اقتصاد ایالات متحده انتظار می رود برای از دست دادن 4.6 میلیون مسافرت مربوط به شغل در این سال از coronavirus خرید اینترنتی

کل هزینه های سفر در ایالات متحده — از جمله از حمل و نقل خرده فروشی مسکن و رستوران ها — انتظار می رود که به رها کردن توسط $355 میلیارد دلار در سال و یا 31 درصد — بیش از شش برابر تاثیر سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی. پیش بینی شده 4.6 میلیون شغل از دست خواهد خود را تقریبا دو برابر نرخ بیکاری در ایالات متحده از 3.5 درصد به 6.3 درصد به ایالات متحده سفر می کند.

صنعت سفر در پیوستن به شرکت های هواپیمایی و قمار در گدایی برای یک دولت نجات. در روز سه شنبه وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که برگ برنده دولت می خواهد به ارسال مستقیم پرداخت نقدی به آمریکایی ها در دو هفته آینده به عنوان بخشی از یک بسته محرک اقتصادی تشکیل بین کنگره و کاخ سفید است. به طور کلی قیمت این بسته می تواند در حدود $1 تریلیون.

صنعت هتل به تنهایی خواسته است برای $150 میلیارد — تا حد زیادی به شکل مستقیم کمک های مالی — برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد کسب و کارهای کوچک و شناور. گسترده تر سفر و صنعت نیز به دنبال اضافی $100 میلیارد مدیران گفت: در یک تماس را فشار دهید. کسانی که برگه های جداگانه از بیش از 50 میلیارد دلار که در پی توسط صنعت هواپیمایی.

درخواست ارائه شده توسط رهبران صنعت به مغلوب ساختن پیشی جستن, معاون رئیس جمهور, پنس و دیگر مقامات دست زدن به این بیماری همه گیر در کاخ سفید جلسه روز سه شنبه.

تراشه راجرز رئیس جمهور و رئیس اجرایی از AHLA گفت: coronavirus کرده شدید اقتصادی در محل سکونت صنعت از سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی و بحران مالی 2008 و ترکیب شده است. در یک خیره کننده برگشت این صنعت با آن مواجه است احتمال این که نیمی از این هتل ها در ایالات متحده می تواند در این سال راجرز گفت. چشم انداز است که به خصوص وخیم برای کسب و کارهای کوچک را تشکیل می دهند که 83 درصد از این سفر میباشد.

جان Bortz رئیس جمهور و رئیس اجرایی از Pebblebrook هتل اعتماد و AHLA رئیس گفت شرکت او اجازه 4,000 کارکنان و انتظار برای دراز کردن اضافی 2,000 تا پایان هفته — به نمایندگی از بیش از سه چهارم از نیروی کار خود را. Pebblebrook که 54 هتل ها در سراسر کشور است که در مواجهه با بستن درب ها در بیش از نیمی از خواص آن است.

داگلاس Dreher, رئيس جمهور و مدیر عامل گروه هتل گفت: حضور در برخی از خواص کاهش یافته بود به تک رقمی و یک سوم از نیروی کار شرکت خواهد اجازه رفتن در کوتاه مدت.

“این برای ما رکود بزرگ” Dreher گفت. “ما نیاز به کمک.”

رهبران صنعت تاکید کرد که دولت بودجه خواهد نیاز به آمده در روز. مستقیم کمک های مالی را به سمت از دست داده حقوق و مطمئن شوید که صاحبان هتل می توانید پرداخت وام مسکن خود را.

ماریوت بین المللی گفت: با آن شروع کردند به آنچه که از آن انتظار دارد به ده ها هزار نفر از کارکنان. هتل های زنجیره ای است که نزدیک به 1.4 میلیون اتاق و استخدام 130,000 نفر در ایالات متحده شروع به خاموش کردن برخی از موفق, خواص هفته گذشته است. کسانی که شغل خود را از دست نمی پرداخت می شود در حالی که در کردند اما آنها همچنان به دریافت مراقبت های بهداشتی مزایای این شرکت اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>