نظامی ایالات متحده تصدیق به مقابله با یک واقعیت جدید در سراسر خاورمیانه

شهر کویت — در این هفته پس از یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی کشته, ایران مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی آمریکا و رهبران نظامی شده اند به سرعت به مقابله با خطرناک واقعیت جدید در خاورمیانه است.

از عربستان سعودی که در آن سربازان در حال راه اندازی اولین حضور ایالات متحده در بیش از یک دهه به, سوریه, که در آن تیم های کوچک از آمریکایی ها عمل نزدیکی ایران-نیروهای مرتبط; به افغانستان که در آن مقامات را شناسایی افزایش در کمک ایران به طالبان نظامی نیروبخش است برای یک برنامه به طور بالقوه فاجعه بار تشدید.

در بازدید از هفت کشور طی ماه گذشته بالا متحده آمریکا فرمانده منطقه ژنرال کنت “فرانک” مکنزی جونیور هشدار داد سربازان آمریکایی که موشک های بالستیک ایران حمله روز پس از راه اندازی سلیمانی مرگ در بغداد در Jan. 3 بود بعید نهایی سالوو ـ از دست دادن بی همتا نظامی شکل است.

“آنها را تحت فشار بیشتری و نهادهای تحت فشار می تواند واکنش نشان می دهند به شدت” مکنزی گفت: ملوانان در دریای عرب.

مقامات می گویند ایران و پروکسی استفاده از راکت و خمپاره در یک سر گیری در مقیاس کوچکتر حمله به ایالات متحده و متفقین اهداف سلیمانی پس از مرگ و قبلا گزارش نشده توسعه, آنچه مقامات آمریکایی اعتقاد دارند اصلاح روسی SA-6 سطح به هوا موشک برای شلیک کردن یک هواپیما عربستان به یمن در فوریه. 14.

مقامهای سعودی در اوایل این هفته گذشته نیز اعلام کرد که آنها را مختل کرده بود اقدام به حمله به یک تانکر نفت ترکیه با استفاده از کنترل از راه دور مواد منفجره قایق یادآوری زودتر حوادث پادشاهی سرزنش کرده در ایران وابسته به حوثی ها.

آنچه ایران را در دراز مدت پاسخ خواهد بود و چگونه رئیس جمهور تهمت ممکن است پاسخ برخی از ناشناختهها رهبران نظامی با ادعا باید در ماه های آینده.

امکان شتاب در ایران تلاش برای پایان دادن به حضور ایالات متحده در خاورمیانه یکی از دلایلی است که رهبران نظامی در حال مسابقه برای قرار دادن جدید حمایت در محل برای سربازان آمریکایی در حال حاضر دیده می شود در معرض خطر بیشتری آنها به عنوان دیده بان برای نشانه هایی از تغییر ایرانی رفتار است.

سلیمانی مرگ “چنین شوک بنابراین ظالمانه و مانند یک استراحت از گذشته رفتار آمریکا است که ایران اساسا تصمیم به آن نیاز دارد ایالات متحده و نیازهای آنها را در زمان واقعی” گفت: Kenneth Pollack یک محقق در آمریکا سازمانی موسسه. “این فقط بیش از حد خطرناک برای ایران به زندگی بعدی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

[کاخ سفید تصادفا در عمومی اولیه پاسخ به سلیمانی کشتن]

در مورد 80,000 ایالات متحده خدمات اعضای مستقر در سراسر فرماندهی مرکزی ایالات متحده را در منطقه از کنترل 20,000 بیشتر از زمانی که مقامات ایالات متحده می گویند یک رشته از ایران در تحریکات علیه ایالات متحده و متحدان آن آغاز شد در بهار گذشته.

پنتاگون قرار داده شده اضافی به سیستم های دفاع موشکی در کشورها از جمله عربستان سعودی و اردن بیش از سال گذشته است. اما در معرض طبیعت بسیاری از ایالات متحده پاسگاه روشن ساخته شده بود و در ژانویه. 8 هنگامی که تهران راه اندازی شد حدود ده موشک های بالستیک در دو پایگاه های مسکن نیروهای ایالات متحده در عراق, اولین جمله حمله به نیروهای آمریکایی پس از سال 1991 خلیج فارس جنگ.

فرماندهان ایالات متحده اعتبار پیشبرد سیستم های هشدار دهنده — همراه با یک دوز سالم از شانس — برای خونریزی نتیجه هر چند بیش از 100 خدمات اعضا دچار آسیب رسان صدمات.

مکنزی سفر به عراق در اوایل مارس برای به دست آوردن یک نگاه دست اول در خرابه در عین al-Asad پایه که در آن سوخته چهارم خواب و تاثیر چاله بودند اثبات چالش های رهبران نظامی باید به مقابله با.

