مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز چهارشنبه قرار می گیرد تحریم روسیه منجر حمایت مقامات در کریمه دریای سیاه و شبه جزیره که بخشی از اوکراین قبل از روسیه ادعا کرد که آن را در سال 2014 و تنظیم کردن بزرگترین شرق و غرب در رویارویی پس از جنگ سرد ،

این تحریم ها با هدف قرار دادن هفت مقامات و شرکت راه آهن اتصال روسیه با کریمه شد صادره توسط وزارت خزانه داری دو روز قبل وزیر امور خارجه مایک Pompeo برنامه ریزی شده است برای دیدار با مقامات در اوکراین است. ایالات متحده هرگز به رسمیت شناخته شده روسیه با تصرف کریمه و هنوز هم آن را بخشی از اوکراین است.

بسیاری از مقامات در مواجهه با تحریم, نماینده شهرستان بندر سواستوپول که تا به حال شده است در صفحه اصلی به روسیه در دریای سیاه ناوگان دریایی از زمان کاترین کبیر در سال 1783 تا مرگ اتحاد جماهیر شوروی. بسیاری از ساکنان در حال بازنشسته نیروی دریایی روسیه افسران که حل و فصل می ماند و حتی زمانی که آن را بخشی از اوکراین است. بسیاری از آموخته هرگز به صحبت اوکراین و Crimeans رای به الحاق به روسیه در سال 2014.

اوکراین باقی مانده است در جنگ با روسیه و حمایت از جدایی طلبان در شرق این کشور است. آن نیاز به کمک های نظامی تبدیل شده است تمرکز از استیضاح در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است که متهم خودداری از کمک نظامی مگر اینکه اوکراین توافق کردند که به منظور بررسی خود را رقیب سیاسی جو بایدن و پسرش شکارچی.

اتحادیه اروپا تحریم های تحمیل شده بر بسیاری از مقامات کریمه این هفته به عنوان مجازات برای مشارکت خود را در محلی روسیه انتخابات محلی برگزار شد و در کریمه در ماه سپتامبر. E. U. نظر کریمه به طور غیر قانونی ضمیمه.

وزیر خزانه داری Stephen Mnuchin گفت: ایالات متحده عمل “تاکید ما حمایت بی دریغ برای بازگرداندن آزاد و عادلانه و دموکراتیک فرآیندهای سیاسی در کریمه.”

اقدام به ظریف شانه های سرد به مقامات کریمه, قبل از هر یک را با عنوان “به اصطلاح.” در میان آنها بود یوری Gotsanyuk این “به اصطلاح نخست وزیر به اصطلاح جمهوری کریمه.” دیگر مقامات رو تحریم شامل فرماندار ، رئیس مجلس و تعدادی از اعضای سواستوپول کمیسیون انتخابات.

همچنین در لیست سیاه است که همانند سرویس اکسپرس مسکو مبتنی بر خصوصی راه آهن ارائه می دهد که خدمات مسافر بین کریمه و روسیه سرزمین بیش از آنچه که وزارت خزانه داری به نام کرچ پل. روس ها آن را به نام کریمه پل پس از ساخت و ساز به پایان رسید در ماه گذشته یکی دیگر از نشانگر روسیه حاکمیت.

Pompeo است که انتظار می رود در پایتخت اوکراین در کیف در روز جمعه برای ملاقات با رئیس ولدیمیر Zelensky و مقامات دیگر است. سفر خود می آید و در یک لحظه بی دست و پا. هفته گذشته پس از یک مصاحبه با یک رادیو NPR میزبان Pompeo به نام نگار به اتاق خصوصی و berated او در یک مکالمه او گفت که او فکر کردن ضبط. روزنامه نگار Mary Louise کلی گفت که او هرگز موافقت خود را نگه دارید بحث خصوصی و گزارش شده که او با استفاده از قوی ناسزا “آیا شما فکر می کنم آمریکایی ها در مورد مراقبت از اوکراین؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش است Pompeo برای مقابله با خبرنگار NPR اما دیپلمات سابق و بسیاری از کارمند وزارت امور خارجه در نظر Pompeo به سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر کلی undiplomatic و وحشتناک. وزارت امور خارجه از سال محروم یکی دیگر از NPR خبرنگار از سفر با Pompeo این هفته است.

با توجه به گزارش ثبت شده توسط خبرنگاران سفر با Pompeo, زمانی که از او خواسته شد در مورد ارز او پاسخ داد: “و البته مردم آمریکا در مورد مراقبت از مردم اوکراین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im