اقتصاد آمریکا رو به وخامت سریع تر از پیش بینی 80 میلیون آمریکایی مجبور به ماندن در خانه

در نتیجه بحران اقتصادی است که با ارسال چندین میلیون نفر از کارگران جریان به بیکاری خط پیشی گرفته است دولت فدرال در تلاش برای پاسخ. به عنوان مجلس سنا روز جمعه در مسابقه برای تکمیل کار بر روی یک بسته نجات مالی کاخ سفید و قانونگذاران کلیدی بودند به طور چشمگیری در حال گسترش دامنه آن هل دادن این قانون فراتر از اصلی $1 تریلیون قیمت….

با هر روز بی سابقه ای توقف جمع آوری نیرو به عنوان رستوران سینما عرصه ورزش و دفاتر نزدیک به سپر خود را از این بیماری است. در حال حاضر روشن است که اولیه اقتصادی کاهش خواهد بود واضح تر و دردناک تر از در سال 2008 بحران مالی است.

هفته آینده وزارت کار به احتمال زیاد گزارش می دهند که حدود 3 میلیون آمریکایی را در پرونده اول وقت ادعا می کند برای کمک بیکاری بیش از چهار بار رکورد بالا در اعماق 1982 رکود با توجه به بانک آمریکا مریل لینچ. که فقط شروع یک موج است که می تواند قرار دادن نرخ بیکاری خونتان به 20 درصد از امروز 3.5 درصد یک جی پی مورگان چیس اقتصاددان گفت: مشتریان در یک کنفرانس تلفنی جمعه.

برآورد از همه گیر کلی هزینه سرسام آور هستند. ماساچوست همکاران صندوق مدیر می گوید: اقتصاد کوچک خواهد شد بیش از سه ماه آینده در نرخ سالانه از 30 درصد است. گلدمن ساکس گیره افت در 24 درصد است. جی پی مورگان چیس می گوید 14 درصد است.

“ما به دنبال چیزی کاملا قبر” اقتصاددان گفت: Janet L. یلن سابق فدرال رزرو صندلی. “اگر کسب و کار رنج می برند از جمله زیان های جدی و مجبور به آتش کارگران و شرکت های خود را در رفتن به ورشکستگی آن ممکن است آسان به جلو و خارج از آن است.”

کمی بیش از هفت ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر این است که به دنبال گذشته بحران و امیدوار کننده بهبود سریع. “ما در حال رفتن به یک کشتی موشک به محض این که این چیز حل شد,” او گفت:. “… ما فکر می کنم آن را به عقب می آیند واقعا سریع است.”

اکثر اقتصاددانان انتظار دارند که اقتصاد شروع به بالا رفتن از آن سوراخ عمیق در نیمه دوم این سال است. اما این پیش بینی بر همه گیر بودن و تحت کنترل در آورد و ایالات متحده و دیگر دولت تصویب سیاست های است که جلوگیری از آسیب پایدار به کارخانه های مالی و عروق. حتی اگر همه اتفاق می افتد که اقتصاد کوچکتر خواهد بود در پایان این سال از آن بود که در ابتدا با توجه به Bridgewater, گلدمن و JPMorgan.

حقیقت این است که هیچ کس نمی داند چه خواهد شد و ماه از هم اکنون. هیچ کس بر روی دیوار خیابان و یا در واشنگتن است هر تجربه برخورد با این نوع از مجتمع تهدید است که به طور ناگهانی محقق به upend زندگی آمریکایی — جهانی بهداشت ترساندن است که خفه اقتصاد و اخلال در بازارهای مالی است.

فردی کارگران و خانواده خود را — بسیاری تنها به تازگی از بهبود اقتصادی تحولات ناگهانی و عمده در سال 2008 و 2009 — در حال حاضر احساس اثرات. غیر منتظره و شوک اقتصادی قرار داده است میلیون ها نفر از آمریکایی ها زندگی در پرتگاه تباهی. در یک تغذیه نظرسنجی سال گذشته 39 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها خواهد بود قادر به رسیدگی غیر منتظره 400 دلار هزینه.

Lyndsy هارتمن می دانستم که چیزی اشتباه بود آخر هفته گذشته هنگامی که او رفت و به کار در یک آبگرم شرکت در شارلوتزویل. هارتمن, 34, به طور معمول دستگیره 150 تماس در روز از مردم علاقه مند به رزرو درمان های آبگرم و ماساژ. اما در روز شنبه و یکشنبه او دریافت کرد و در مجموع از شش.

رئیس او گذاشته شدن بسیاری از کارکنان صبح روز دوشنبه. سهشنبه, آن هارتمن را به نوبه خود.

