مقامات ایالات متحده تهیه و اقدامات تلافی جویانه در برابر چین بیش از coronavirus به عنوان رئیس جمهور تهمت دود

مقامات ارشد در سراسر چندین سازمان های دولتی انتظار می رود برای دیدار با شنبه شروع به نقشه برداری از یک استراتژی برای به دنبال اقدامات تلافی جویانه در برابر چین دو نفر با آگاهی از این نشست گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به افشای برنامه ریزی است. مقامات سازمان های اطلاعاتی آمریکا نیز در تلاش است.

رئیس جمهور تهمت است fumed به مشاوران و دیگران در روزهای اخیر در مورد چین سرزنش کشور برای خودداری از اطلاعات در مورد این ویروس و مورد تأیید اقدامات چشمگیر است که احتمالا منجر به اقدامات تلافی جویانه توسط پکن این افراد گفت.

در مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران مورد بحث سلب چین از آن “حاکمیت ایمنی” با هدف فعال کردن دولت ایالات متحده و یا قربانیان به سو چین برای خسارت. جورج Sorial که قبلا به عنوان یک مدیر اجرایی در این سازمان نسبت ناروا و درگیر در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه چین گفت واشنگتن پست او و ارشد مقامات کاخ سفید را مورد بحث محدود کردن چین مستقل ایمنی. کارشناسان حقوقی می گویند تلاش برای محدود کردن چین حق حاکمیت خواهد بود بسیار دشوار است برای به انجام رساندن و ممکن است نیاز به کنگره قانون.

برخی از مقامات دولت نیز مورد بحث داشتن ایالات متحده لغو بخشی از بدهی های خود را به چین دو نفر با دانش داخلی مکالمات گفت. آن شناخته شده نیست اگر رئیس جمهور حمایت کرده است این ایده. دو مقام ارشد اقتصادی کاخ سفید مقامات حکومت امکان انجام این کار در مدت کوتاهی پس از این داستان منتشر شد.

مقامات دولت به شدت هشدار داد که بحث اولیه هستند و که کمی رسمی کار آغاز شده است در تبدیل اولیه این ایده ها را به واقعیت است. دیگر مقامات دولت هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر فشار برای تنبیه چین گفت: این کشور است که ارسال منابع کمک آمریکا پاسخ.

“در حال حاضر فقط زمان مناسب” یک مقام ارشد دولت رسمی درگیر در این مذاکرات گفت. “وجود خواهد داشت یک زمان برای انجام آن است.”

اما در روزهای اخیر برخی بر این باورند که نبرد بین دولت مشاوران اقتصادی’ محتاط رویکرد به چین و تیم امنیت ملی را با فشار به مقابله به مثل در برابر پکن آغاز شده است به شیب به سمت امنیت ملی و موقعیت.

“مجازات چین است که قطعا که در آن رئیس جمهور است که در حال حاضر” یک مشاور ارشد گفت.

برخی از مشاوران سیاسی را نیز تشویق تهمت به یک قوی تر نوسان در چین چون آنها فکر می کنم آن را کمک خواهد کرد که او را به لحاظ سیاسی. در اخیر داخلی نظرسنجی نشان داده شده است برای مغلوب ساختن پیشی جستن 51 درصد از رای دهندگان در نوسان متحده سرزنش چین بیشتر برای شیوع کروناویروس در حالی که 24 درصد سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن.

مقامات کاخ سفید و کنگره های متعدد نمایندگان مجلس تبدیل شده اند به طور فزاینده ای تثبیت شده در چین در واکنش به شیوع و عدم مهار آن ادعا مقامات چینی پنهان اطلاعات کلیدی و حاضر به همکاری با سازمان بهداشت بین المللی. مقامات چینی بارها و بارها با رد اتهامات که به آنها عمل نمی کند به سرعت به اندازه کافی برای مقابله با این ویروس.

مقامات ایالات متحده صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن برای این مطلب به بحث خصوصی داخلی و مذاکرات است.

یک سخنگوی شورای امنیت کاخ سفید یک ایمیل به در گفت: “ما نمی دیدگاهها داخلی مذاکرات.”

روز دوشنبه تهمت پیشنهاد در کاخ سفید در کنفرانس خبری که ایالات متحده به دنبال صدها میلیارد دلار خسارت از چین است. رئیس جمهور همچنین گفت: با توجه به اقدامات بیشتری برای تنبیه چین اما مشخص نیست که آنها چه هستند. “ما می تواند چیزی بسیار ساده تر از آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد خواستار پرداخت غرامت مالی از پکن است. “ما باید راه های انجام کارهایی بسیار ساده تر از آن است.”

در روز پنج شنبه Geng Shuang سخنگوی چین وزارت امور خارجه به خبرنگاران گفت: “ایالات متحده باید بدانید که دشمن خود را توسط این ویروس نه چین. … آنها باید تمرکز بر مهار در خانه و همکاری های بین المللی به جای لکه و چین و تغییر سرزنش بر روی چین است.”

