اخراج نصب تقریبا در هر بخش به عنوان کسب و کار شده اند مجبور به بستن در تلاش برای جلوگیری از گسترش covid-19. بسیاری از شرکت ها که باز باقی می ماند گزارش یک افت در فروش. داده های جدید نشان می دهد تولید حفره حفره در ماه مارس بیشتر از سال 1946 و ساخت و ساز خانه جدید شاهد بزرگترین کاهش نزدیک به 40 سال است.

“ما در حال رفتن به رفتن را از طریق یک زن و شوهر از محله های قدیمی, حداقل, که در آن همه چیز بد خواهد شد” گفت: Patrick Harker, رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو فیلادلفیا. “من می توانم [بیکاری] تعداد معلق در هوا در اطراف و یا کمی کمتر از 20 درصد حتی.”

دولت کمک کند بوده است برای رسیدن برای بسیاری از آمریکایی ها تشدید رکود اقتصادی است. کوچک کسب و کار دولت را متوقف پذیرش برنامه های کاربردی وام در روز پنج شنبه پس از آن فرار از بودجه برای یک کلید برنامه که قرار است برای کمک به کسب و کار شناور ماندن و حفظ کارکنان.

بیکاری در دولت دفاتر آنقدر غرق است که بسیاری از مردم هنوز در انتظار بیکاری پرداخت هفته بعد و چند متحده انجام داده اند هر چیزی و در عین حال برای خود اشتغالی و فرفره کارگران که از جان گذشته برای کمک. حتی دولت فدرال امداد پرداخت — با اشاره به توسط بسیاری به عنوان “محرک چک” — برگزار شده است تا با اشکالات مختلف. حدود نیمی از پرداخت های خارج رفته اند تا کنون.

سهام بودند کمی تغییر پنجشنبه وال استریت سرمایه گذاران در حال حاضر در میان عمده زیان کار است اما بازار سهام بسیج در مارس در امیدوار است که بخش هایی از اقتصاد جهانی می تواند دوباره به زودی. مغلوب ساختن پیشی جستن است با اشاره به این تجمع به عنوان ضد او در حال انجام یک کار خوب دست زدن به بحران حتی اگر میانگین صنعتی داو جونز همچنان در بازار خرس — پایین تر از 20 درصد از آن بالا است.

“اگر ما به خوبی انجام می دهند بازار را نمی توان در یک سطح که در آن است امروز” مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت.

به چشم ظاهر از دست دادن شغل در ماه گذشته پاک شده و تقریبا همه از 22.8 میلیون شغل را به دست آورد از سال 2010 به این کشور بازگشت از رکود بزرگ.

دو اقتصاددانان می گویند نرخ بیکاری در ایالات متحده در حال حاضر بیش از 20 درصد با توجه به الکساندر Bick از دانشگاه ایالتی آریزونا و آدم Blandin از کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه که در حال ردیابی داده ها در زمان واقعی است. انتظار می رود باقی می ماند نزدیک به 10 درصد از طریق پایان سال, به معنی 1 در 10 مردم هنوز هم از کار در تعطیلات, انجمن ملی برای اقتصاد کسب و کار می گوید.

هر ایالت دارای تجربه کار ضرر و زیان با چند کلید نوسان متحده در انتخابات ریاست جمهوری در میان کسانی که سخت ترین ضربه با اخراج اعم از تولید به مهمان نوازی. در میشیگان یک میلیون نفر از کارگران یا 21 درصد از نیروی کار در حال حاضر برای اعمال نرخ بیکاری در ماه گذشته است.

پنسیلوانیا نزدیک به 20 درصد از کارگران از کار و اوهایو است که نزدیک به 15 درصد است. بدترین دولت از همه هاوایی با نزدیک به 22 درصد از کار از صنعت گردشگری را ویران شده است.

این خرد کردن بیکاری اعداد نقش کلیدی در مغلوب ساختن پیشی جستن را تشدید فشار برای بازگشایی اقتصاد است. کاخ سفید روز پنج شنبه منتشر شد دستورالعمل جدید قرار دادن کسانی که تصمیم گیری در دست ایالات اما تهمت تصریح کرد: خوش بینی است که مستندات به زودی پایان خواهد رسید.

“ما باید یک کار و اقتصاد ما می خواهیم به آن را دریافت کند بسیار به سرعت, و این چیزی است که اتفاق می افتد. من اعتقاد دارم که آن را رونق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری.