دریایی به طور کلی به ارمغان آورد سالها تجربه مبارزه با آمریکا را پس از سال 2001 ضد شورش جنگ — از جمله استقرار به عراق و افغانستان — به فرماندهی هنگامی که او فرماندهی را عهده بهار گذشته.

اما از اولین لحظات در فرماندهی مرکزی تمپا ستاد او مواجه نوع مختلف از چالش: افزایش تهدید از مهم قدرت دولت است.

در سخنان سراسر منطقه مکنزی تکرار باور است که “بازدارندگی متولد شده است از قابلیت و خواهد شد.” مقامات نظامی می گویند که ترکیب ساخته شده به تازگی فوتی و فوری با تصمیم به انجام یک قتل های هدفمند که دولت های قبلی در نظر گرفته شده بود اما اخراج به عنوان بیش از حد خطرناک است.

که استراتژی بازدارندگی است که قابل مشاهده کردن شبه جزیره عربستان که در آن یک دوزیست آماده گروه با بیش از 4000 ملوانان و تفنگداران دریایی تازی مخصوص شکار خرگوش جت و فرود هنر و صنعت است که در میان دریا بر اساس دارایی های ایستاده در مورد تشدید ناگهانی. ناوگان منحرف شد از یک ماموریت در اروپا فرماندهی به عنوان تنش با ایران افزایش یافت و در پایان 2019.

“ما به ارمغان آورد برخی از مهم نیروی دریایی و دریایی دارایی به تئاتر برای ارسال یک سیگنال به ایران است که در حالی که ما اصلا به دنبال جنگ با شما . . . ما در حال آماده به پاسخ اگر ما به” مکنزی گفت: نیروهای USS Bataan سپس عامل در دریای سرخ.

دورتر شرق در دریای عرب ناو هواپیمابر USS Harry S. Truman با آن 7,500 نیروهای نظامی در سراسر مجموعه ای از ناوشکن و رزمناو به همین ترتیب نشان دهنده مهم است اگر به طور بالقوه پیروزی موقتی برای مقامات که تا به حال مورد سوال که آیا کاهش نیروهای نظامی در خاورمیانه در سال های اخیر خواهد جسور ایران.

نیروهای ایالات متحده نیز مسابقه به تجدید عملیات در عربستان سعودی که در آن مقامات امیدوارم که F-15 جت همراه با حفاظت از یک Terminal High Altitude Area Defense (THAAD) و سیستم موشک پاتریوت را جلوگیری از حملات مانند گذشته در ماه سپتامبر حمله به عربستان تاسیسات نفتی. ایران را رد کرده است عربستان اتهامات که آن را مسئول این حملات است.

مقامات همچنین ارزش قرار دادن اضافی دارایی های نظامی غرب موجود هاب هوایی در قطر و امارات متحده عربی که دروغ و سراسر خلیج فارس از ایران است. کسانی که پایگاه های مکنزی گفت: نیروهای نظامی در عربستان سعودی وسیع شاهزاده سلطان پایگاه هوایی “را موجب نزدیک شدن بلکه از خطر نزدیک است.”

آیا این نوع از بازدارندگی را در برابر یک ملت است که پشتیبانی از طیف وسیعی از پروکسی گروه هایی که انجام حملات یک سوال باز است.

“ایرانیان لزوما ما را درک حرکات عضلانی در راه ما تصور می کنیم آنها گفت:” ایلان گلدنبرگ یک محقق در مرکز امنیت نوین آمریکا.

مقامات نظامی در منطقه نیز باید دست و پنجه نرم کردن با قطعیت در مورد چگونه رهبران پنتاگون اجازه خواهد داد که آنها را به حفظ دارایی های آنها را به عنوان مهم بازدارنده از جمله آماده به کار نیروهای پرستان و اعتصاب حامل گروه که همه آنها به همان اندازه مورد نظر را در بخش برنامه ریزی شیفت به تمرکز بر آسیا.

هفته گذشته صدها سریع-پاسخ نیروهای نظامی از 82nd Airborne Division که فرستاده شد به کویت در ماه ژانویه در میان تهدیدات آمریکایی ها در عراق و بازگشت به فورت براگ N. C.

مقامات ایالات متحده می گویند رهبری ایران است که هنوز پردازش اثر سلیمانی مرگ و اتفاقی شلیک-سقوط یک هواپیمای تجاری رخ داده است که طی آن اقدامات تلافی جویانه.

مقامات مظنون تهران ممکن است در جایی باقی ماندن آن زمان به طور بالقوه در نظر گرفتن ماه و یا سال به طرح آنچه که می تواند آشکار در حملات دیگری و یا احتمالا تلاش برای هدف قرار دادن مقامات ارشد نظامی رهبر. ایران در حال حاضر رسما تعیین شده سنتکام یک سازمان تروریستی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان به تحمیل مجازات تحریم تحت آن “حداکثر فشار” کمپین افزایش فشار بر مقامات در ایران.

