بازارهای ایالات متحده ارسال دستاوردهای بزرگ به عنوان جو بایدن سه شنبه surge ارائه می دهد coronavirus مهلت

معاون سابق رئیس جمهور اسیر نه متحده از جمله تگزاس نشان که رو او را به جلو نژاد. ساندرز ممکن است هنوز نمره شب بزرگترین جایزه کالیفرنیا جایی که او منجر شده است.

“برنی ساندرز’ سوسیالیستی برنامه شامل تعداد زیادی از طرح های پیشنهادی برای افزایش مالیات ها و مقررات که وزن در اقتصاد و درآمد شرکت ها” گفت: Ed Yardeni رئیس جمهور Yardeni پژوهش است. “بازار فروش در هفته گذشته در ساندرز’ اولیه پیروزی و دوباره بجای اول برگشتن در روز دوشنبه پس از بایدن بزرگ پیروزی در کارولینای جنوبی و صبح امروز پس از سه شنبه نشان می دهد که سیاست داخلی ایالات متحده ممکن است مهم به اندازه بهداشت جهانی بحران به سرمایه گذاران است.”

میانگین صنعتی داو جونز شد تا 2.5 درصد در معاملات صبح در حالی که استاندارد & ضعیف است 500 شاخص و تکنولوژی-سنگین نزدک افزایش بیش از 2 درصد است.

سهام بهداشت شرکت های roared در پاسخ به بایدن عملکرد. Cigna شد تا بیش از 10 درصد در معاملات صبح در حالی که UnitedHealth Group افزایش نزدیک به 12 درصد است. هومانا شروع به پریدن کرد 1.25 درصد و سرود افزایش یافت و نزدیک به 14 درصد است.

“یکی-دو پانچ پرتاب روز سه شنبه توسط بانک فدرال نرخ بهره و بایدن پیروزی شب گذشته است و قرار است در یک طبقه زیر بازار سهام در حال حاضر, بنابراین سرمایه گذاران در حال دادن یک آه بزرگ امداد و کوتاه-فروشندگان در حال خروج از مرحله چپ” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک نوشت: در تفسیر شنبه. “Coronavirus فروش در بازار به نظر می رسد ثبات.”

سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه گفت که covid-19 بیماری ناشی از ویروس کشته شدن حدود 3.4 درصد از کسانی که مبتلا به این بیماری — یک نرخ بالاتر از برآورد قبلا. روز چهارشنبه تعدادی از جدید کروناویروس مرگ و میر گزارش شده خارج از چین بیش از کسانی که گزارش شده در داخل کشور — مرکز شیوع — برای اولین بار.

بازار نیز لرزاند به عنوان عملکرد 10 ساله خزانه غرق به پایین ترین سطح سه شنبه. اوراق قرضه یک پناهگاه امن برای سرمایه گذاران در زمان آشفتگی و بازده اوراق قرضه به عنوان کاهش قیمت اوراق قرضه را افزایش دهد. طلا دیگر پناهگاه امن صعود 2.9 درصد سهشنبه و در ادامه به افزایش در حال حاضر تجارت در $1,647 دفاع کرد گرفته شد در هر اونس.

“10 ساله خزانه داری بزرگ فشارسنج برای اندازه گیری ترس” وین حصیری مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Vantagepoint سرمایه گذاری مشاوران نوشت: در تفسیر شنبه. “با بسته شدن عملکرد روز سه شنبه در یک زمان تمام کم و کمتر از 1%, بازار, بازتاب افزایش میزان عدم قطعیت مربوط به کروناویروس و پیامدهای اقتصاد کلان.”

بازارهای اروپایی منعکس آمریکا خوش بینی روز شنبه با معیار Stoxx 600 شاخص DAX آلمان و فرانسه CAC 40 تا همه بیش از 1.4 درصد در ظهر تجاری. بریتانیا FTSE 100 صعود 1.6 درصد است. بازارهای آسیایی بسته به نتایج مختلفی با هانگ سنگ در هنگ کنگ بسته شدن 0.25 درصد و ژاپن Nikkei 225 ضعیف مثبت است.

وحشت در اطراف coronavirus حضور در ایالات متحده مشخصی به عنوان تلفات رسیده و نه تحقیقات جدید نشان داد این ویروس تا به حال احتمالا گسترش کشف نشده در کالیفرنیا و واشنگتن برای هفته ها. آمریکایی ها ابتدا به صورت اختلال در کار خود و مسافرت و فهرست رویدادهای مهم لغو شد در صورت وقوع رشد می کند با ساعت. بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها گزارش تمیز بودن بطری های آب و ضد عفونی کننده محصولات و قفسه پایدار و مواد غذایی منجمد.

سرمایه گذاران به دنبال به جلو به ADP حقوق و دستمزد اعداد و تازه تولید داده سهشنبه به بیشتر suss از آسیب coronavirus انجام داده است به اقتصاد جهانی است. تحلیلگران پیش بینی رشد اقتصادی جهانی می تواند آهسته به پایین ترین سطح از زمان بحران مالی این سه ماهه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im