بازارهای ایالات متحده قرار دادن تا بدترین هفته از سال 2008 بحران مالی

دیوانگی زد تا به بسته شدن بل با S&P و میانگین صنعتی داو جونز انداخت بیش از 3 درصد دقیقه پس از سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که بهداشت جهانی سیستم “سقوط” تحت فشار از این بیماری همه گیر.

وال استریت بحران بیش از ماه گذشته پاک شده و تمام سهام بازار سود پس از رئیس جمهور تهمت وارد کاخ سفید است. در فوریه. 12 شاخص Dow به اوج خود رسید و در 29,551.42 — 49 درصد پرش از نزدیک آن در مغلوب ساختن پیشی جستن در روز افتتاح در ژانویه 2017. اما در طول هفته آن را از دست داده است یک سوم از ارزش خود را به عنوان coronavirus بحران ایفا کرده است. در روز جمعه را از دست اضافی 913.21 نقاط حدود 4.6 درصد به نزدیک در 19,173.98.

S&P به پایان رسید و در 2,304.92, پایین 4.3 درصد در حالی که فناوری های سنگین شاخص Nasdaq composite با تضعیف 3.8 درصد به نزدیک در 6,879.52.

سرمایه گذاران باقی می ماند در همان مه آنها ساکنان از بازارهای خود را آغاز کرد swift کاهش در ماه فوریه پس از S&P 500 و Dow اوج تمام وقت. هر سه شاخص در حال حاضر در یک خرس-بازار کاهش حداقل 20 درصد از اوج. شاخص Dow و S&P را پاک بیش از 30 درصد در یک ماه.

“ما تا به حال سال ها از کم نوسان و رو به افزایش بازارهای این ویروس بحران ساخته شده آن را تمام به پایان رسیده است در یک بار گفت:” کتی جونز رئیس درآمد ثابت استراتژیست در شواب مرکز تحقیقات مالی. “وجود دارد هیچ پایانی در چشم که باعث یک درجه از وحشت زیرا مردم گفت:” من فقط نیاز به نگه داشتن برخی از پول نقد.’ وجود خواهد داشت بیشتر آشفتگی, اما ما در سرخ کردن بسیاری از افرادی که قوی تر. بسیاری از چیزهای خوب اتفاق می افتد برای بازگرداندن نقدینگی و جهت بازار.”

بازارهای lurched تمام هفته, اما هیچ چیز مدلول هرج و مرج مانند قیمت نفت که به کمتر از 20 دلار در هر بشکه برای بخشی از روز جمعه — یک علامت دیده نمی شود در سال است. قیمت نفت بسیار پایین است که این صنعت ممکن است از طریق یک نسل بازسازی. قیمت باید حداقل در 50 دلار یک بشکه محدوده برای شرکت ها و تولید متحده را به سود.

قیمت نفت خود را دیدم بدترین و بهترین درصد تغییرات در back-to-back روز چهار شنبه و پنج شنبه به عربستان سعودی و روسیه دشمنی بازنشانی بازار. دولت فدرال گفت: ممکن است پرش در سفارش میلیون بشکه نفت خرید برای کشور ذخیره نفت استراتژیک برای کمک به جذب عرضه بیش از حد و محافظت از قیمت.

دولت و بانک مرکزی باید به هر طریقی با استفاده از اقدامات برای از بین بردن اقتصادی stranglehold از coronavirus. اما این حرکت باید در عین حال برای آرام کردن سرمایه گذاران و موسسات شده اند که تخلیه دارایی از سهام به اوراق قرضه به طلا برای دیدار با تعهدات نقدی.

“مردم احساس مانند یک کتک بوکسور مطمئن نیستید که چگونه برای پاسخ به سراسیمگی از مشت اقتصادی” گفت: سام Stovall از CFRA پژوهش است. “خبر خوب از این خبر بد این است که این نوسانات به نظر می رسد مانند آن را در حال آمدن است به اوج. تنها دو دوره در نیم قرن گذشته بوده اند دیده می شود سطح بالایی از نوسانات. تاریخ به ما می گوید بدترین ممکن است در پشت سر ما است.”

فدرال رزرو نورد هشت اورژانس اقدامات در این هفته ایجاد یک ویژه backstop برای بازار پول صندوق (به طور معمول در معرض خطر-محل رایگان برای سرمایه گذاران به فروشگاه نقدی), کاهش نرخ بهره به صفر و شروع مجدد بحران-عصر خرید اوراق قرضه برنامه شناخته شده به عنوان “کاهش کمی.”

بانک مرکزی همچنین اعلام کرد قصد دارد برای خرید کوتاه مدت وام های کسب و کار شناخته شده به عنوان تجاری کاغذ ramped تا “تعویض خطوط” با خارجی بانک مرکزی برای اطمینان از کشورهای دیگر به اندازه کافی دلار, بانک ها مجاز به قرض گرفتن پول از بانک فدرال در 0.25 درصدی نرخ بهره و اعلام کرد وام برای نمایندگی های اصلی ایالات متحده اوراق قرضه خزانه داری.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin جمعه اعلام کرد که دولت تا به حال نقل مکان کرد و به سرویس درآمد داخلی مالیاتی-تشکیل پرونده مهلت ارسال آثار از 15 آوریل تا 15 ژوئیه به دلیل گسترده اختلال ناشی از وقوع. Mnuchin ساخته شده با اعلام این خبر در توییتر با استناد به مغلوب ساختن پیشی جستن بخشنامه.

نشانه هایی از پیشرفت در جنگ علیه covid-19 دامن زده برخی از احساسات مثبت در وال استریت. دلار آمریکا که تا به حال سر به فلک کشید که نگران سرمایه گذاران با عجله به امن greenbacks ضعیف در برابر ارزهای دیگر.

سرمایه گذاران همچنین به نظر می رسید به آغوش طور فزاینده ای دقیق اقدامات استفاده می شود برای مبارزه با گسترش ویروس. کالیفرنیا در پنجشنبه شب دستور داد آن 40 میلیون نفر به بیشتر ماندن در خانه و ایلینوی روز جمعه اعلام کرد یک جهت مشابه است. از بعد از ظهر جمعه تقریبا 260,000 coronavirus موارد تاييد شده بود در سراسر جهان است. سازمان بهداشت جهانی اشاره کرد که در آن زمان بیش از سه ماه برای رسیدن به 100,000 موارد در سراسر جهان — اما فقط 12 روز برای ورود بعدی 100,000.

“این عظیم آتن در کالیفرنیا و نیویورک و جاهای دیگر در حال رفتن به یک تلفن گفت:” ایوان Feinseth از ماده پلنگ و شرکای مالی. “اما سهام خواهد آمد. من اعتقاد دارم که در روح انسان و تابآوری از مردم و از بازار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im