ایالات متحده تعیین 5 چینی رسانه ها به عنوان نهادهای دولتی

Kevin Frayer خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

زنان چینی پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها عبور دوربین مدار بسته ساخت در راه خود را به کار در فوریه. 17 در پکن.

پکن — وزارت امور خارجه روز سه شنبه تعیین شده و چهار چینی رسانه و یک شرکت ایالات متحده مربوط به یک عنوان رسمی نهادهای دولتی تحت ماموریت خارجی عمل می کنند بدین معنی که خواهد شد به عنوان اگر آنها در حال دیپلماتیک پایگاه از دولت چین و موضوع را به همان محدودیت.

این حرکت آخرین در یک سری از ایالات متحده در تلاش برای مقابله با نفوذ چین در ایالات متحده است. از آن خواهد شد مطمئن شوید که به خشم پکن که به طور کلی دیدگاه های دولت آمریکا اقدامات — مانند تجارت جنگ در برابر اتهامات تکنولوژی شرکت Huawei و انتقاد از وضعیت حقوق بشر در ایران رکورد به عنوان تلاش برای خنثی کردن چین های جهانی افزایش یابد.

اشخاص رسمی شین هوا اخبار آژانس; چین جهانی شبکه تلویزیونی شناخته شده به عنوان CGTN بین المللی بازوی دولت در پخش دوربین مدار بسته; چین رادیو بین المللی; چین روزنامه و Hai تیان توسعه یک شرکت ایالات متحده مرتبط روزانه مردم سخنگوی حزب کمونیست چین است.

سال 1982 ماموریت خارجی عمل می کنند را پوشش می دهد مسائل مانند پلاک برای سفارت وسایل نقلیه و مصونیت دیپلماتیک, اما آن را نیز حاکم چگونه دولت های خارجی کار در ایالات متحده است.

عملا سخن روز سه شنبه تصمیم به احتمال زیاد بیشتر نمادین از تنبیهی.

[ممنوع در صفحه اصلی توییتر تبدیل به یک ابزار جدید برای دیپلمات چینی در خارج از کشور]

اخبار رسانه ها مورد نیاز خواهد بود برای ارائه لیست کارکنان خود از جمله نام سنین و آدرس و آنها را به روز رسانی در زمانی که تغییرات وجود دارد. آنها همچنین باید وزارت امور خارجه تصویب به خرید و یا اجاره املاک و مستغلات هر چند که شرط صدق نمی کند به فردی کارکنان است که خرید و یا اجاره مسکن است.

که اطلاعات به اشتراک گذاشته خواهد شد با سایر سازمان های دولتی از جمله هوش واحد گفت: یک مقام وزارت خارجه صحبت در خواست نامش فاش نشود در زیر بخش قوانین برای خبرنگاران در جلسه مطبوعاتی.

مقامات آمریکایی تبدیل شده اند به طور فزاینده ای نگران در سال های اخیر است که مقامات چینی با استفاده از روزنامه نگاران برای انجام کار دولت در ایالات متحده اشاره کرد که تعدادی از خبرنگاران چینی وارد کشور رسمی گذرنامه های صادر شده توسط دولت برای انجام کسب و کار رسمی.

وزارت امور خارجه تعیین حمل می کند روزنامه نگاری محدودیت های آن را محدود می کند که در آن خبرنگاران شاغل در پنج رسانه می تواند انجام دهد شغل خود را از جمله حضور در وزارت امور خارجه جلسات و یا اخبار کنفرانس ها.

دو مقامات وزارت امور خارجه نیز صحبت به شرط ناشناس ماندن کاهش یافته است به بحث داخلی ملاحظات در مورد اینکه آیا پکن خواهد مقابله به مثل در برابر خبرنگاران خارجی مشغول به کار در چین است.

“ما در حال دردناکی آگاه بسیار دشوار عامل محیط است که ایالات متحده و دیگر روزنامه نگاران خارجی تحت عمل در چین است . . . در حال حاضر این مورد که آزادی مطبوعات است که تحت محاصره شدید در جمهوری خلق چین” یک مقام گفت.

[مخالف هنرمند چینی طول می کشد هدف در پکن — از استرالیا]

پنج سازمان بخشی از دستگاه تبلیغاتی است که انتقال حزب کمونیست نمایش به چین و جهان است. دمکراسی هشدار داده اند در مورد چین به طور فزاینده تهاجمی تلاش برای شکل دادن به جهانی روایت در مورد اقدامات خود در خانه و خارج از کشور.

