رشد 2.1 درصد در سه ماه آخر سال به سال بهتر از حد انتظار و نشانه ای از اقتصاد در حال سقوط است به رکود اقتصادی است. اما از آن است که یک سرعت است که نمونه ای از این دهه بازیابی و آن را با کمک یک کاهش در واردات به عنوان شرکت کرده بود با عجله به آوردن کالا از چین مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آخرین تعرفه به اثر رفت و در ماه سپتامبر. رشد 2.1 درصد در سه ماهه سوم سال و 2 درصد در دوم.

اقتصاد آمریکا تا حد زیادی رانده شده توسط هزینه های مصرف کننده و خانواده های آمریکایی همچنان به خرید کالا و تجارب در یک سرعت ثابت. متعدد نظرسنجی ها و نظرسنجی ها نشان می دهد که ضریب اطمینان بالا است چرا که آمریکایی ها بر این باورند از آن آسان است برای به دست آوردن یک شغل و درآمد خود هستند به احتمال زیاد به ماندن و یا همان بهبود در ماه های آینده.

مخارج دولت نیز افزایش یافته است تحت مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه یک افزایش رشد اقتصادی است. کسری بودجه نزدیک $1 تریلیون دلار در سال 2019 یک سطح بی سابقه ای طی خوب بار اقتصادی که وجود دارد نه یک جنگ بزرگ تلاش در جریان است. مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات و بودجه اضافی برای ارتش و برنامه های داخلی را تحت فشار قرار دادند شکاف گسترده تر است.

با وجود اضافی محرک اقتصادی دولت تهمت است و در عین حال برای دستیابی به یک سال از 3 درصد رشد اقتصادی به عنوان او قول داد قبل از مصرف ، مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها سرزنش فدرال رزرو برای کمبود, اما بسیاری از اقتصاددانان می گویند تهمت را تشدید جنگ تجاری و رشد ضعیف در خارج از کشور بودند و عمده کشیدن در اقتصاد در سال گذشته است. مداوم ذرات در بوئینگ پس از دو 737 Max سقوط هواپیما نیز مرطوب رشد پس از بوئینگ است که معمولا در ایالات متحده به بزرگترین صادر کننده اما سفارشات خشک پس از تراژدی.

“ایالات متحده است که تا کنون قوی ترین قدرت اقتصادی در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک سخنرانی در هفته گذشته در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس است. “این با وجود این واقعیت است که فدرال رزرو افزایش نرخ بیش از حد سریع و کاهش آنها را بیش از حد آرام است.”

اما اقتصاددانان اشاره می کنند که شرکت های زیادی از پول نقد در دست و بانک مرکزی تعیین نرخ بهره در سطح نسبتا پایین, معنی شرکت نمی تلاش برای پول در حال حاضر. به جای کسب و کار, اعتماد به نفس کاهش بیش تابستان به عنوان برگ برنده خود را تشدید جنگ تجاری با چین و تهدید به ضربه مکزیک با گسترده تعرفه ها. کسب و کار سرمایه گذاری در خارج از مسکن کاهش 1.5 درصد در سه ماهه چهارم 2.3 درصد در سه ماهه سوم سال و 1 درصد در سه ماهه دوم سال گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا افتخار در مورد اقتصاد عملکرد پس از انتخابات خود را. رشد تا کنون در طول تصدی خود در اتاق بیش از حد متوسط تحت ریاست جمهوری اوباما و جورج دبلیو بوش رئیس جمهور اول یا دوم از نظر اما آن است که رشد بی سابقه ای. رشد تحت ریاست جمهوری کلینتون و رئیس جمهور ریگان هر دو بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن میانگین تا کنون.

اقتصاددانان احتیاط در مقابل دادن رئیس جمهور بیش از حد اعتباری برای رشد اقتصادی اما نظرسنجی ها نشان می دهد رای دهندگان اغلب احساس می کنید در غیر این صورت. در اواخر سال گذشته واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی در بر داشت 44 درصد از آمریکایی ها گفت: اقتصاد بهبود یافته بود تحت مغلوب ساختن پیشی جستن و در میان آن گروه نزدیک به 4 در 5 گفت: او سزاوار حداقل یک مقدار خوبی از اعتبار.

تولید ناخالص داخلی نشان دهنده همه بیش از $20 تریلیون کالا و خدمات تولید شده در آمریکا در سال گذشته با تنظیمات برای چیزهایی مانند بین المللی تجارت و کسب و کار موجودی انبار. برآورد اولیه در این ماه منتشر اوج یک yearlong تلاش برای اندازه گیری همه چیز را از گلگیر به بلندر که مصرف کنندگان ایالات متحده و شرکت های خریداری شده و یا تولید شده در این سال است. آن تجدید نظر خواهد شد در ماه های آینده به عنوان اطلاعات بیشتر رول در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im