کابل — یک نظامی ایالات متحده هواپیما در تحت کنترل طالبان در منطقه ای در مرکز افغانستان روز دوشنبه یک مقام بلندپایه آمریکایی را تایید کرد و پس از یک ساعت از گزارش های ضد و نقیض از مقامات محلی باعث ترس از یک هواپیمای مسافربری سقوط.

نظارت سقوط هواپیما در ولایت غزنی را داه وراجی منطقه یک منطقه تحت کنترل طالبان. آن ناشناخته بود چگونه بسیاری از مردم در هیئت مدیره و یا اینکه آیا وجود دارد بازماندگان.

“در حالی که علت [از] تصادف در دست بررسی است و وجود دارد هیچ نشانه ای از سقوط ناشی از آتش دشمن. ما خواهد شد ارائه اطلاعات اضافی آن را به عنوان در دسترس می شود گفت:” سرهنگ سانی لگت سخنگوی نیروهای آمریکایی در افغانستان در بیانیه ای در روز شنبه.

سخنگوی طالبان Zabiullah مجاهد در توییتر ادعا کرد که “دشمن هوش هواپیما” سقوط کرد و پس از آن گفت: واشنگتن پست است که “ما مجاهدین [مبارزان] تاکتیکی سقوط هواپیما.” او توضیح نمی دهد که چه تاکتیک بودند ظاهرا برای پایین آوردن هواپیما.

مجاهد ادعا می کنند که طالبان باعث تصادف می آید تنها چند هفته پس از رهبران طالبان ارائه آمریکا مذاکره کنندگان با یک پیشنهاد برای کاهش خشونت و راه اندازی مجدد مذاکرات صلح.

هواپیما به ایالات متحده بمب افکن E-11A, یک, الکترونیک, نظارت هواپیما کمک می کند که افزایش ارتباطات تاکتیکی در میدان جنگ است.

این استان که در آن سقوط کرد یکی از افغانستان وشورای با طالبان نیروهای کنترل و یا رقابت چند از مناطق آن است. در سال 2018 به شورشیان تصرف کابل: استان که در همان سال طالبان ادعا کرد که در اثر انفجار بمب کشته شدن سه سرباز آمریکایی وجود دارد.

احمد خان Seerat, Ghazni را سخنگوی پلیس گفت: نیروهای اعزام شدند به صحنه است.

فیلم اول ارسال شده به رسانه های اجتماعی توسط طالبان-حساب مرتبط به نظر می رسد برای نشان دادن سوخته بدنه از ایالات متحده E-11A. سفید هواپیما در این ویدئو خرس متمایز ستاره آرم روی موتور زوج با آسمان آبی و آبی تیره راه راه در امتداد بدن خود را.

[ایالات متحده مذاکره کنندگان دریافت طالبان پیشنهاد برای کاهش خشونت در افغانستان]

طارق Ghazniwal/AP و نیروی هوایی ایالات متحده

چپ: یک عکس به نظر می رسد برای نشان دادن یک هواپیما که سقوط کرد در افغانستان در Jan. 27. راست: یک تصویر از یک نیروی هوایی ایالات متحده ویدیو نشان می دهد یک airman انجام یک بررسی قبل از شروع پرواز در یک E-11A هواپیما در افغانستان در سال 2019.

این پست می تواند به طور مستقل بررسی محل سقوط در این ویدئو.

E-11A ماموریت در افغانستان است که در اصل یک پرواز برج رادیویی است که کمک می کند تا انتقال ارتباطات بین واحد زمین و فرماندهان است که اغلب یک چالش در مناطق کوهستانی و ناهموار.

“مثل وای فای در آسمان” یک خلبان گفت: نیروی هوایی, اخبار, خدمات در سال 2018 است. همه E-11As که با حمل بار عمل تنها در خارج از قندهار با توجه به نیروی هوایی.

خود حمل بار توسعه داده شد و پس از ارتباط رادیویی مشکلات کمک به فاجعه Operation Red Wings ماموریت در سال 2005 هنگامی که یک تیم از نیروی دریایی مهر و موم شد حمله گسترده طالبان نیروی ناهموار Konar استان است.

سه مهر و موم شدند, کشته و 16 عملیات ویژه نیروهای فوت کرد زمانی که هلیکوپتر خود را به ضرب گلوله کشته شد در یک ماموریت نجات. این ماموریت این است که بعد از محبوبیت در کتاب و فیلم “تنها بازمانده.”

جنگ در افغانستان شدت یافته است در ماه های اخیر به عنوان ایالات متحده و طالبان مذاکره کنندگان باید به دنبال رسیدن به یک توافق است که اجازه می دهد برای خروج هزاران نفر از نیروهای آمریکایی از این کشور است.

رسمی مذاکرات “مکث” در ماه دسامبر پس از یک حمله طالبان بر شدت غنی شده آمریکا پایگاه هوایی در بگرام.

در اوایل این ماه یک حمله بمب های کنار جاده ای در ولایت قندهار در سمت چپ دو آمریکایی خدمات اعضای کشته و دو نفر زخمی شدند. در سال گذشته 20 سربازان آمریکایی کشته شده در افغانستان بیش از هر سال دیگر پس از سال 2014.

وجود دارد حدود 13,000 نیروهای ایالات متحده در افغانستان با توجه به آمریکایی فرماندهی نظامی در کابل ،

Mustafa Andaleb

ایسنا

ارتش ملی افغانستان و نیروهای پیاده روی به سمت محل سقوط هواپیما در ولایت غزنی, افغانستان, on Jan. 27.

جورج گزارش, از, اسلام آباد, پاکستان. الکس هورتون و جویس لی در واشنگتن و شریف حسن در کابل کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

سفیر آمریکا در افغانستان حرکت طالبان تلاش های صلح متوقف باقی می ماند

افغانستان مقالات: یک تاریخچه راز از جنگ

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im