شوهرش که با این نسخهها کار به عنوان یک آشپز شخصی نیز خود را از دست داده است. او تا به حال یک طرف فرفره رانندگی برای Uber اما دانشجویان که خود مشتریان اصلی ناپدید شده در اوایل این ماه زمانی که ویروس مجبور دانشگاه ویرجینیا ، در حال حاضر زن و شوهر است و نگران خود را به پرداخت $1,300 آپارتمان اجاره.

“من نمی باید پس انداز. اجاره من است که من زنده چک چک” هارتمن گفت. “هر کس صحبت کردن در مورد چگونه coronavirus مؤثر است رستوران, اما آن را مؤثر در هتل ها و چشمه های معدنی و مهمان نوازی در کل. من نمی دانم که چگونه من قصد دارم به پرداخت اجاره بها و پرداخت صورتحساب من.”

وضعیت بسیار مشابه در مونت کلمنس حومه دیترویت. استیو Manzo یک آشپز و متصدی بار در یک میخانه ایرلندی که شروع این هفته پیش بینی پرداخت دو برابر برای روز سنت پاتریک. در عوض, او شغل خود را از دست دوشنبه و صرف ساعت در حالت بیکاری وب سایت تلاش برای درخواست کمک دولت را که تا کمتر از نیمی از معمولی 60 ، 000 دلار درآمد سالانه.

مانند بسیاری از Manzo زندگی به چک چک و نگران است او ممکن است حتی یک رستوران برای بازگشت به صورتی همه گیر ماندگار.

“من به دنبال حفظ کردن پنجره من و همه چیز عادی به نظر می رسد اما آن را احساس نمی کند طبیعی” Manzo گفت. “من زندگی می کنند در مرکز شهر با کافه ها و رستوران ها و هیچ کس در اینجا است.”

حتی یلن و 73 است نه فرار از اضطراب. او ماندم, به در خانه واشنگتن در حال اجرا پیش بینی های اقتصادی است که همه به دنبال تیره و تار. پسرش که پرواز از لندن در روز شنبه و در جمعی از مردم در کنترل گذرنامه در فرودگاه بین المللی دالس نفس است quarantining در خانواده زیرزمین برای جلوگیری از به خطر انداختن خود ، یلن یکی از اقتصاددانان برتر جهان, برگ, بشقاب غذا برای او در بالای پله های زیرزمین.

سنا نظر مالی نجات بیش از $1 تریلیون آمد در میان نصب علائم ناراحتی های اقتصادی است. در یک نامه مشترک United Airlines اجرایی اسکار Munoz و مقامات اتحادیه هشدار داد از اخراج قریب الوقوع و خواست هواپیمایی نزدیک به 100,000 کارکنان به لابی کنگره برای کمک به.

“در حالی که بسیاری در واشنگتن دی سی در حال حاضر متوجه وخامت این وضعیت زمان در حال اجرا” در این نامه گفت. “… به طور خاص اگر کنگره عمل نمی کند در کافی حمایت دولت تا پایان ماه مارس به شرکت ما آغاز خواهد شد به گرفتن گام های لازم برای کاهش حقوق و دستمزد در خط با 60 درصد کاهش برنامه ما اعلام کرد برای ماه آوریل است. ممکن است برنامه به احتمال زیاد به کاهش و حتی بیشتر.”

قانونگذاران’ تمایل به لقاء عظیم هزینه و کمک مالی شرکت های بزرگ در پاسخ یکی نشانه آن است که آمریکایی ها به طور فزاینده ای تشخیص مبارزه با کروناویروس شامل یک استارک انتخاب بین سلامتی و ثروت.

مقامات ایالات متحده در حال عمدا مهندسی تیز رکود به بلانت گسترش یک بیماری کشنده است که برای آن هیچ درمانی وجود دارد, درمان قطعی و یا واکسن. فرمانداران در فلوریدا و نیوجرسی و نوادا در روز جمعه همه در زمان و یا نشان داد آنها را به اقدام قابل توجهی برای محدود کردن فعالیت های خارج از خانه.

تنها راه برای جلوگیری از ویروسی حمله رعد اسا است که برای پیاده سازی اجتماعی فاصله. اما نگه داشتن دوستان و همکاران جدا است یک دستور برای فلج هزینه های مصرف کننده است که درایوهای 70 درصد از $21 تریلیون اقتصاد است.

الکسیس J. Walker, 40 به دست آورده در مورد $60 ، 000 نفر در سال گذشته با یک سری از شغل — کار پاره وقت در یک بعد از مدرسه برنامه در فیلادلفیا به پایان رسید که از یک هفته پیش; جایگزین آموزش; کار به عنوان یک پرستار بچه; DJ-ing در احزاب و فروش, در خانه, کره درخت روغن قلم — و گاهی اوقات اجاره آپارتمان او در Airbnb.

آخر هفته گذشته واکر تا به حال 500 دلار ارزش نگهداری و DJ کنسرتهایی به انتظارنشسته بودند اما همه مشتریان خود را لغو همراه با ترکیب کل Airbnb مهمانان این بهار. او صاحبخانه است و اجازه دادن به او تاخیر او اجاره پرداخت اما او می داند که آن را در نهایت به علت.

