Wicklen فکر نمی کند که او از دست رفته یک روز آموزشی برای مدت دو سال.

“پس از سه هفته از هیچ ژیمناستیک, همه کسانی که آسیب کمی خفیف آسیب است که شما بوده ام به هل دادن از طریق و به نوعی می تواند در مقابله با و نگه دارید در خلیج — آنها واقعا ضربه بر شما” ون Wicklen گفت. “مچ دست خود را متورم می شود. مچ پا خود را سفت. شانه های خود را صدمه دیده است. و این باعث می شود آن را بسیار دشوار است به آمده است.”

به همان اندازه مخرب برای بسیاری از المپیک امیدوار شده اند لغو داخلی و مسابقات بین المللی آنها تا به حال شمارش برای ارزیابی آمادگی خود را تحت تاثیر قرار دادن قضات و در برخی موارد واجد شرایط برای تیم المپیک ایالات متحده.

فیل Dalhausser سه بار المپیک, والیبال ساحلی, بازیکن, فرود در سیدنی در شب شنبه برای یک FIVB World Tour رویداد در Gold Coast, تنها با آن در ذهن. 2008 المپیک, مدال طلا, Dalhauuser و شریک زندگی خود را نیک لوکنا هنوز به واجد شرایط برای توکیو است.

حدود 90 دقیقه قبل از او سوار یک پرواز اتصال به Gold Coast, Dalhausser دریافت اخبار بر روی تلفن خود را: او تا به حال سفر در سراسر جهان تنها به یادگیری این مسابقات شده بود به تعویق افتاد و از آنجا که از virus.

“منظور من این همه فقط تا دیوانه,” او گفت:.

با جهان به ظاهر آینده بازگشت Dalhausser, 40, بلافاصله رزرو پرواز به خانه اورلاندو نگران او ممکن است قادر به عقب بر گردیم در غیر این صورت.

اعضای متحده زنان واترپلو تیم آغاز سال 2020 با خود رقابت تقویم نقشه برداری در ورق اکسل.

در اواخر ماه مارس دفاع از قهرمان المپیک به, سفر به ژاپن به صورت یک “آزمون” مسابقات در محل توکیو بازی. در ماه آوریل تیم ملی بود به میزبان داد و بیداد با کانادا میزبان یک بازی مقابل استرالیا و سفر به ایندیاناپولیس برای یک تحریم بین المللی مسابقات که شامل استرالیا و چین و نیوزیلند و ژاپن است.

تمام است که در حال حاضر لغو شده و این تیم چهره چشم انداز ورود به بازی های المپیک بدون داشتن بازی یک بازی رقابتی از اواخر فوریه.

اما کاپیتان تیم مگی Steffens دو بار در المپیک مدال طلا گفت: تیم ملی است repurposing شعار این مجموعه در این فصل ابتدا — “بازی با بازی های سه ماهه چهارم, لحظه به لحظه” — به درخواست هر یک از “طبیعی” دیکته شده توسط coronavirus.

“ما تا به حال چند روز که واقعا وهم آور; چیزهایی که نگه داشته شدن لغو و ذهنی و عاطفی آن بود که واقعا عجیب و غریب زمان گفت:” استفنز, 26. “چه کسی می دانست چه چیزی بود ؟ اما این کار ما و آن را نیز در زندگی ما است. این رویای ما. و رویایی که در آن چه می شود شما را از طریق بار دشوار است.”

برای بسیاری از عدم اطمینان است که بزرگترین چالش است. جدید “طبیعی” به نظر می رسد به تغییر روزانه پیچیده تلاش برای باقی می ماند مناسب و انگیزه برای رقابت است که ممکن است یا ممکن است نمی شود به عنوان برنامه ریزی شده.

وزنه بردار Mattie با راجرز 24 گفت: او کار کرده است نسبت به تابستان سال 2020 به شش سال گذشته زندگی می کنند و تنفس همان هدف در هر روز. چهار سال پیش او فقط از دست رفته یک نقطه در ایالات متحده آمریکا تیم اما بازگشت به آموزش بلافاصله و تنظیم مجدد مناظر خود را در توکیو.

در حال حاضر یک آمریکایی صاحب رکورد راجرز است اما مطمئن باشید از یک نقطه در سال 2020 تیم ایالات متحده — در صورت وجود 2020 المپیک.

“این سخت است برای آموزش های المپیک زمانی که شما نمی دانید که بازی های المپیک در حال رفتن به” راجرز گفت: پس از اتمام تمرین روزانه در ورزشگاه در اورلاندو است. ورزشگاه هنوز باز بود اما راجرز تا به حال هیچ ایده ای در مورد پنج شنبه و فراتر از آن.

