ایالات متحده می پیوندد دیگران را متهم روسیه از حمله سایبری در جمهوری گرجستان

“این اقدام در تضاد با تلاش روسیه برای ادعا آن است که یک مسئول بازیگر در فضای مجازی و نشان می دهد که در ادامه الگوی بی پروا روسیه GRU عملیات سایبری علیه تعدادی از کشورهای” Pompeo گفت. “این عملیات با هدف ایجاد بخش ایجاد ناامنی و تضعیف نهادهای دموکراتیک.”

Pompeo گفت که ایالات متحده به نام روسیه به توقف رفتار و متعهد به کمک به گرجستان در بهبود آن, امنیت, برای محافظت در برابر حملات آینده.

پنتاگون اضافه شده در بیانیه ای جداگانه است که این حمله توسط “فقط یک مثال از اینکه چگونه روسی كه رفتار کارائی شفافیت و قابل پیش بینی را تضعیف می کند بر اساس قوانین بین المللی و نقض حاکمیت همسایگان آن است.”

“دولت ایالات متحده موقعیت شده است روشن ما در دفاع از همکاران ما و متحدان اصلی منافع و نگه فدراسیون روسیه مسئول این فعالیت های بی ثبات کننده” گفت: این بیانیه توسط نیروی هوایی سرهنگ سرهنگ کارلا Gleason یک سخنگوی پنتاگون.

نه وزارت خارجه و نه پنتاگون توضیح داد که چگونه آنها را نگه روسیه پاسخگو باشد.

جان Hultquist مدیر اطلاعات و تجزیه و تحلیل در امنیت سایبر شرکت FireEye گوید این مهم است که Pompeo تا به حال رسما بسته Sandworm هکرها به GRU واحد 74455. وزارت دادگستری قبلا گفت که 74455 در زمان هک کمیته ملی حزب دموکرات و کلینتون در مبارزات انتخاباتی در سال 2016.

بریتانیا در بیانیه ای جداگانه گفت که خود را ملی امنیت سایبر مرکز تا به حال ارزیابی “با بالاترین سطح احتمال” که این حمله انجام شد توسط روسیه و نام آن را “بخشی از روسیه طولانی در حال اجرا مبارزات خصمانه و بی ثباتی فعالیت علیه گرجستان است.”

“این GRU را بی پروا و بی باک کمپین حملات سایبری علیه گرجستان مستقل و مستقل ملت کاملا غیر قابل قبول است” گفت: وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab.

ارشد مقامات گرجستان ابراز تشکر از حمایت.

“در ماه اکتبر گذشته #گرجستان دچار بی پروا حمله سایبری مؤثر دولت رسانه ای و نهادهای کسب و کار” گرجستان نخست وزیر Giorgi Gakharia گفت: در یک صدای جیر جیر. “این یک عمل غیر قابل تحمل و تلاش برای تضعیف حاکمیت ملی ما. ما عمیقا قدردانی آوازی حمایت از ما شرکا و متحدان در سراسر جهان است.”

اشاره بیانیه آمده است که مقامات ارشد آمریکایی ابراز نگرانی در مورد آسیب پذیری از انتخابات آمریکا به هک.

لاوروف گفت: بعد از آن در روز است که Pompeo را مطرح کرده و این موضوع به طور جداگانه با او در جلسه دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>