به طور کلی CBO پیش بینی شده است که دولت فدرال را صرف $4.6 تریلیون دلار در سال مالی که سپتامبر به پایان می رسد. 30 و را در $3.6 تریلیون دلار در مالیات بر درآمد.

و برخی از پرهزينه ترين برنامه های دولت پیش بینی شده برای تجربه توسعه در دهه آینده. هزینه های مدیکر فراهم می کند که مراقبت های بهداشتی برای آمریکایی ها افزایش خواهد از $835 میلیارد دلار در سال 2020 به $1.7 تریلیون دلار در سال 2030 سالانه هزینه های دولت فدرال در امنیت اجتماعی رشد خواهد کرد از حدود 1.1 تریلیون دلار به بیش از 1.9 تریلیون است که دهانه.

CBO را برآورد فرض کنیم که به کنگره اجازه خواهد داد که کاهش مالیات برای افراد گذشت در آمریکا 2017 قانون مالیات به پایان می رسد در سال 2025 است. توافق قانونگذاران در کنگره حداقل سعی خواهد کرد که به گسترش اغلب اگر نه همه از این مقررات ،

در این سال کسری بودجه خواهد بود افزایش از سال 2019 زمانی که دولت کسری بودجه به رشد $984 میلیارد دلار است. کسری بودجه در سال 2016 رئیس جمهور باراک اوباما در آخرین سال کامل در دفتر $585 میلیارد دلار است. CBO در حال حاضر پروژه هایی که کسری بودجه خواهد شد حداقل $1 تریلیون دلار در هر سال در ابد مگر اینکه سیاستگذاران ایجاد تغییرات.

CBO نیز پیش بینی شده اقتصاد را رشد 2.2 درصد در سال 2020 که نشان دهنده سالم کلیپ اما می افتد کوتاه از 3 درصد هدف تعیین شده توسط برگ برنده دولت است. پیش بینی بودند موجود در CBO سالانه بودجه و چشم انداز اقتصادی.

با افزایش سالانه کسری کل بدهی های برگزار شده توسط دولت نیز پیش بینی شده برای رشد به طور چشمگیری از حدود 18 تریلیون دلار در سال 2020 به $31 تریلیون دلار در سال 2030 با توجه به CBO را پیش بینی. دولت ایالات متحده باید پرداخت بهره این بدهی به خاطر قرض گرفتن پول است.

“اقتصاد ایالات متحده به خوبی انجام می دهند با کاهش نرخ بیکاری و افزایش دستمزدها که کشیده اند و مردم حاشیه و بازگشت به نیروی کار” Phillip L. Swagel این CBO مدیر در بیانیه ای گفت. “اما پیش بینی ما همچنین نشان می دهد که در بلند مدت تغییر در سیاست های مالی باید به آدرس بودجه وضعیت است.”

کسری چشم انداز به نظر می رسد کمی بدتر از آن را فقط از یک سال پیش. در 2019, اکثریت دو حزبی در کنگره تصویب صورتحساب هزینه های جدید که اضافه شده بیش از 500 میلیارد دلار به کسری بودجه بیش از ده سال آینده. گران ترین سیاست های جدید بودند دائم لغو مالیات ایجاد اوباما تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه از جمله یکی از گران برنامه های بهداشتی.

این اقدامات را انجام داده اند بیشتر به درایو کسری به حال آنها نشده است کاهش کمتر از حد انتظار نرخ بهره است که اجازه می دهد دولت به قرض گرفتن پول ارزان تر از CBO بود در اصل پیش بینی شده است.

CBO طرح نیز به نظر می رسد شک و تردید در اظهارات اخیر رئیس جمهور تهمت و دیگر مقامات دولت که در سال 2017 جمهوریخواه کاهش مالیات است که ایجاد درآمد به اندازه کافی از طریق رشد اقتصادی است که آن را جبران همه کوتاه مدت زیان. مقامات کاخ سفید به دفاع از 1.5 تریلیون دلار مالیات قانون است که کاهش نرخ مالیات برای کسب و کار و بسیاری از خانواده ها.