“من احساس می کنم مانند روز شماره که,” او گفت:. “ما خوش شانس خواهید بود به آن را از طریق روز. و سپس بعد از آن من نمی جامد طرح نشده است. همه چیز روز به روز در حال حاضر.”

او را به شکل یک راه برای کار کردن در خانه اگر او باید اما واقعا نمی توانم بگویم آنچه او را نسبت به کار. نهایی مقدماتی المپیک رویداد پان آمریکایی قهرمانی, برنامه ریزی برای ماه آینده در جمهوری دومینیکن شد به طور نامحدود به تعویق افتاد.

“آن را تقریبا لغو همه چیز” او گفت:. “ما هنوز هم لازم نیست که مقدار زیادی از اطلاعات من حدس می زنم چرا که هیچ کس نمی داند چه خبر است و ما نمی دانیم چه هر یک از این معنی است. که بدترین قسمت: عدم اطمینان از همه چیز است.”

Dalhausser 2008 مدال طلا والیبال ساحلی بازیکن به دنبال یک نقطه در یک چهارم المپیک تیم تشبیه دولت از سردرگمی به “مینی offseason.”

“من فکر می کنم ذهنی من گرفته ام من پا کردن پدال گاز کمی” Dalhausser گفت. “وجود دارد هیچ پاسخ و ما احتمالا نمی توانید هر در حالی که برای. این چیزی است که من رو به شکل از چگونه برای قرار دادن پشت پا بر روی پدال.”

در حال حاضر مودی سابق دانشگاه استنفورد ژیمناست و 2019 ایالات متحده نوار بالا مدال نقره فقط می خواهد برای کشف کردن که چگونه به عقب بر گردیم در ورزشگاه,

“ژیمناستیک, بسیار, بسیار شیک, ورزش,” مودی گفت. “شما را به دو روز و شما واقعا احساس می کنید مانند شما در حال از دست دادن توانایی های فنی و آگاهی بدن شما نیاز دارید. بنابراین با در نظر گرفتن سه چهار هفته است بسیار دشوار است. این خیلی بد است. من بهترین من انجام به در شکل باقی بماند در خانه, اما شما فقط می توانید انجام دهید بسیار است. من سطح روال بسیاری از بار سخت تر از هر چیزی من می تواند در خانه انجام دهد.”

در 24 مودی تا چشم به بازی های المپیک 2020 به عنوان capstone حرفه ای خود را. این یک سوال باز که آیا او می تواند به حفظ فرم خود را در سراسر هر چه تاخیر در پیش روست. آن را حتی murkier سوال که آیا او می تواند اصلاح فرم خود را اگر 2020 بازی با تاخیر شش ماه و یا تحت فشار قرار دادند یک سال کامل.

“این در نظر گرفته شده بود من در گذشته در ساخت بازی های المپیک” مودی گفت. “اگر آنها را تحت فشار قرار دادند پشت بسته تا چه حد من حتی نمی دانم اگر من هنوز هم سعی کنید برای رفتن. من برای آمدن به شرایط با آن است.”

این هفته جانباز مربی واترپلو و نویسنده جک بون جایگزین دروازه بان در سال 2006 تیم المپیک ارائه 10 نکته برای ورزشکاران قادر به رقابت و یا قطار به دلیل coronavirus احتیاطی. وی به تمرینات جسمی و روحی به رژیم غذایی راهنمایی و بالاتر از همه بر اهمیت چشم انداز و قدردانی.

گفت: بون در یک مصاحبه تلفنی: “با اینکه مجبور به گام به دور از ورزش خود را — چیزی تعریف هیچ یک از این ورزشکاران انجام داده اند برای 10 سال — شما می توانید دوباره شادابی اگر شما واقعا عمدی در مورد آن. شما می توانید می گویند به خودتان ” در 30, 60, 90 روز, من قصد دارم برای آمدن به عقب با دو تلاش زیرا این چیزی است که من واقعا دوست دارم.'”

برای راپاپورت این triathlete که مسجل او نقطه در سال 2020 المپیک ایالات متحده, تیم, چالش مرور هفته ها و ماه های آینده احساس می کند شبیه به انتقال از شنا کردن در استخرهای او به عنوان به عنوان یک NCAA standout در ویلانووا برای شنا در میان باز-آب هرج و مرج از یک سه گانه شروع می شود.

“شما باید آماده برای انواع شرایط و انواع دوره های” راپاپورت گفت: “بنابراین ما به عنوان ورزشکاران استفاده می شود به نیاز به ایجاد تنظیمات. من فکر نمی کنم هیچ یک از ما تا کنون ساخته شده تنظیمات در این مقیاس قبل از. اما من فکر می کنم ما باید همه آن را پذیرفته. آن را فقط به آنچه که ما در حال رفتن به انجام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>