بازارهای ایالات متحده افزایش عظیم اقتصادی و برنامه ریزی شکل می گیرد برای جبران coronavirus

استاندارد & ضعیف است 500 شاخص میره تا نزدیک به 6 درصد و نزدک کامپوزیت به دست آورد حدود 6.2 درصد است. پیشرفت پس از فدرال رزرو و دولت آمریکا نورد قصد دارد به بلانت گسترش این بیماری و اثر آن در آمریکا زندگی می کند از یک گزارش $1 تریلیون محرک به 10 میلیارد دلار تزریق اعتبار به تعهد خود برای کمک به محاصره بوئینگ.

“نوسانات را نشان می دهد ناامیدی در وال استریت برای پیدا کردن ارزش منصفانه” گفت: Michael Farr, رئيس جمهور از فار Miller & واشنگتن یک مدیریت سرمایه گذاری شرکت است. “هر یک از انتشار اخبار و آمار است که با استقبال 1000 نقطه نوسان است.”

یکی از بزرگ رفع آمد صبح روز سه شنبه زمانی که فدرال ریزرو اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی یک صندوق ویژه برای حفظ اعتبار جریان در طول coronavirus بحران است. که به داو یک 1,100-نقطه بالابر اگر رنگ آبی تراشه شاخص داد تا بیش از نیمی از کسانی که دستاوردهای midafternoon.

شروع سه شنبه بانک مرکزی به خرید مقادیر قابل توجهی از تجاری مقاله کوتاه مدت وام های که در آن کسب و کار تکیه می کنند برای کمک های مالی برای پرداخت قبوض و هزینه های دیگر. فدرال رزرو بود همان چیزی که در طول رکود بزرگ و به پایان رسید تا خرید حدود 350 میلیارد دلار از این وام و یا حدود 20 درصد از این بازار است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin همچنین اعلام کرد که کاخ سفید به دنبال دادن مستقیم و پرداخت نقدی به آمریکایی ها به عنوان بخشی از $850 میلیارد بسته محرک اقتصادی که دولت امید خواهد stanch اقتصادی سقوط آزاد ناشی از کوروناویروس. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا به حمایت از یک مالیات حقوق و دستمزد تعطیلات اما روز سه شنبه گفت که آن را بیش از حد طولانی برای ارائه کمک به آمریکایی ها است.

“ما به دنبال در ارسال چک به آمریکایی ها بلافاصله” Mnuchin گفت: در یک جلسه. “و منظور من در حال حاضر در دو هفته آینده.”

اخبار تحویل بسیار مورد نیاز برای بازار آمریکا شده تندرست شدید بین مثبت و منفی خاک بر روی پاشنه خود را بدترین روز معاملاتی از سال 1987 دوشنبه سیاه سقوط. تمام 11 S&P بورس بخش مثبت بودند. اما سه نفر از داو 30 اجزای مثبت شدند و شاخص Dow, Inc., اینتل و مسافران برندگان بزرگ است. عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید یک کلید ثابت جهانی, سرمایه گذاری, پرواز بالای 1 درصد — نشانه ای از خوشحال سرمایه گذاران.

بوئینگ و مک دونالد بودند خود همان زيانكاران بودند. این مواد غذایی سریع غول انتظار برای گرفتن یک آمار از آنجا که تقریبا تمام آن franchises عامل تنها درایو-از طریق takeout و خدمات تحویل.

کاهش بوئینگ سهام پس از یک داو نیروگاه در برخی از راه های نشان دهنده سقوط از 11 سال bull بازار که هفته گذشته به پایان رسید. در 125 $در هر سهم آن معامله شد و در کسری از $400 به آن فرمان یک سال پیش قبل از اینکه مشکلات به ظاهر در حمل و نقل هوایی شرکت 737 Max جت.

قیمت نفت همچنان به خونریزی انداختن بیشتر زیر 30 دلار در هر بشکه و تهدید به ارسال شیل آمریکا شرکت به ورشکستگی است.

نوسانات حاکم بود به عنوان سرمایه گذاران باید تلاش برای تجزیه coronavirus را به طور فزاینده ای مخل حضور در ایالات متحده و همچنین به عنوان تهدید در حال رشد از رکود است. نزدیک تماشا Cboe Volatility Index وال استریت را “ترس سنج” را دیدم بالاترین-تا کنون نزدیک پنج شنبه پس از داو فرو 3,000 امتیاز. شاخص را بالا تحت الشعاع یک مجموعه در طول سال 2008 بحران مالی است.