درآمد مالیاتی افزایش یافته است به آرامی از آنجا که کاهش مالیات تصویب شد اما بسیاری پیش بینی می گویند این کاهش منجر به افت قابل ملاحظه در پیش بینی درآمد مجموعه. همراه با افزایش در هزینه های کسری ballooned است مجبور وزارت خزانه داری به قرض گرفتن پول بیشتر برای پوشش دادن تعادل.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد افزایش کسری بودجه به دنبال کاهش مالیات گفت: CNBC سال گذشته: “ما گرفته ایم در بیشتر درآمد قابل ملاحظه ای از ما زمانی که مالیات بالا بودند. هیچ کس حتی می توانید آن اعتقاد دارند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته دستیاران او نگاه خواهد کرد برای کاهش هزینه های خود را در دوره دوم یک موقعیت تکرار Mnuchin که گفت: هزینه های دولت باید آهسته. مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران نیز به نمایش احتمالی دور دوم کاهش مالیات.

CBO گزارش نشان می دهد که مجموعه های مالیاتی در حال ضعیف تر از آنها خواهد بود بدون 2017 جمهوری خواه قانون مالیات که دائم قفل در نرخ پایین تر برای بسیاری از شرکت های بزرگ در حالی که ایجاد موقت کاهش برای خانواده ها. مالیات بر درآمد باقی مانده تقریبا مسطح سال اول قانون بود در واقع با وجود رشد اقتصادی نزدیک به 3 درصد است. آن را اندکی افزایش یافت و در سال 2019 اما نه به اندازه کافی برای جبران flatlining سال قبل.

در مورد خواسته Mnuchin اظهارات روز سه شنبه Swagel با اشاره به CBO آوریل سال 2018 تجزیه و تحلیل پیدا کردن اوباما قانون مالیات را افزایش دهد کسری از 1.9 تریلیون دلار بیش از 10 سال است. که شماره حساب برای تاثیر سریع تر رشد اقتصادی با توجه به قانون مالیات. Swagel به عنوان خزانه رسمی در جورج دبلیو بوش را اداره و کار در آمریکا سازمانی موسسه محافظه کار فکر می کنم تانک.

در ژانویه سال 2017 قبل از قانون مالیات CBO پیش بینی شده شرکت ها مالیات بر درآمد خواهد نشان دهنده 1.8 درصد از تولید ناخالص داخلی. در حال حاضر انتظار می رود آنها برای نشان دادن تنها 1.1 درصد از تولید ناخالص داخلی.

بسیاری از جمهوری خواهان در سال های اخیر را رها تماس به بریده بریده صرف در بخشی به دلیل تهمت حمایت کرده است افزایش بودجه. در طول دولت اوباما بسیاری از جمهوری خواهان اصرار بر کاهش هزینه ها به عنوان یک راه برای کوچک کردن کسری. حدود نیمی از کسری بودجه فعلی می توان به افزایش هزینه ها و کاهش مالیات قرار داده و در محل توسط کنگره پس از 2015 توجه به حزبی کمیته مسئول بودجه فدرال.

“این یک هشدار مهم نور” مارک Goldwein یک کارشناس بودجه با این گروه گفت: از CBO گزارش. “ما می دانیم که کسری به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی هرگز این بالا هنگامی که اقتصاد این است که قوی است.”

دیگر کارشناسان اقتصادی کاهش خطر ناشی از افزایش کسری بودجه. آنها با اشاره به کشور است که هنوز هم بسیار بعید است که به طور پیش فرض به دلیل برتری دلار آمریکا در میان طلبکاران بین المللی و تورم — یکی از خطرات بالقوه کسری بالا — پایین باقی مانده توسط تاریخی استانداردهای.

“به سادگی وجود دارد هیچ خطر تورم در افق” گفت: Robert C. Hockett استاد در دانشگاه کرنل است که توصیه سنسور. برنی ساندرز (I-Vt.) و الیزابت وارن (D-جرم.) در سیاست های اقتصادی مهم است.

هنوز Hockett castigated مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی نیست برای قرار دادن بالاتر کسری برای استفاده بهتر. جمهوری خواهان باید گفت که کاهش مالیات باید طوری تنظیم رشد اقتصادی و افزایش دستمزد برای کارگران ایالات متحده در حالی که دموکرات ها را مشخص و آنها را به عنوان به سادگی به غنی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است به هدر رفتن این کسری. این خوب است برای شرکت در کسری هزینه های اما برگ برنده استفاده کرده و آنها را به کاهش مالیات برای میلیاردرهای که هیچ کاری نمی کند برای افزایش رفاه اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها و یا بهبود این کشور بهره وری” Hockett گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im