آمریکا شرکت های نفتی آماده به بریده بریده صرف

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد که قصد خرید 90 میلیون بشکه نفت ذخیره شده در دولت ذخیره نفت استراتژیک در یک پیشنهاد برای سرپا نگه داشتن قیمت ها و اعتماد به نفس. اما بعید است به تغییر مسیر از ارزش یک هفته خشمگین محاسبات توسط مدیران و تحلیلگران به عنوان آنها نگاه در سال پیش رو.

آن را تنها در هفته گذشته است که عربستان سعودی اعلام کردند که با افزایش تولید خود را توسط چند صد هزار بشکه در روز ارسال قیمت توفنده برای بسیاری از این هفته قبل از نشان دادن نشانه هایی از زندگی جمعه.

ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان نفت — آهسته به حرکت می کند زمانی که عربستان سعودی راه اندازی شد در اوایل جنگ قیمت پنج سال پیش نامشخص از عربستان تعهد — نشان داد هیچ گونه تردید در این هفته.

روز دوشنبه کلودیو Galimberti یک تحلیلگر با S&P جهانی Platts پیش بینی شده است که “مارس و آوریل تقاضا خواهد بود به طرز وحشیانه ای محدود.” در مورد بدترین سناریو این شرکت گفت: می تواند وجود داشته باشد 950,000 بشکه در روز کاهش تقاضای جهانی است. توسط جمعه گلدمن ساکس پیش بینی بود که در هر سناریو نزول در آمریکا تولید به تنهایی می تواند یک میلیون بشکه است.

در میان کسانی که پیش بینی های یک گلدمن ساکس مطالعه جمعه منتشر شد نشان داد که شرکت های آمریکایی از نقل مکان به کاهش هزینه های سرمایه 30 درصد. پیشرو بودند از جمله شرکت های Occidental Petroleum, Apache, Corp., ماراتن نفت قاره منابع واحه و Ovintiv.

اما کاهش تولید نفت را به میزان قابل توجهی تاخیر رکود در تقاضا. این چاه که عامل به طور کلی در حفظ و پمپاژ. Goldman Sachs مطالعه نشان می دهد که بزرگترین کاهش در تولید رخ خواهد داد در پایان سال جاری و اوایل سال آینده در درجه اول در Bakken منطقه از دشتهای شمالی و ایگل فورد زمینه جنوب تگزاس است. و انتظار می رود آنها را به ادامه به نیمه دوم 2021.

که نشان می دهد از دست دادن شغل و درآمد برای همه شرکت هایی که تکیه بر تولید نفت — از تامین کنندگان به میدان کنندگان به کامیونداران به خطوط راه آهن به تریلر اردوگاه اپراتورها به شام — که می تواند گسترش به بعد برای سال آمده است.

حدود 90000 کارگران بستگی دارد در کسب و کار نفت در داکوتای شمالی گفت: Ron بودن سر از داکوتای شمالی و نفت و شورا; 35,000 مستقیم و 55,000 به طور غیر مستقیم وجود نخواهد داشت و بدون این صنعت است.

“بازار کالا باید خود را از یو پی اس و فراز زندگی,” او گفت: با آه. “شما رو به خوش بینی هستم.”

اگر قیمت نفت نمی گردیم بالاتر از 35 دلار است که این عنوان رو در این هفته گفت: “ما می بینیم قابل توجهی اثرات. این یک موضوع بسیار جدی برای ما است.” (معیار خام وست تگزاس اینترمدیت بود فقط زیر $33 به عنوان روز کاری به خود جلب کرد به جمعه.)

این یک کاملا متفاوت تصویر برای پنسیلوانیا گاز تولید: کمتر از چاه های نفت در داکوتای شمالی و تگزاس معنی کمتر “گاز همراه” است که استخراج همراه با نفت است. که می تواند دندانه گاز پر و سرپا نگه داشتن قیمت برای پنسیلوانیا شیل شرکت.

آن Swedberg Robba یک تحلیلگر با S&P جهانی Platts نوشت: در یک ایمیل که اگر نفت باقی مانده در 30 دلار در هر بشکه کاهش تولید است که دنبال می تواند به معنای یک فرصت برای پنسیلوانیا اپراتورهای. برای پر کردن شکاف در گاز آنها ممکن است قادر به افزایش تولید به اندازه چهار یا پنج درصد است. گاز های آتی در واقع هستند تا در این هفته است.

پنج سال پیش زمانی که عربستان سعودی تحت فشار قرار دادند تا تولید خود را در یک تلاش آشکار برای درایو شیل صنعت از, کسب و کار, شرکت های آمریکایی شد و به کندی عمل می کنند چرا که آنها مطمئن نبودند چه مدت تلاش در برابر آنها خواهد آخرین. اما وجود دارد هیچ coronavirus آن. در حال حاضر آن را به شکل غیر قابل اجتناب زمینه برای تولید و مصرف پیش بینی.

سیگنال های آینده از ریاض و مسکو نیز بی شک روشن است.

در مارس 5, عربستان سعودی, تلاش برای به دست آوردن کشورهای اوپک و شرکای آن در درجه اول روسیه به توافق برسند به 1.5 میلیون بشکه در روز کاهش اخیر قیمت ها در صورت از کاهش تقاضا است. اما مسکو خودداری کردند و در 7 مارس عربستان سعودی ساخته شده U-نوبه خود و اعلام کرد که آنها نمی خواهد گسترش یک دور قبلی تولید سهمیه شد اما باز کردن spigot.

روسها پاسخ با انجام همان. قیمت نفت کاهش یافت و از آنجا از دست داده و حدود یک چهارم از ارزش خود را.

برای یک روز یا بیشتر از آن به نظر می رسد که دو طرف ممکن است بلوف میزند و آن را به زودی خواهد بود. اما این امید کم رنگ شده است. یک عضو کمیته مشورتی جلسه که برنامه ریزی شده بود برای مارس 18 لغو شده است.

روسیه بودجه ملی بر اساس قیمت از $45 و عربستان بودجه حدود 80 دلار. اما هر دو می توانید تنظیم کنید. اگر قیمت جنگ ادامه می دهد عربستان سعودی را بزرگتر در برابر ضربه خود را زودتر پیش بینی, اما آنها بیشتر یدکی ظرفیت از روس ها انجام تحلیلگران می گویند. به طوری که آنها می تواند به نوبه خود جریان و حتی بیشتر.

“نه روسیه و نه عربستان سعودی در حال حاضر به چشمک زدن فقط رتبهدهی نشده است” نوشته پائولا رودریگز-Masiu یک تحلیلگر با Rystad انرژی در نروژ. “سعودی ها می دانند که اگر قیمت نزول به $20s وجود دارد یک شانس بالاتری برای رسیدن به یک توافق در سه ماه آینده, اما اگر قیمت باقی می ماند در بالا $30s یک معامله بسیار مشکل خواهد بود. ما پیدا کردن که بعید است که روسیه حاضر به مذاکره مجدد کاهش تا تاثیر کامل است که coronavirus را در تقاضا واضح تر می شود.”

آنچه که برای آمریکا شرکت های نفتی و کارگران در شک و تردید نیست. دیگر این طول می کشد سخت تر از آن خواهد بود. اما گلدمن ساکس مطالعه ارائه می دهد توجه داشته باشید یکی از تسلی: “اگر رکود است به اندازه کافی تیز و بلند به اندازه کافی (12 ماه یا بیشتر) باید آن را به پتانسیل بسیار واضح تر بازیابی زمانی که آن اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im