ایالات متحده تلاش کرده است برای پیدا کردن یک راه برای پاسخ به زور در حالی که حفاظت از آزادی بیان است.

“از آنجا که ما در حال باز و شفاف در جامعه ما مجموعه ای از ابزار محدود است به آنچه ما در واقع می تواند انجام دهد” گفت: بانی Glaser, مدیر چین قدرت پروژه در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

در سال 2018 به وزارت دادگستری دستور داد مهر و CGTN به ثبت نام تحت عوامل خارجی ثبت نام به عنوان بخشی از تلاش برای مبارزه با نفوذ عملیات.

آنچه در ایالات متحده انجام داده است و تا کنون Glaser گفت: “متوقف نمی شود آنها را از ارسال پیام های آنها در حال ارسال.”

اما آن را نشانی از پرچم این موضوع برای عموم مردم.

“این هشدار به مردم برای توجه به این واقعیت است که این پیام است که این سازمان به یکی که حزب کمونیست چین می خواهد آنها را به شنیدن آنچه که از نظر ما واقعی, هدف, روزنامه نگاری” Glaser اضافه شده است.

تحت رهبر Xi Jinping حزب کمونیست اتحاد به طور چشمگیری افزایش فراگیر سانسور و کنترل دولتی در داخل چین و گسترش تلاش ها برای رسیدن به خوانندگان و بینندگان در جای دیگر.

“چین در تلاش است برای ترویج خود را به عنوان مدل های بین المللی گفت:” سارا کوک, تحلیلگر ارشد پژوهش برای چین در خانه آزادی و نویسنده گزارش “پکن جهانی بلند گو حرف زدن” در ماه ژانویه منتشر شد.

“پکن یک جعبه ابزار برای نفوذ رسانه ها در سراسر جهان و تاکتیک های آن را در حال تحول بوده است به خصوص پس از سال 2017” کوک گفت.

[دکتر coronavirus مرگ جرقه دیجیتال قیام در چین]

در ایالات متحده این رسانه های چینی خبرنگاران اعزام به ارائه اخبار در مورد ایالات متحده به مخاطبان است. اما آنها نیز افزایش تلاش ها برای رسیدن به بازار آمریکا.

وقتی Xi سفر دولت, رسانه ها در سال 2016 گفت: آنها را به “صحبت می کنند برای حزب” و “بگویید چین به جهان است.”

یازدهم گفت: بارها و بارها که “گفتن داستان است که بهترین شکل بین المللی انتشار” وقتی که می آید به telegraphing چین پیام به جهان گفت: David Bandurski چین پروژه های رسانه ای.

با ورود در کابل بسته CGTN امریکا است که در واشنگتن شده است قادر به رسیدن به حدود 30 میلیون خانوار در ایالات متحده است.

چین روزانه خود را به زبان انگلیسی مقاله در دسترس است در دکه های روزنامه فروشی در مکان هایی مانند نیویورک و کنگره دفاتر در واشنگتن است. چین روزانه نیز به تصویب رسید یک عمل در آن “قرض گرفتن قایق برای رسیدن به دریا” به جای آن مطالب در advertorial “چین دیده بان” مکمل از جمله روزنامه های واشنگتن پست و نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال.

ایسنا تولید کپی که بسیار مطلوب به دولت چین با انتشار رسمی نمایش در رویدادهایی مانند هنگ کنگ تظاهرات و بازداشت اردوگاه های مسلمانان در سین کیانگ یا انتشار داستان که به شدت انتقادی از دشمنان با ایالات متحده آمریکا که دشمن عمومی شماره یک.

در دوران اتحاد جماهیر شوروی روسیه, اخبار سازمان های مانند Tass و پراودا تعیین شد ماموریت خارجی. چند سال پیش ویتنام خبرگزاری همچنین دریافت تعیین.

Rauhala و Morello گزارش از واشنگتن است.

ادامه مطلب

چین حزب کمونیست تلاش می کند برای ایجاد یک قهرمان جدید برای توده ها

گزارش آمریکایی خواستار تحریم بر چین برای نقض حقوق بشر تاثیر عملیات

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im