آمریکا توقف توهین آمیز عملیات نظامی در افغانستان به عنوان بخشی از طالبان مقابله

Rahmat Gul

AP

یک مرد می خواند یک روزنامه مقاله در مورد امکان توافق صلح میان آمریکا و طالبان در کابل در روز شنبه.

کابل — ایالات متحده متوقف توهین آمیز عملیات نظامی در افغانستان در برابر طالبان مطابق با توافق به کاهش خشونت جلوتر از امکان صلح معامله بالای نظامی ایالات متحده فرمانده در اینجا روز شنبه اعلام کرد.

ژنرال آستین “اسکات” میلر به خبرنگاران در کابل “ما عملیات دفاعی در این نقطه ما متوقف شد و ما عملیات تهاجمی به عنوان بخشی از تعهدات ما, اما ما همچنان متعهد به دفاع از نیروهای ما.”

ایستاده در کنار افغانستان اقدام وزیر کشور و سرپرست وزارت دفاع میلر توصیف کاهش خشونت به عنوان یک “محاکمه” که در طی آن ایالات متحده و دولت افغانستان نیروهای حق دفاع از خود را اگر حمله کردند.

“این یک شرطی تلاش است. این یک دوره آزمایشی ما همه به دنبال این است که برای دیدن همه طرف ها قادر به پاسخگویی به تعهدات خود,” او گفت:.

کاهش خشونت ها رسما آغاز شد و در اوایل صبح روز شنبه درست پس از نیمه شب است و به یک هفته گذشته. اگر آن را نگه می دارد ایالات متحده و طالبان گفته اند که آنها امضای قرارداد صلح در پایان ماه.

اما حتی در اولین ساعت پس از توافق رفت و به اثر نیروهای امنیتی محلی گزارش داد تعدادی از درگیری بین دولت و طالبان به نیروهای.

در مرکز افغانستان, سخنگوی ولایت پکتیا فرماندار گفت: حملات طالبان در دولت پاسگاه به طول انجامید بیش از یک ساعت پس از خشونت کاهش رفت و به اثر. و در شمال, یک مقام امنیتی در بلخ گزارش هماهنگ طالبان حملات در دولت پاسگاه. رسمی صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن به عنوان او مجاز به صحبت با رسانه ها.

اقدام وزیر دفاع Asadullah Khalid گفت: به طور کلی خشونت را کاهش داده است پس از توافق به اثر رفت. او گفت که این حملات است که رخ داده است “جدی نیست (به جز) برای یک حمله در ولایت بلخ.”

او گفت: نیروهای افغان باید حق دفاع از خود را دارند. “ما در حال کار برای پیدا کردن علت آن,” او اضافه شده با اشاره به بلخ حمله. “شاید پیام فرستاده نشد به آنها (طالبان) در زمان یا هر علت ممکن است آن را روشن خواهد شد.”

میلر نیست آدرس خاص یک شبه حوادث, اما گفت که هدف از این هفته نزدیک به ” آتش بس “در مورد قابل مشاهده روند نشان از کاهش خشونت.” او اضافه کرد که او “اعتماد به نفس است که ما قادر خواهد بود برای نظارت بر آنچه که هستند که سطح خشونت و چه خطوط روند از خشونت است.”

نظارت بر وضعیت در افغانستان طی هفته آینده انجام خواهد شد توسط مشترک آمریکا و افغانستان تیم است. و ارتش ایالات متحده خواهد شد و ارتباط با طالبان “را از طریق نظامی کانال ارتباطی در دوحه” به منظور تعيين علل و عاملان حملات.

مذاکرات صلح که آمریکا و طالبان مذاکره کنندگان باید متعهد به امضای باید کاهش خشونت نگه دارید آغاز خواهد شد خروج هزاران نفر از نیروهای ایالات متحده. در مقابل طالبان تعهد شروع به داخل افغانستان و به بندر تروریست ها با هدف حمله به غرب است.

همه این بسیار حساس امنیتی موافقت نامه در حال رفتن به اثر در برابر پس زمینه از عمیق تر شدن بحران سیاسی در افغانستان است. پس اختلاف نتایج انتخابات افغانستان اشرف غنی احمدزی از رقیب اصلی تهدید کرده است که به زور و اجبار جای فرمانداران در این کشور به عنوان بخشی از تلاش های خود را به شکل سیاسی دولت است.

این بخش دارای پتانسیل برای ناراحت انسجام گروه های مسلح متحد با دولت افغانستان است که خارج از رسمی نظامی ، سیاسی و تفرقه باید آن باقی بماند می تواند به تضعیف غنی و عبدالله برای تشکیل, قوی, فراگیر تیم مذاکره کننده برای ورود به داخل افغانستان مذاکرات با طالبان.

سید صلاح الدین کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im