وی افزود: “به عنوان مجازات و یا مسئولیت پذیری که من بارها اعلام کرده اند از جمله فصاحت و بلاغت است و هیچ مبنای قانونی وجود ندارد و بین المللی سابقه. … در این زمان تضعیف دیگران تلاش خواهد شد تا پایان تضعیف خود است.”

کاخ سفید بحث در اطراف اقدامات تلافی جویانه نشان دهنده افزایش محکومیت در میان برخی از مقامات دولت در مورد چین اتهام و مجرمیت در گسترش ویروس و همچنین ملاحظات سیاسی. رای گیری های اخیر نشان می دهد آمریکایی ها نظرات از چین هستند در کم و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن منتشر کرده است در یک آگهی که با رنگ مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ضعیف در پکن.

منتقدان می گویند دولت را تلاش برای تنبیه چین به مقدار کمی بیشتر از تئاتر سیاسی است که همچنین خطرات و به خطر انداختن اقتصاد آمریکا و آمریکایی زندگی می کند که چین به احتمال زیاد به مقابله به مثل در برابر اقدامات انجام شده توسط ایالات متحده است. Coronavirus کشته شدن بیش از 60 ، 000 آمریکایی ها و هزینه ملت تریلیون دلار در فعالیت های اقتصادی است.

“شانس گرفتن چینی ها به پرداخت غرامت است که جایی بین صفر و یک” گفت: اسکات کندی, مشاور ارشد در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی یک سیاست خارجی فکر می کنم تانک. “اگر هدف شما این است که به واقع درک ریشه و گسترش coronavirus پایان دادن به این بیماری همه گیر بازگرداندن رشد اقتصادی و جلوگیری از بحران های آینده شما باید برای به دست آوردن دولت و ذینفعان مختلف با هم کار کنند.”

هنگامی که این ویروس برای اولین بار ظهور تهمت ستایش رئیس جمهور چین را از دست داده و شیوع گفته یازدهم انجام شده است “یک کار بسیار خوب با یک وضعیت دشوار.” اخیرا تهمت متمرکز حملات خود را در سازمان بهداشت جهانی است. “اگر آن را یک اشتباه, اشتباه, اشتباه است,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل این ماه از چین و coronavirus. “اما اگر آنها آگاهانه مسئول آره منظورم سپس مطمئن شوید که وجود دارد باید عواقب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به گام تا حملات خود را در چین بیشتر شده است. “ما خوشحال هستند با چین است. ما خوشحال هستند که با کل وضعیت زیرا به اعتقاد ما آن شده است می تواند در متوقف منبع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز شنبه. “این می توانست به سرعت متوقف شد و آن را نمی خواهد که گسترش در سراسر جهان است.”

پتانسیل مراجعه برای آمریکا اقدام شده است و معلوم نیست حتی به عنوان کنگره جمهوریخواهان از جمله سناتور. Lindsey O. گراهام (S. C.) به طور فزاینده خواستار ایالات متحده “را به چین پرداخت زمان” بیش از این آسیب است. یکی ارشد تهمت مشاور گفت: “حق حاکمیت” مسئله شده است تمرکز ویژه رئیس جمهور به عنوان آن می تواند اجازه می دهد متحده و دولت فدرال به سو چین برای خسارت.

Sens. ایسنا-ارک.) و جاش هاولی (R-Mo.) در میان اعضای کنگره که پیش نویس قانون به چین و دیگر دولت های خارجی از مصونیت اگر آنها در زمان اعمال عمدی برای پنهان کردن و یا تحریف اطلاعات در مورد کوروناویروس که منجر به آسیب به کشورهای دیگر است. مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرده است به هالی و دیگر سناتور جمهوریخواه در مورد مجازات چین دو نفر با آگاهی از این گفتگو گفت.

سناتور. مارشا بلکبرن (لیگ دنیاست.) همچنین شناور waiving پرداخت سود به چین برای هر دارایی از بدهی ایالات متحده “چرا که آنها هزینه اقتصاد ما در حال حاضر $6 تریلیون و ما می تواند در نهایت به عنوان یک اضافی $5 تریلیون دلار رسید.”

دو حزبی طرح های پدید آمده در سنا سعی کنید به حرکت با شغل از چین به ایالات متحده است.

به برمن قانون گروه یک شرکت حقوقی است که راه اندازی کرده است برای اولین بار عمده کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه چین بیش از آسیب انجام شده توسط این ویروس شده است مشاوره با چندین ارشد تهمت مشاوران در هفته های اخیر در مورد آنچه آنها در نظر پربار ترین راه برای تنبیه چین است. این تیم هر دو به اشتراک گذاری اطلاعات آنها یاد بگیرند در مورد چین اقدامات در این مورد و تاکید بر ارزش های عظیم جهانی طرح دعوی در دادگاه به چین پرداخت برای عدم هشدار به کشورهای دیگر در مورد یک ویروس کشنده.

Sorial سابق سازمان نسبت ناروا وکیل که به همکاری با برمن قانون شده است نقطه در برقراری ارتباط با مقامات دولت که موثر ترین راه برای آمریکایی ها برای جبران ضرر و زیان خود را کت و شلوار مدنی و مهار حق حاکمیت راحتی می تواند مسیر خود را در دادگاه.