“این است که بر خلاف هر چیزی که ما تا کنون دیده اند” گفت: Jeffrey Kleintop مدیر ارشد سرمایه گذاری جهانی استراتژیست در چارلز شواب. “تاثیر این است که با داشتن نه تنها در بازارهای انرژی اما خدمات مالی صنعت سفر و مردم در زندگی روزمره واقعا بی اندازه.”

روز دوشنبه تار و مار آمد و پس از فدرال رزرو کاهش نرخ بهره به صفر و گفت: این امر احیای “کاهش کمی” یک مانده از بحران مالی است. آخرین لحظه زیان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که اختلال از coronavirus همه گیر می تواند از طریق اوت و جدید صادر بهداشت عمومی ارشاد گفت: آمریکایی ها باید محدود به تجمعات بیش از 10 نفر.

“من به یاد داشته باشید برخی از خیره کننده فروش آف پس از 9/11” گفت: Kristina هوپر Invesco ارشد بازار جهانی استراتژیست. “اما این بیشتر شبیه به حرکت دیوانه دیدم در طول بحران مالی جهانی.”

وقتی پرسیده شد که اگر 100 درصد شانس از اقتصاد ایالات متحده به اوج رکود اقتصادی به عنوان برخی از اقتصاددانان پیش بینی کرده اند مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ممکن است.” رتبه بندی شرکت S&P جهانی است که در حال حاضر پیش بینی رکود اقتصادی در سراسر جهان در این سال با جهانی تولید ناخالص داخلی رشد فقط 1 به 1.5 درصد در سال 2020 است.

“داده های اولیه از چین نشان می دهد که اقتصاد آن ضربه بود به مراتب سخت تر از پیش بینی هر چند آزمایشی ثبات آغاز شده است” S&P جهانی اقتصاددان ارشد, پل Gruenwald گفت: در نظرات ایمیل به واشنگتن پست. “اروپا و ایالات متحده به دنبال یک مسیر مشابه به عنوان افزایش محدودیت در فرد-به-فرد تماس presage تقاضا سقوط خواهد کرد که به فعالیت های به شدت پایین تر در سه ماهه دوم قبل از بهبودی آغاز می شود و بعد از آن در سال.”

اد Yardeni از Yardeni تحقیقات اتحاد پیوست بدبین اردوگاه. او تخمین می زند از 4 به 6 درصد تولید ناخالص داخلی کاهش در سه ماهه دوم و به دنبال آن کاهش به اندازه 4 درصد در سه ماهه سوم.

“است که می تواند یک رکود اقتصادی شدید,” Yardeni گفت: در صبح جلسه. “سوال این است که آیا از آن خواهد شد یکی کوتاه. نیازی به گفتن نیست که بستگی به ویروس. من از این نظر است که بدترین خواهد بود بیش از midyear.”

صنایع شده اند که walloped توسط coronavirus به درخواست کمک دولت به آب و طوفان است. خطوط هوایی ایالات متحده به دنبال بیش از 50 میلیارد دلار در فدرال کمک میان عدم اطمینان اقتصادی ناشی از کاهش چشمگیر ترافیک مسافری. خواهد بود که بیش از سه برابر آنچه که از صنعت دریافت کرده و پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی در ایالات متحده است.

قمار نیز درخواست کنگره به صورت اضطراری کمک مالی است. انجمن آمریکایی بازی با صدور بیانیه ای به پست در روز دوشنبه گفت که با $260 میلیارد صنعت در یک “نزدیک وقفه” وجوه اضافی مورد نیاز برای حمایت از کازینو شرکت و کارکنان خود را.

عمده فروشان از جمله اپل Patagonia و Abercrombie & Fitch در حال بستن درهای خود را از طریق مارس سعی کنید برای جلوگیری از coronavirus. هر چند فروشگاه تعطیلی, می تواند به کاهش گسترش بیماری آنها نیز sap مخارج مصرف کننده است که قدرت 70 درصد از اقتصاد ایالات متحده.

بیش از نیمی از مشاغل در اقتصاد — حدود 80 میلیون — در حد متوسط هستند و یا در معرض خطر بالا از منفی تحت تاثیر شیوع کروناویروس با توجه به مودی تجزیه و تحلیل از طریق کاهش ساعت پایین تر پرداخت و یا از دست دادن شغل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>