بازارهای ایالات متحده دهانه به عنوان coronavirus قیمت نفت باعث مختصر توقف در معاملات

قیمت نفت سقوط به زیر 35 دلار در روز دوشنبه پس از عربستان سعودی و روسیه در مناقشه بیش از تولید است.

عربستان سعودی شده بود فشار برای کاهش تولید برای سرپا نگه داشتن قیمت اما معکوس موضع خود را هنگامی که روسیه خودداری کردند و به جای آن تصمیم گرفت به سیل بازار با صدها نفر از هزاران نفر از اضافی بشکه در روز در یک شیب تخفیف — یک حرکت تحلیلگران ترس ممکن است باعث یک جنگ قیمت.

روسها بر این باورند برش تولید خواهد باز کردن درب به آمریکا رقابت با افزایش قیمت و کاهش عرضه گفت: میخائیل Leontiev سخنگوی روسی غول نفتی روس نفت.

“از نقطه نظر منافع روسیه این معامله [به کاهش تولید] است که به سادگی بی معنی” Leontiev گفت ریا نووستی, خبرگزاری یکشنبه. “ما بازده خود ما در بازار, حذف ارزان و نفت روسیه از آنها برای پاک کردن یک محل برای گران آمریکایی شیل. و برای اطمینان از بهره وری از تولید آن است. ما حجم به سادگی جایگزین جلد از رقبای ما. این است مازوخیسم است.”

شرکت نفت عربستان آرامکو ارائه تخفیف از بین 6 دلار و 8 دلار برای تحویل در ماه آوریل را اعلام کرد اواخر روز شنبه. سهام آن کاهش یافت و به زیر اصلی خود IPO قیمت در روز یکشنبه برای اولین بار در عربستان ارز.

“20 دلار نفت در سال 2020 در حال آمدن است” علی Khedery سابق آمریکایی در عراق و زمانی کارشناس خاورمیانه با اکسون در توییتر نوشت. “بزرگ ژئوپولیتیک مفاهیم. به موقع محرک به صورت خالص مصرف کنندگان است. فاجعه بار برای شکست خورد/ناکامی پترو-kleptocracies عراق, ایران, و غیره. — ممکن است به اثبات وجودی 1-2 پانچ زمانی که زوج با COVID19.”

تولید-برش توافق هنوز هم می تواند اتفاق می افتد. مشاوره در سطح اوپک جلسه برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه و روس ها گفته اند که آنها در حال باز بیشتر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>