Sorial گفت: در مصاحبه ای که رئیس جمهور و کاخ سفید در حال به بررسی هر روش را به امریکا کل برای تریلیون دلار ضرر و زیان به کسب و کارهای کوچک و بزرگ و ده ها هزار نفر از مرگ و میر. منجر وکیل Matthew Moore گفت: طرح دعوی در دادگاه است که احتمالا محافظت از اخراج توسط زمان مورد قانون که نگه می دارد که دولت عمدا موفق به هوا می رود نمی تواند ادعای مصونیت از طرح دعوی در دادگاه. مور اضافه شده است که محدود کردن چین و ایمنی را به صورت ساده تر به دنبال.

“من ستایش رئیس جمهور برای آنچه که او انجام شده است. ما در حال حاضر در نهایت در نقطه ای که این نوع از عمل لازم است” Sorial گفت. “بدون توجه به جایی که شما نشسته در طیف سیاسی, اگر شما در حال سخاوتمندانه دولت چین و CCP [دیروز] بودند به شدت غفلت.”

مقامات چینی گفته اند که آنها تمام انجام آنها می تواند به کاهش خطر ابتلا و گسترش ویروس. آنها همچنین با اشاره به این کشور تصمیم به قفل کردن ووهان در اوایل این سال و دیگر شهرهای بزرگ برای جلوگیری از گسترش ویروس.

چین تلاش کرده است به شدت دفع چشم انداز هماهنگ فشار توسط دولت های غربی به آن را نگه دارید پاسخگو باشد. پس از استرالیا مقامات پیشنهاد مشترک بین المللی رسیدگی به ریشه های این ویروس که شامل ارسال بازرسان به ووهان چین سفیر استرالیا در این هفته در معرض تهدید استرالیا با اقتصادی تلافی به شدت برافروختن تنش است.

چین با وزیر خارجه, در ضمن به تصویب رسید نرمتر رویه و تشکر رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی پس از او ابراز رزرو در مورد بلافاصله راه اندازی آمریکا و استرالیا-حمایت پرس و جو.

در اوایل ماه فوریه زمانی که شهرهای آمریکا در واشنگتن و کالیفرنیا بودند با دیدن اولین مورد تأیید رمان coronavirus عفونت رسانه های ایالات متحده گزارش داد که این ویروس در سرچشمه های عجیب و غریب در بازار که به فروش حیوانات وحشی و شرح داده شده در جزئیات مراحل چین گرفته بود به قفل کردن هوبئی استان برای جلوگیری از گسترش.

به عنوان هفته گذشت شواهد نصب شده است که دولت چین مقامات به دنبال سکوت پزشکان که مطرح هشدار در مورد ویروس-انسان به انسان انتقال و بالقوه کشنده.

برخی از مقامات کاخ سفید و برخی از جمهوری خواهان نیز فکر می کنم که اطلاعات جدید پدید آمده حاکی از آن است که کم امنیت ووهان ویروس شناسی آزمایشگاه که تجزیه و تحلیل خطرناک coronaviruses — و در نزدیکی بازار — ممکن است منبع اصلی این ویروس انتشار و که مقامات چینی به دنبال سرپوش گذاشتن اطلاعات با اشاره به این منبع با توجه به دو مقامات دولتی.

اما تا کنون آن نظریه ها شده اند به طور گسترده ای پذیرفته شده و یا حمایت کردن با هر ماده و شواهد است. بسیاری از کارشناسان که به مطالعه شیوع فراموش نمی کنم وجود روابط به ووهان, آزمایشگاه, اما مقامات ایالات متحده همچنان به بررسی این موضوع است.

جامعه اطلاعاتی “ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان” دفتر مدیر اطلاعات ملی در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

ارشد تهمت مقامات دولت — هر دو در شورای امنیت ملی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شده اند خشمگین در چین دولت را به عدم شفافیت و عدم پیروی از پروتکل های امنیتی در میان ویروس مارس در سراسر جهان است. که شامل چین مقاومت در ژانویه به اجازه مقامات ایالات متحده دیدار از چین به بررسی این ویروس را ریشه.

در نشانه ای از به طور کلی تغییر جهت مصرف در چین مغلوب ساختن پیشی جستن son-in-law, Jared کوشنر به نظر می رسد “فاکس و دوستان” در روز چهارشنبه با تاکید بر این رئیس جمهور است eyeing گزینه برای مجازات کسانی که مسئول آسیب این ویروس در ایجاد اغتشاش در ایالات متحده است.

“او خواسته است تا این تیم را به نگاه بسیار با دقت در آنچه اتفاق افتاده است, چگونه از این رو در اینجا به مطمئن شوید که او را هر چه اقداماتی لازم است تا مطمئن شوید که افرادی که باعث مشکلات برای آن برگزار می شود,” کوشنر گفت.

جری Shih گزارش از سئول. Michael Birnbaum در بروکسل و اشلی پارکر در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>