ایالات متحده دریچه برنامه ریزی برای ساخت یک کوانتومی اینترنت که ممکن است unhackable

کوانتومی فناوری به دنبال مهار متمایز خواص اتم ها فوتون ها و الکترون ها به ساخت کامپیوترهای قدرتمند و ابزارهای دیگر برای پردازش اطلاعات است. کوانتومی اینترنت متکی بر فوتون برگزاری نمایشگاه یک کوانتومی شناخته شده به عنوان گرفتاری که اجازه می دهد تا آنها را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مسافت های طولانی بدون داشتن یک اتصال فیزیکی.

دیوید Awschalom یک استاد در دانشگاه شیکاگو پریتزکر مدرسه مولکولی و مهندسی و دانشمند ارشد در آزمایشگاه ملی آرگون ای به نام اینترنت پروژه یک ستون از کشور کوانتومی-پژوهش و برنامه.

“این تولد یک تکنولوژی جدید است. آن را تبدیل شدن به یک رقابت جهانی. عمده هر کشور بر روی زمین راه اندازی کرده است یک کوانتومی برنامه … دلیل آن است که تبدیل شدن به روشن تر و واضح تر خواهد بود وجود دارد بزرگ اثرات,” او در مصاحبه ای گفت:.

آمریکا تکنولوژی رقیب چین در حال سرمایه گذاری به شدت در کوانتوم تکنولوژی از یک میدان است که می تواند تبدیل پردازش اطلاعات و مشورت های بزرگ اقتصادی و امنیت ملی مزایای کشورها که تسلط بر آن است. اروپا نیز به شدت به دنبال تحقیق.

انرژی بخش و 17 آزمایشگاه ملی را شکل ستون فقرات این پروژه است.

دقیقا چگونه این کار تامین می شود روشن نیست. وزارت انرژی اعلام نشده است یک رقم بودجه برای این پروژه پنج شنبه. صحبت با خبرنگاران پل Dabbar انرژی بخش وزارتخانه علوم گفت: دولت فدرال سرمایه گذاری در مورد $500 به $700 میلیون سال در کوانتوم فناوری اطلاعات نشان می دهد برخی از این پول را به صندوق جدید اینترنت.

در یک مصاحبه Dabbar وجود دارد گفت: احتمالا بودجه بیشتر اطلاعیه ها برای این پروژه در آینده است.

Panagiotis Spentzouris سر کوانتومی علم در منطقه شیکاگو Fermi National Accelerator Laboratory یا vogue. co. uk گفت: در مصاحبه ای که منابع بیشتر و واضح تر پروژه ساختار مورد نیاز خواهد بود برای انجام این طرح پنج شنبه منتشر شده.

38-صفحه سند میسازد اولویت های پژوهشی و عطف به هدف, برای, اما آن را نمی کند تعیین دقیق وظایف خاص ،

اولیه کاربران از اینترنت کوانتومی می تواند شامل آژانس های امنیت ملی موسسات مالی و بهداشت و درمان-مراقبت از شرکت ها به دنبال به ارسال اطلاعات بیشتر و ایمن محققان گفت.

شبکه های وعده به امن تر می شود — برخی حتی می گویند unhackable — به دلیل ماهیت فوتون ها و سایر بیت کوانتومی شناخته شده به عنوان qubits. هر گونه تلاش برای رعایت و یا مختل کردن این ذرات به طور خودکار تغییر دولت خود را و از بین بردن اطلاعات منتقل می شود دانشمندان می گویند.

کوانتومی اینترنت نیز می تواند مورد استفاده برای اتصال به انواع کامپیوترهای کوانتومی با یک دیگر کمک به افزایش مجموع قدرت محاسباتی. کامپیوترهای کوانتومی هنوز در مراحل اولیه توسعه و هنوز به عنوان قدرتمند به عنوان کلاسیک, کامپیوتر, اما اتصال آنها از طریق اینترنت می تواند کمک به سرعت بخشیدن به استفاده از آنها برای حل مشکلات پیچیده مانند پیدا کردن دارویی جدید یا جدید با تکنولوژی بالا مواد Awschalom گفت.

در نهایت مصرف کنندگان نیز ممکن است شیر به کوانتومی اینترنت, خرید محصولات با خطر کمتر از جزئیات کارت اعتباری خود را که هک شده و یا به ارسال و دریافت اطلاعات شخصی حساس (مانند پرونده سلامت یا شماره امنیت اجتماعی Spentzouris گفت. ممکن است مصرف کنندگان خواهد گشت و گذار یکپارچه بین منظم و اینترنت کوانتومی به عنوان آنها را خرید و ارسال اطلاعات بدون لزوما دانستن آنها در حال تعویض سیستم عامل, او گفت:.

در نشانه ای از پتانسیل های اقتصادی که پاداش کوانتومی فناوری می تواند به فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر و شهردار شیکاگو لری Lightfoot هر دو صحبت می کرد در این اطلاعیه روز شنبه امیدوار بود که اثرات سرريز برای شهر تکنولوژی جامعه است.

دانشگاه ها و آزمایشگاه در منطقه ایجاد کرده اند شیکاگو کوانتومی ارز به سعی کنید برای سرعت بخشیدن به نوآوری و توسعه اقتصادی است.

قطعات شبکه در حال حاضر و در حال اجرا در حوزه های مختلف ملی labs. در منطقه شیکاگو آزمایشگاه ملی آرگون ای ساخته شده است 52-مایل شبکه کوانتومی که به زودی در اتصال به نزدیکی vogue. co. uk برای ایجاد یک 80 مایل تست, تخت خواب.

در نیویورک و دانشگاه استونی بروک و Brookhaven National Lab ساخته شده است یکی دیگر از 80 مایل شبکه کوانتومی.

این طرح به آرامی اتصال این شبکه های محلی در سراسر کشور با استفاده از کابل فیبر نوری و ماهواره ها و هواپیماهای بدون سرنشین مجهز کوانتومی-ارتباط سخت افزار Spentzouris گفت.

یک قطعه کلیدی از سخت افزار به نام کوانتومی تکرار هنوز نیاز به توسعه به تقویت یک شبکه کوانتومی سیگنال در مسافت های طولانی محقق گفت.

Awschalom تاکید کرد که این کشور نیاز به کار بیشتر برای آموزش نسل جدیدی از quantum مهندسین. “زمانی که شما درخواست شرکت های فن آوری خود را چه شده است شماره یک نگرانی با کوانتومی, فناوری اطلاعات, شماره یک نگرانی تا حد زیادی نیروی کار” او گفت:. شرکت ها را از او بپرسید “که در آن ما می رویم به استخدام یک هزار کوانتومی مهندسین?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im