مقامات ایالات متحده دیدن سلیمانی جانشین اسماعیل Qaani به عنوان یک کمتر قوی جایگزین برای مرد اعتبار با مهندسی گسترش نفوذ ایران با نظارت گروه های مسلح از لبنان به عراق که در آن شبه نظامیان در حال مقصر مرگ صدها نفر از نیروهای ایالات متحده.

در این پست-سلیمانی عصر توجه مقامات عراق به عنوان خطرناک ترین محل برای سربازان آمریکایی با توجه به نزدیکی به کسانی که شبه نظامیان و عراق, خشم, در مورد مرگ ابو مهدی Muhandis یک شبه رهبر که کشته شد کنار سردار سلیمانی.

آنها امید به امن بغداد اجازه به محل پاتریوت در عراق اما این سیستم را محدود به محدوده و ارائه ناقص و حفاظت. امکانات ایالات متحده آمریکا در این کشور هدف قرار گرفته اند در تکرار موشک و یا حملات خمپاره از دسامبر. 27 حمله که به کشته شدن یک آمریکایی پیمانکار و لگد کردن وقایع دراماتیک از دو ماه گذشته. مقامات ایالات متحده می گویند بیشتر امریکایی خونریزی مجازی یقین است.

آنها همچنین نگرانی در مورد ایران وابسته به جنگجویان در سوریه که در آن یک Americanforce کمتر از 1000 نفر است خاص در معرض پایگاه در سراسر کشور تولید کننده نفت شرق. ایران-وابسته به شبه نظامیان واقع در مناطق مجاور به آمریکا پایگاه غرب Deir al-Zour و Bukamal و فقط در خارج از آمریکا منطقه ممنوعه در اطراف Tanf پادگان. این هفته در ایالات متحده شریک زور در سوریه
گزارش درگیری با
ایران وابسته به شبه نظامیان.

در سبز ایجاد کرد که در آن حدود 250 نیروهای ایالات متحده زندگی می کنند در میان رها نفت در سوریه, ویلا مکنزی رله چگونه این واقعیت جدید می تواند بر نیروهای نظامی و ماموریت علیه دولت اسلامی — به عنوان آن را در روز بلافاصله پس از سلیمانی مرگ زمانی که ضد افراط گرایی عملیات زمین نزدیک به توقف.

صحبت کردن به سربازان بیشتر به ویژه اپراتورها که کار با نیروهای بومی و محلی به شکار کردن دولت اسلامی holdouts او گفت: بزرگترین نگرانی در کوتاه مدت نمی شد مستقیم ایران حمله کند. “این پروکسی خود را در مناطقی مانند عراق و سوریه که در آن آنها می آیند در برابر ما,” او گفت:.

مقامات همچنین افزایش آسیب پذیری در افغانستان که در آن هزاران نفر از آمریکایی ها در حال خوشه در اطراف پایتخت کابل و کوچکتر پایگاه در سراسر کشور بدون عمده دفاع موشکی دارایی.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo مرتبط با ایران به یک 2019 بمب گذاری در کابل اما مقامات درجه اول متهم کرد ایران از ارائه سلاح های کوچک و برخی از کمک های مالی به طالبان ساخت تهران ثانویه بازیکن در افغانستان جنگ است.

مکنزی پیشنهاد شده است که می تواند تغییر تحت رهبری Qaani که در خدمت به عنوان نقطه در افغانستان برای ایران نخبگان سپاه قدس. صحبت در کابل آمریکا گفت: به طور کلی وجود دارد نشانه ای از ایران افزایش یافته است “بدگویی فعالیت” در افغانستان اما او کاهش یافته است به ارائه جزئیات.

شاید بزرگترین چالش برای مقامات نظامی خواهد بود که تضمین میکند که هر اضافی ایران حمله نمی تشدید به یک منطقه عمده آتش سوزی.

که شامل پر مخاطره و تحلیل چگونه ایران ممکن است پاسخ به ایالات متحده counterstrikes — پیشنهاد پنتاگون ممکن است استدلال می کنند برای دقت هدف اقدامات تلافی جویانه و محاسبات در مورد آنچه که رهبران سیاسی از جمله تهمت را تقاضا در چنین سناریویی.

صحبت به خلبانان جنگنده در کشتی USS Harry S. Truman, مکنزی گفت که او نمی دانست که چگونه هر گونه تنش آغاز خواهد شد اما او با اعتماد به نفس در مورد چگونه آن را نتیجه گرفت.

“که را برای پایان دادن به شکست ایران,” او گفت:. “اما که نمی تواند برای ایران خوب است و نمی تواند خوب برای منطقه است.”

پل Sonne در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im