حتی پس از بخش هایی از اقتصاد بازگشایی مردم در حال رفتن به باقی می ماند ترس از جسارت دوباره به رستوران ها و یا دفاتر مگر گسترده وجود دارد یا آزمایش یک واکسن بسیاری از کارشناسان می گویند.

در علاوه بر این به نگرانی های سلامت آمریکایی به طور معمول بریده بریده هزینه های خود را هنگامی که آنها را ببینید گسترده زیان کار و کاهش دستمزد در میان دوستان خود و اعضای خانواده یکی دیگر از موضوع به احتمال زیاد برای جلوگیری از بازیابی سریع.

“خانواده ها spooked با این ایده که آنها ممکن است از دست دادن شغل خود را دوباره یا باید ساعت خود را قطع و دوباره. آنها بسیاری از راه های مختلف زندگی خود را می تواند مختل,” اقتصاددان گفت: Ernie Tedeschi از Evercore ISI یک شرکت تحقیقاتی. “آنها در حال رفتن اعتماد به نفس است که همه چیز در حال بازگشت به حالت عادی تا زمانی که به خوبی از پس این ویروس را تصویب کرده است.”

Tedeschi سابق وزارت خزانه داری گفت: “روانی زخم از بسیاری از زیان کار هستند به احتمال زیاد به مدت طولانی. وی با اشاره به نحوه millennials شده اند و تمایلی به خرید خانه های, سال پس از رکود بزرگ چرا که آنها هنوز هم spooked با دیدن بسیاری از خانواده و دوستان تجربه سلب حق اقامه دعوی و یا ورشکستگی شخصی.

22 میلیون بیکار شکل است که به احتمال زیاد کتمان حقیقت به دلیل اینکه اکثر فرفره کارگران و کارکنان موقت شده اند قادر به درخواست برای کمک نشده است.

“هنگامی که یکی می افزاید: در کسانی که دستگیر نشده توسط داده های ما تقریبا به طور قطع رو به 20 درصد و نرخ بیکاری در حال حاضر گفت:” جوزف Brusuelas اقتصاددان ارشد در شرکت حسابرسی RSM. “در این نقطه در همه گیر تقریبا یک در هر هفت نفر در نیروی کار بیکار است.”

تنها 19 متحده در حال پذیرش برنامه های کاربردی از فرفره کارگران و دیگران که به طور معمول نمی واجد شرایط به صورت سنتی کمک هستند اما قرار است به 600 $در یک هفته همه گیر بیکاری که کنگره تصویب شده در ماه مارس با توجه به استخدام آمریکا است که پیگیری وضعیت بیکاری دفتر مشکلات از نزدیک. باقی مانده متحده را قبول نمی کند برنامه تا اواخر این ماه یا در ماه مه.

آماندا فلمینگ زندگی در ویرجینیا است که پذیرش بیکاری برنامه های کاربردی و در عین حال از کارگران خود اشتغال.

فلمینگ و اجرای یک درخت-برش کسب و کار. آنها نتوانسته اند حتی به درخواست برای بیکاری. خود را در اداره کسب و کار کوچک وام آمده است نه از طریق آنها یکی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها که متوجه این هفته که خود محرک بررسی تاخیر است.

“فقط هر گونه کمک به زودی خوب خواهد بود. پسر من نسخه در حال آمدن است تا به زودی برای تمدید” گفت: فلمینگ زندگی می کند که در Clintwood, Va. “من می دانم آن کسی گسل اما آن را فقط به یک ظرف غذا.”

خانواده فلمینگ گفت: صاحبخانه خود که آنها خواهد پرداخت نیمی دیگر از اجاره بها در این هفته پس از خود محرک بررسي آمد اما در حال حاضر آنها نمی دانند زمانی که پول وارد خواهد شد. فلمینگ پول قرض گرفته شده از خانواده به خرید مواد غذایی این هفته است. او به واشنگتن پست در راه خود را به خانه از فروشگاه های مواد غذایی.

خود درخت-برش کسب و کار ندارد مستقیم, کارکنان, اما چند نفر در این منطقه کار با آنها را به عنوان پیمانکاران مستقل. برخی از آنها به نام فلمینگ درخواست پول زیرا آنها نیز نیاز دارند و باید در عین حال برای دریافت مالی دولت کمک کند.

“ما نمی دانیم که چه مدت این است که به گذشته” فلمینگ گفت. “ما قرارداد کارگران به دنبال ما در حال حاضر بیش از حد. باید چه کار کنیم ؟ من حتی تا به حال برخی از آنها بخواهید برای پول زیرا آنها در همان وضعیت است.”

اندرو ون سد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات