بازارهای ایالات متحده در مسیر خود را برای بدترین هفتگی پس از پایان بحران مالی 2008

دیوانگی زد تا به بسته شدن جمعه بل به عنوان S&P Dow در دقیقه سقوط بیش از 3 درصد پس از سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که جهان در نظام سلامت شد “سقوط” تحت coronavirus.

سرمایه گذاران باقی می ماند در همان مه آنها ساکنان از بازارهای خود را آغاز کرد سویفت رها در فوریه و S&P 500 و Dow رسیده بود اوج تمام وقت. هر سه شاخص در حال حاضر در بازار داشته کاهش حداقل 20 درصد از آنها بالا است.

“ما تا به حال سال ها از کم نوسان و رو به افزایش بازارهای این ویروس بحران ساخته شده در آن تماس به پایان رسیده است در یک بار گفت:” کتی جونز رئیس درآمد ثابت استراتژیست در شواب مرکز تحقیقات مالی. “وجود دارد هیچ پایانی در سایت و که باعث یک درجه از وحشت زیرا مردم گفت:” من فقط نیاز به نگه داشتن برخی از پول نقد.’ وجود خواهد داشت بیشتر آشفتگی, اما ما در سرخ کردن بسیاری از افرادی که قوی تر. بسیاری از چیزهای خوب اتفاق می افتد برای بازگرداندن نقدینگی و جهت بازار.”

بازارهای lurched تمام هفته را به عنوان یک ظاهر جریان بی پایان از دولت فدرال اقدامات نورد شد به douse مالی آتش سوزی در حیاتی گوشه از اقتصاد است.

هیچ چیز مدلول هرج و مرج مانند قیمت نفت که آغشته به زیر 20 دلار در هر بشکه — بی سابقه در سال های اخیر است. قیمت نفت بسیار پایین است که این صنعت ممکن است از طریق یک نسل بازسازی. قیمت باید حداقل در 50 دلار در هر بشکه محدوده برای شرکت ها و تولید متحده را به سود.

قیمت نفت خود را دیدم بدترین و بهترین درصد تغییرات در back-to-back روز چهار شنبه و پنج شنبه به عربستان سعودی و روسیه دشمنی تهدید کاهش قیمت برای تک رقمی. دولت فدرال گفت: ممکن است پرش در سفارش میلیون بشکه نفت خرید برای کشور ذخیره نفت استراتژیک برای کمک به جذب عرضه بیش از حد و محافظت از قیمت.

دولتها و بانکهای مرکزی در سراسر جهان ارائه تورنت پشتیبانی برای از بین بردن اقتصادی stranglehold از coronavirus.

“مردم احساس مانند یک کتک بوکسور مطمئن نیستید که چگونه برای پاسخ به سراسیمگی اقتصادی مشت” گفت: سام Stovall از CFRA پژوهش است. “خبر خوب از این خبر بد این است که این نوسانات به نظر می رسد مانند آن را در حال آمدن است به اوج. تنها دو دوره در نیم قرن گذشته بوده اند دیده می شود سطح بالایی از نوسانات. تاریخ به ما می گوید بدترین ممکن است در پشت سر ما است.

فدرال رزرو نورد هشت اورژانس اقدامات در این هفته ایجاد یک ویژه backstop برای بازار پول صندوق (به طور معمول در معرض خطر-محل رایگان برای سرمایه گذاران به فروشگاه نقدی), کاهش نرخ بهره به صفر و شروع مجدد بحران-عصر خرید اوراق قرضه برنامه شناخته شده به عنوان “کاهش کمی.”

بانک مرکزی همچنین اعلام کرد قصد دارد برای خرید کوتاه مدت وام های کسب و کار شناخته شده به عنوان تجاری کاغذ ramped تا “تعویض خطوط” با خارجی بانک مرکزی برای اطمینان از کشورهای دیگر به اندازه کافی دلار, بانک ها مجاز به قرض گرفتن پول از بانک فدرال در 0.25 درصدی نرخ بهره و اعلام کرد وام برای نمایندگی های اصلی ایالات متحده اوراق قرضه خزانه داری.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin جمعه اعلام کرد که دولت منتقل شده است IRS مهلت برای پر کردن مالیات از 15 آوریل تا 15 ژوئیه به دلیل اختلال ناشی از کوروناویروس. جدید مهلت را به میلیون ها نفر از مالیات دهندگان زمان بیشتری را برای پر کردن فرم های مالیاتی خود را به عنوان coronavirus upends زندگی روزانه در سراسر کشور است. Mnuchin اعلام ساخته شده در توییتر به نقل از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بخشنامه.

نشانه هایی از پیشرفت در جنگ علیه covid-19 stoked احساسات مثبت در وال استریت. دلار آمریکا که تا به حال سر به فلک کشید که نگران سرمایه گذاران با عجله به امن greenbacks ضعیف در برابر ارزهای دیگر. که غرق به 20 سال اخیر پیش از آن در هفته در میان cratering تقاضا نیز بازگشت. قیمت نفت خام برنت جهانی نفت معیار بود تا 2.7 درصد در اوایل معاملات در 29 دلار در هر بشکه رسید.

سرمایه گذاران همچنین امیدواریم که به طور فزاینده دقیق اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان کالیفرنیا آغاز یک مستند برای آن 40 میلیون نفر در حالی که ایتالیا گسترش خود را در مقیاس بزرگ مستند. از روز جمعه بیش از 240,000 coronavirus موارد تایید شده اند در سراسر جهان است. سازمان بهداشت جهانی اشاره کرد که در آن زمان بیش از سه ماه برای رسیدن به 100,000 موارد در سراسر جهان — اما فقط 12 روز برای ورود بعدی 100,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im