آژانس متوجه شد که دلتا شکست خورده به دنبال پروتکل های امنیتی جداگانه در جولای 2016 حوادث. در یکی از سینسیناتی زن و شوهر خاص بودند پس از دیگری مسافر شکایت آنها ساخته شده او را “عصبی است.” زن با پوشیدن روسری و شوهر دیده می شد با استفاده از “الله” در یک پیام به صورت متن. در مورد دوم یک مرد در سفر به نیویورک جلب توجه برای پذیرش یک بسته کوچک از فرد دیگری از “شبیه قومیت” و تعویض صندلی این سازمان گفت:.

دلتا اذعان کرد که این حوادث “می تواند به کار گرفته شده متفاوت” منظور متحده اما انکار کرد که از بین بردن تبعیض آمیز بودند. در هر دو مورد هواپیمایی گفت: این عمل در گزارش از مسافران رفتار نه هویت خود را.

“در حالی که ما درک می کنیم که ما بهترین خدمات به مشتریان منعکس شد در چگونه این حادثه به کار گرفته شد, ما مخالف با وزارت حمل و نقل مشاجره که دلتا درگیر تبعیض آمیز رفتار” دلتا در بیانیه ای گفت ایمیل به واشنگتن پست. “به همین دلیل ما کار کرده اند به منظور بهبود ما تحقیقی روند پس از این حوادث است و ما باید با حمایت از برنامه های سیاست های, آموزش ها و روش های که تا تعهدات ما در این منطقه است.”

در این بیانیه همچنین گفت که دلتا هدف این است که به “مدل شمول است.”

50.000 دلار جریمه نسبتا جزئی برای یک شرکت به عنوان بزرگ به عنوان Delta; حامل برای مثال جریمه شد $750,000 در سال 2019 برای طولانی آسفالته به تاخیر می اندازد. اما حمل و نقل وزارت تصمیم می آید را به عنوان هواپیمایی تعامل با مسافران در حال افزایش یافت. در ماه جولای خطوط هوایی آمریکا با واکنش انتقادی پس از خدمه پرواز گفته دکتر هوستون است که او می تواند لگد کردن یک هواپیما اگر او نمی قرار دادن بر روی کت یا در غیر این صورت پوشش سینه او چرا که او رولباسی بچگانه بود بیش از حد آشکار است. در دسامبر غرب بود برای انتقاد و تهدید به حذف یک زن مسلمان از پرواز و پس از او یکی دیگر از خواسته های مسافری به تعویض صندلی به طوری که او می تواند نشستن با خانواده اش.

فیصل و Nazia علی خانه نشین شد برای سینسیناتی در جولای 26, 2016 پس از سفر به لندن و پاریس که در آن آنها تا به حال خود را جشن گرفتند 10th سالگرد عروسی. آنها سوار هواپیما در فرودگاه شارل دوگل در پاریس و حل و فصل را به کرسی های خود را. فیصل علی ساخته شده یک تماس سریع به مادر خود و سه فرزند جوان اجازه دادن به آنها را می دانیم که آنها می خواهم به خانه در صبح است. Nazia علی پوشیدن حجاب.

در همین حال یک مسافر که شناسایی خودش را به عنوان یک بازنشسته اداره هوانوردی فدرال بازرس ایمنی شکایت به یک پرواز که زن و شوهر رفتار مردم دیگر در هیئت مدیره احساس “بسیار ناراحت و عصبی است.” این زن ادعا کرد زن و شوهر بودند “fidgety عصبی و تعریق” و گفت که او را دیدم فیصل علی جزئی با سازمان دیده بان خود را.

پرواز اطلاع خلبان از شکایت و اضافه کرد که او تا به حال دیده فیصل علی پیام کوتاه “خدا” بر روی تلفن خود را حمل و نقل بخش یافت می شود. کاپیتان اعطا با دلتا شرکت امنیتی که تایید شده است که زن و شوهر بودند بازگشت به خانه و مطرح کرده بود “هیچ پرچم قرمز.” هنوز Alis حذف شدند از هواپیما و سوال امنیتی که مورد تایید آنها را برای سفر. اما کاپیتان بود و تحت تأثیر و هواپیما در زمان خاموش و بدون آنها.

عامل امنیت “به ما گفت:” شما هیچ کار اشتباهی انجام داد. این راهی است که دنیا در حال حاضر,’ ” فیصل علی گفت: Cincinnati Enquirer پس از زن و شوهر در زمینه مذهبی-پروفایل شکایت با کمک شورای آمریکایی-روابط اسلامی. آنها رسیده به CAIR پس از دلتا نادیده گرفته و درخواست خود را برای پاسخ.