“صورتحساب آن هنوز هم پرداخت می شود. بدهی های من در حفظ و حاصل” گفت: واکر که امیدوار است برای ایجاد یک مجازی پس از برنامه مدرسه برای نگه داشتن برخی از پول در آینده است. “چه خواهد شد ارسال این کشور را به یک افسردگی است که تمام لوایح مردم را مجبور به پرداخت در دو ماه.”

دین بیکر اقتصاددان ارشد در مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست گفت: افسردگی را شامل بیشتر دوره طولانی از غیر منتظره ای کم فعالیت تر از آنچه به نظر می رسد به احتمال زیاد.

“همه چیز بستگی دارد که چگونه ما به طور موثر قفل شده,” او گفت:. “اگر آن را فقط دو تا سه هفته پس از آن نمی شود این بد است. اما اگر ما قفل شده است و برای بیشتر از سه ماهه پس از آن ما به دنبال در یک واقعا بد داستان است.”

ناگهانی turnabout در اقتصادی ایالات متحده و اقبال است بدون تاریخی موازی. به عنوان سال 2020 آغاز شد که اقتصاد ایالات متحده بوده است در حال گسترش بدون وقفه از اواسط سال 2009. نرخ بیکاری بود که نزدیک به نیم قرن پایین و بازار سهام شد و تبدیل به یک رکورد بالا است.

در حال حاضر اقتصاد screeching به توقف و بازار سهام در سقوط آزاد. در روز پنج شنبه, سه بزرگ خودروسازان گفت: آنها که نزدیک کارخانه های خود را از طریق 30 مارس. عوامل املاک و مستغلات را لغو خانه باز. ماریوت بزرگترین هتل در جهان است که بسته شدن آن هتل ها و furloughing هزاران نفر از کارگران است.

در یک پیام ویدئویی به کارکنان مدیر عامل شرکت آرن Sorenson گفت که او نمی خواهد به هر گونه حقوق و دستمزد برای بقیه سال. این بیماری همه گیر “است مثل هیچ چیز ما همیشه قبل از دیده می شود,” او گفت:.

از دست دادن ناگهانی از کسب و کار هتل بیش از این ترکیب اثرات رکود بزرگ و پس از 9/11 حملات تروریستی است. متوسط درآمد هتل به پایین است که 75 درصد است که نیاز شدیدی از نو سنگر سازی.

“من می توانم به شما بگویم که من هرگز تا به حال یک مشکل تر است لحظه ای از این یکی” گفت: عاطفی Sorenson. “به سادگی وجود دارد هیچ چیز بدتر از گفتن بسیار ارزشمند همکاران افرادی که قلب خیلی از این شرکت است که نقش خود هستند که تحت تاثیر حوادث به طور کامل خارج از کنترل خود.”

در وال استریت حجامت همچنان ادامه دارد و تقریبا بدون وقفه. خلاصه بعد از یک مهلت پنج شنبه, سهام غرق دوباره در روز جمعه. میانگین صنعتی داو جونز در بسته 19,173.98 پایین بیش از 913 واحد معادل 4.6 درصد است. پس از رسیدن به تمام زمان بالا در فوریه. 12 داو دهکدهای از دست داد 35 درصد از ارزش خود را.

“دریافت کنید در حالی که شما می توانید قبل از آنها شاتر کل رفو ایالات متحده” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان برای MUFG نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “خیره کننده reversal of fortune برای بهترین اقتصاد در تاریخ به بدترین اقتصاد در تاریخ و نه حتی دو ماه. سریع ترین رکود اقتصادی در تاریخ است. با هیچ یک صرف یک سکه از آن را که راه ماندن یک زمان طولانی.”

برای صاحبان کسب و کار وجود دارد و قابل لمس است ترس از ورشکستگی است.

برایان DeHenau در حال حاضر ورشکستگی کرده است یک بار قبل از زمانی که صنعت ساخت و ساز سقوط در میان رکود اقتصادی ، در سال های پس از آن, او ساخته شده است تا یک بام کسب و کار به امید توسعه بیشتر اثبات رکود اقتصادی جریان درآمد.

شش ماه پیش او گفت که او تا به حال کار “بیرون آمدن از یانگ یانگ.” در حال حاضر کسب و کار پایین 50 درصد و او نگرانی در مورد به دست آوردن اندازه کافی زونا سقف برای او باقی مانده مشتریان و یا برخورد با یک پتانسیل مستند اگر میشیگان به پیروی از رهبری از کشورهای دیگر است.

“ما فقط در تلاش برای مدیریت روز به روز. این همه شما می توانید انجام دهید” DeHenau گفت. “اما اگر همه گذاشته, آنها در حال رفتن به خرید یک سقف”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>