بازار آمریکا به شدت سقوط به عنوان شایع نوسانات طول می کشد نگه دارید

قیمت اوراق قرضه و همچنین کاهش یافت, ارسال بازده بالاتر و قیمت نفت سقوط به 18 سال کم در میان ادامه داد: عدم قطعیت در طول مدت coronavirus shutdown.

حتی چشم انداز حدود 1 تریلیون دلار در اورژانس فدرال کمک های اولیه از جمله $1,000 چک برای مالیات دهندگان و صنعت هواپیمایی نجات نمی شد به اندازه کافی برای توقف عقب نشینی است. پیش بینی های نگران کننده در مورد همه گیر جهانی را گسترش و آن را به احتمال زیاد اقتصادی تلفات دلسرد معامله گران است.

پس از رشد بدون وقفه از اواسط سال 2009 اقتصاد ایالات متحده به احتمال زیاد کوچک در سه ماهه دوم در نرخ سالانه از 14 درصد — متناوب کاهش است که بیش از بدترین بحران مالی جهانی با توجه به اقتصاددانان در جی پی مورگان چیس. یک توقف ناگهانی آغاز شد که در چین که در آن ویروس نشات گرفته است و در حال حاضر ناهمواری از طریق آمریکا و اروپا و آسیب پذیر در بازارهای در حال ظهور به احتمال زیاد کاهش جهانی خروجی برای کل سال است.

فردا وزارت کار ایالات متحده گزارش از مدعیان اولیه بیکاری است که انتظار می رود برای نشان دادن شواهدی از اولین اخراج باعث این بیماری همه گیر. ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد برای پانتئون اقتصاد کلان گفت که او انتظار دارد که ادعا می کند برای رسیدن به 250,000 این هفته از 211,000 هفته گذشته و به بالای 1 میلیون در هفته آینده.

“این چیزی است که من بیشتر نگران این است که سرعت و شدت از آنچه بازی را در اینجا گفت:” گیبسون اسمیت برجسته bond مدیر صندوق با دنور-بر اساس اسمیت سرمایه گذاران است. “وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از استرس در سیستم است.”

در واقع بازار برای دولت ایالات متحده و بدهی های شرکت های بزرگ تیره و تار برای رسیدگی به سیل سفارشات فروش. سرمایه گذاران به فروش می رسد 10 ساله خزانه داری اوراق بهادار به منظور بالا بردن پول نقد, ارسال قیمت پایین و بازده بالا به 1.2 درصد است. 10 سال عملکرد بیش از دو برابر شده پس مارس 9, زمانی که سهام و اوراق قرضه شروع غوطه وری در پشت سر هم. قیمت اوراق قرضه و بازده حرکت در جهت مخالف.

Treasurys شده اند whipsawed در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان سرمایه گذاران به دنبال یک پناهگاه امن در ابتدا سوار باند قیمت بالا و بازده پایین و گفت: علامت peter smith, مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر پن متقابل مدیریت دارایی ها. در هفته گذشته به عنوان نهادی سرمایه گذاران به دنبال جمع آوری پول از طریق فروش اوراق, قیمت ها ریزش پیدا کرد در حالی که بازده شروع به پریدن کرد.

برخی از تحلیلگران گفت: نگرانی واشنگتن بی سابقه ای را صرف برنامه های که بالون در حال حاضر تورم فدرال کسری بودجه و بدهی, شدند آخرین حرکت می کند.

“جهانی درآمد ثابت بازار امروز صبح از دست داده اند و اعتماد به نفس در توانایی دولت های جهان برای تامین مالی محرک های مالی به آنها پیشنهاد,” کارل واینبرگ ارشد بین المللی اقتصاددان برای فرکانس بالا اقتصاد نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “معامله گران و سرمایه گذاران و دلالان را در اندازه و هزینه از محرک های مالی ارائه شده توسط ایالات متحده و دولت های دیگر — به خصوص ایتالیا و تصمیم به فروش اوراق قرضه از همه نوع.”

سرمایه گذاران گفت: بدهی شرکت های بزرگ بازار نیز هنوز عملیاتی هموار. شرکت های گرفته شده با استفاده از ضبط-نرخ بهره پایین در سال های اخیر به بار بدهی. این استراتژی به خوبی کار می کرد تا زمانی که استقراض کوتاه مدت می تواند به صورت دوره ای refinanced.

در حال حاضر برخی از شرکت کمبود پول نقد است که درآمد به اندازه کافی به را خود پرداخت وام ممکن است در تلاش برای رول بیش از بدهی های خود را, گفت:, Anne Van Praagh سر از اعتباری جهانی استراتژی برای مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران.

مانند بسیاری از سرمایه گذاران مودی پیش بینی موجی از کاهش رتبه اعتباری و بدهی های شرکت به صورت پیش فرض. شرکت های انرژی ضربه ناگهانی قیمت نفت کاهش و کسب و کار هستند که بیشتر در معرض تبخیر از هزینه های مصرف کننده — مانند خطوط هوایی و هتل ها و کشتی و خودروسازان — بزرگترین خطر است.