این Alis اشتباه گرفته بودند, humiliated و در از دست دادن چگونه به توضیح این حادثه به فرزندان خود که تا به حال دیده می شود پدر و مادر خود را در اخبار, گفت: سانا حسن یک CAIR وکیل که کمک Alis با شکایت خود را. همه آنها می خواستند اذعان و عذرخواهی از دلتا. آنها بدست none.

“آنها در دل شکسته و چپ بدون توسل در پایان روز” حسن گفت. “این بسیار ناامید کننده است که حتی پس از بخش حمل و نقل و آمد و پیدا دلتا رفتار بی جا است که آنها هنوز هم جایگاه خود را به شیوه های تبعیض آمیز. که به من می گوید که هیچ چیز تغییر کرده است. آنها هنوز هم مایل به گرفتن مسئولیت است.”

قانون فدرال ایالات متحده است که شرکت های هواپیمایی می توانید به نوبه خود به دور از هر مسافر تلقی ناامن اما که “یک حامل هوا یا خارجی air حامل ممکن است موضوع یک فرد در حمل و نقل هوایی به تبعیض بر اساس نژاد ، رنگ پوست ، ملیت ، مذهب ، جنسیت و یا اصل و نسب.”

“به نظر می رسد که اما برای خانم و آقای X را درک دین دلتا نمی خواهد حذف و یا رد آنها را دوباره شبانه روزی” نقطه یافت می شود.

با توجه به سفر هوایی مصرف کننده گزارش داده, حمل و نقل, بخش دریافت 96 شکایت از مسافران در مورد مسافرت هوایی تبعیض در سال 2018 (در سال های اخیر که همه داده ها در دسترس است). پانزده از شکایت علیه دلتا. خطوط هوایی آمریکا دریافت 21 شکایات و ایالات دریافت 12.

در دیگر حادثه از سال 2016 یک مرد مسلمان سفر از آمستردام به نیویورک حذف شد از یک پرواز پس از مسافران شکایت کرده است.

“مسافر دیگر گزارش دلتا پرواز خدمه که مشاهده کردند آقای ساخت ‘قابل توجهی از تماس با چشم و بعد از صحبت کردن با یک فرد شبیه قومیت در منطقه دروازه. مسافران مشاهده شده است که فرد به چه کسی آقای یک صحبت شد نه هیئت مدیره پرواز اما به نظر می رسد به آقای یک بسته کوچک” آژانس یافت. “بیشتر خدمه پرواز مشاهده Mr. یک در هیئت مدیره هواپیما و او از غیر-پنجره صندلی به یک صندلی کنار پنجره نگاه در خارج از پنجره به طور مداوم و به نظر می رسد به عرق.”

در کاپیتان درخواست یک افسر امنیتی راه می رفت از طریق کابین “اما مشاهده شده هیچ چیز قابل توجه” در مورد مرد. دلتا شرکت امنیتی تایید او مطرح کرده بود “هیچ پرچم قرمز” و کاپیتان کشیده و دور از دروازه.

“با این حال کاپیتان تغییر ذهن خود را پس از خدمه پرواز در بیان بدون هیچ گونه مداخله حادثه که آنها باقی مانده است ناراحت کننده” رضایت سفارش متحده است.

مرد برداشته شد و بر روی رزرو پرواز بعد.

حسن گفت: حوادث مانند این نیست کاهش یافته است از سال 2016. او را به کار گرفته چند او گفت: اما از آنجا که قانون به شرکت های هواپیمایی خیلی در اختیار آنها به ندرت برگزار می شود. او گفت: حمل و نقل بخش تصمیم یک گام در مسیر درست, حتی اگر آن است که تنها یک سیلی بر روی مچ دست برای دلتا.

“من امیدوارم که این پیام نه فقط به دلتا اما به دیگر شرکت های هواپیمایی که این درست نیست و این نوع تبعیض را نمی توان نادیده گرفت مانند آن را در گذشته” حسن گفت. “و من امیدوارم که [از Alis] قادر به کودکان خود بگویید که حتی اگر شرکت های بزرگ مانند دلتا را ندارد مالکیت خود را اعمال غیر قانونی وجود دارد که سازمان های که wiling به نگه داشتن آنها را پاسخگو باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im