“ما در حال رفتن به رفتن به یک دوره شدید و گسترده اعتباری شوک در سراسر بسیاری از مناطق بخش و دارایی,” او گفت:. “این بی سابقه است.”

در میان غیر قابل پیش بینی روز به روز تغییرات در شرایط بازار سابق فدرال رزرو صندلی Janet L. یلن و بن برنانکه به نام بانک مرکزی شروع به خرید با کیفیت بالا و بدهی های شرکت های بزرگ به عنوان بخشی از آن اقتصادی تلاش های نجات — چیزی از آن شده است هرگز قبل از انجام داده است.

“فدرال ریزرو مداخله می تواند کمک به راه اندازی مجدد است که بخشی از بدهی های شرکت های بزرگ بازار است که در زیر قابل توجهی استرس” جفت نوشت: در مالی بار.

در ضمن داو را غوطه از آن بالا تمام وقت از 29,551 در فوریه. 12 را حذف کرده است یکی از رئیس جمهور های مورد علاقه کمپین استدلال. به عنوان سهام افزایش یافت و پس از 2016 انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها در زمان اعتبار در تجمعات انتخاباتی و در کاخ سفید اظهارات. او جلب توجه به این بازار تنظیم زمان اوج و افتخار در مورد اثر بر رای دهندگان حساب های سرمایه گذاری.

به عنوان اواخر به عنوان Feb. 24 رئیس جمهور به توییتر گرفت به صحبت کردن قیمت سهام تویت: “بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب برای من است.”

داو دهکدهای از دست داد بیش از 8000 امتیاز پس از آن.

سهام بوئینگ پس از نمایشگاه بازار گاو نر بسته فقط زیر $102, کمتر از یک چهارم از آن مارس 2019 اوج. مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد فدرال برای کمک به خس خس هوافضا ،

“اگر در سال 2008 بحران مالی بزرگ این ویروس بزرگ بحران” گفت: Ed Yardeni رئیس جمهور Yardeni پژوهش است. “این همه در یک بار سلامت در بحران, بحران مالی و بحران اقتصادی است. ما نیاز به تعمیر بهداشت بخشی از آن را قبل از ما آن را حل اما ما می توانیم مالی و مالی مراحل بلانت اثرات آن است. ما شروع به انجام این کار در حال حاضر.”

هر سه عمده شاخص های سهام ایالات متحده در اصلاح کاهش یافته است فراتر از 20 درصد از اوج.

Image without a caption

داو مشخص هشتمین مستقیم بعد از 1000 نقطه نوسانات آن در نظر گرفته شد تا زمانی که غیر قابل تصور شده است. سهام در حال حرکت در هر کنفرانس خبری, مالی, پیشنهاد, تیتر و پزشکی گفته است. آبی تراشه های بسته تا بیش از 1 ، 000 امتیاز سهشنبه کردن اخبار از $1 تریلیون محرک پیشنهاد از کاخ سفید است.

اما که به دست آوردن محو شد در روز چهارشنبه سرمایه گذاران اقدام به فروش سهام با وجود افراطی مداخله دولت با هدف ثبات اقتصاد در برابر coronavirus سوخت رکود است. فدرال رزرو شروع این هفته با کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و احیای یک بحران مالی دوران “برنامۀ تزریق پول” و در روز سه شنبه بانک مرکزی اعلام کرد قصد دارد برای یک صندوق ویژه برای حفظ اعتبار جریان در طول شیوع کروناویروس.

“دیگر اقتصاد است که در یک deep freeze فشار است و تنها به افزایش” گفت: peter smith. “فقط چیزهای زیادی وجود دارد عدم قطعیت در اطراف coronavirus. آن را می سازد آن را سخت را برای هر کسی که به برنامه است.”

بازارهای اروپایی نیز در چهار شنبه به دولت معرفی جارو خالی-بررسی محرک حرکت برای سرپا نگه داشتن اقتصاد خود را با معیار شاخص Stoxx 600 بسته شدن بیش از 4 درصد به نفت و گاز سهام سقوط کرد. آلمان و اسپانیا و انگلستان را پرتاب صدها میلیارد در بسته نجات مالی در ویروس. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی رفت تا آنجا که به قول می دهم که هیچ شرکت اجازه خواهد داشت به دلیل این که از coronavirus تاثیر و گفت: دولت در ارائه کمک از طریق وام و یا تاخیر در پرداخت مالیات و حتی ملی صنایع آنها را شناور نگه دارید.

بازدهی اوراق قرضۀ ایتالیایی بدهی رز به 2.3 درصد تقریبا دو برابر آنچه آنها کمتر از یک هفته پیش.

“مردم وحشتزده گفت:” نانسی Tengler از Tengler مدیریت ثروت. “اگر بیش از حد محرک و سپس بازار را چیز باید واقعا بد است. و اگر به اندازه کافی وجود ندارد پس از آن هیچ رهبری است. مردم بدترین-مورد-سناریو-ing آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>