ایالات متحده شمارنده عراق در محکومیت حملات هوایی ایران-یمن امکانات

لندن — ایالات متحده و عراق در روز جمعه wrangled بیش از تاثیر حملات هوایی انجام شده برای گرفتن انتقام مرگ و میر ناشی از سربازان نیروهای ائتلاف در این هفته با آمریکا به طور کلی گفت که مهمات آمار اهداف نظامی در حالی که مقامات در بغداد اصرار داشت که عراق نیروهای نظامی و یک غیر نظامی بودند در میان مردگان است.

ارتش ایالات متحده در گفت و گو با راه اندازی “دفاعی دقت حملات” اوایل صبح روز جمعه در برابر اهداف مرتبط با ایران-حمایت گروه Kataib حزب الله تماس آنها متناسب پاسخ به حمله موشکی که به کشته شدن یک انگلیسی و آمریکایی دو عضو سرویس چهارشنبه.

دریایی ژنرال کنت “فرانک” مکنزی جونیور رئیس فرماندهی مرکزی ایالات متحده گفت: حملات انجام شده توسط اداره هواپیما و آمار پنج سلاح و تجهیزات ذخیره سازی اعتقاد به استفاده Kataib حزب الله در جنوب و غرب بغداد ،

“ما در ارزیابی که هر یک محل ذخیره می شود سلاح های که فعال کشنده عملیات علیه آمریکا و نیروهای ائتلاف در عراق,” او گفت:. “ما همچنین ارزیابی است که تخریب این سایت را تنزل Kataib حزب الله توانایی برای انجام آینده اعتصاب است.”

مکنزی گفت: ارتش ایالات متحده بود “خیلی راحت با سطح آسیب است که ما قادر به دستیابی به” در این سایت.

اما در عراق حمله کردند و بعد در معرض خطر تشدید فشار بر ایالات متحده به رهبری نیروهای ائتلاف به کشور را ترک کنند. ارتش عراق در توصیف این اقدام به عنوان “خائنانه” و رئیس جمهور عراق Barham Salih توصیف آن به عنوان “نقض حاکمیت ملی.”

پیشرو نظامی و چهره های سیاسی گفت: سه سرباز و دو افسر پلیس کشته شدند در حملات همراه با یک غیر نظامی که مشغول به کار بود در یک فرودگاه است که در حال ساخت بود. در بیانیه ای در اوایل جمعه یکی دیگر از ایران-تراز وسط قرار دارد شبه نظامیان گفت که بیشتر حملات می تواند سریع تلافی مربوط به “چشم در برابر چشم.”

معلوم بود که آیا هر شبه نظامیان کشته شدند در حملات هوایی اگر چه مکنزی گفت که او انتظار می رود مرگ و میر.

تنش بین ایالات متحده و ایران باید افزایش یافت و در سال های پس از رئیس جمهور تهمت انصراف از برجسته ایران مربوط به دو کشور و عراق به عنوان یکی از ترین آنها فرار پروکسی battlegrounds.

مقامات مسئول از ظهر فرودگاه بین المللی گفت که یکی از امکانات خود را ضربه شده بود که یک غیر نظامی در آنجا کار می کرده است. در جلسه روز شنبه, مکنزی اذعان کرد که یکی از سایت های اعتصاب بود که در یک فرودگاه غیر نظامی.

تسهیلات شده است, تحت ساخت و ساز پس از 2017. عراق وزارت امور خارجه کانال تلویزیونی نشان داد یک ساختمان مخروبه با ویندوز دمیده. لایه برداری کردن در بالای درب آبی بود حروف است که به عنوان خوانده شده “کربلا در فرودگاه بین المللی” و “سایت دفاتر.”

مقامات ایالات متحده هنوز ارزیابی هدف سایت مکنزی گفت: در بخشی به دلیل آب و هوای بد به حال ساخته شده است آن را دشوار است به انجام این کار بلافاصله. مکان شد “به وضوح پایگاه تروریستی” مکنزی اضافه شده و اگر ارتش عراق و نیروهای وجود دارد “این احتمالا ایده خوبی است برای موقعیت خود را با Kataib حزب الله در پی حمله که به کشته شدن آمریکایی ها و ائتلاف اعضای.”

اعتصاب خطر ترکیب تنش بین عربستان و آرایه ای از سیاسی و نیروهای مسلح که می خواهند نیروهای غربی به ترک عراق است. Kataib حزب الله تهدید کرده است که عراقی ها همکاری با عربستان و به آنها گفت که فاصله خود را قبل از مارس 15 یا در صورت حمله.

ایران از یک تعداد انگشت شماری از قدرتمند شبه نظامیان در عراق و از جمله Kataib حزب الله و نمایندگان هر گروه نگه داشتن موقعیت خود را در داخل دستگاه دولت است.

شبه نظامیان اغلب کمک به اجرای تهران منافع صحنه حملات علیه یک جنبش اعتراضی است که انتقاد از آنها و یا در برابر نیروهای آمریکایی که ایران می خواهد به اخراج. اما کارشناسان امنیتی می گویند ایران به طور کلی کنترل این شبه نظامیان همچنان نامشخص است.

در جلسه روز شنبه, مکنزی اصرار داشت که کربلا سایت فرودگاه استفاده شده بود به فروشگاه سلاح.

“این ممکن است در فرودگاه. من نمی توانم به شما بگویم چه چیز دیگری در آن وجود دارد اما من می دانم که آن را استفاده می شود به منظور هدف قرار دادن ما. دلیل این است که ما به آن زده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که مرگ از پرسنل آمریکایی در عراق است که یک خط قرمز برای دولت او. مرگ آمریکا و پیمانکار در یک حمله موشکی در اواخر سال گذشته در حال حرکت تنظیم افزایش tit-for-tat اعتصاب آورده است که واشنگتن و تهران را به آستانه جنگ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دستور قتل مشهور ایرانی فرمانده نظامی ، ژنرال قاسم سلیمانی. ایران را با یک موج از موشک های بالستیک که مجروح شدن بیش از 100 سربازان ایالات متحده.

تنش ها را زوال یافت از ژانویه اما آمریکا و مقامات اروپایی می گویند ایران-حمایت شبه نظامیان همچنان به پرتاب موشک در عراق پایگاه های نظامی میزبانی نیروهای ائتلاف و در سفارت آمریکا در بغداد.

در صبح روز جمعه پنتاگون منتشر شد هویت سربازان آمریکایی کشته در حمله موشکی چهارشنبه در اردوگاه تاجی.

آنها ارتش Spec. خوان میگل مندز Covarrubias, 27, از هانفورد کالیفرنیا و نیروی هوایی افغانستان ، مارشال D. رابرتز, 28, از اور, Okla. مندز Covarrubias عضو 1 سواره نظام لشکر هوایی 1 تیپ سواره نظام در فورت هود Tex., و رابرتز عضو اوکلاهما هوایی گارد ملی را 219th مهندسی نصب و راه اندازی اسکادران.

دولت بریتانیا شناسایی آن مرگ و میر به عنوان سرجوخه مارتین پری ، برودی Gillon, 26, یک reservist و مبارزه با تکنسین های پزشکی مستقر با ایرلندی نگهبانان گروه نبرد.

ایالات متحده رسید و هزاران نفر از نیروهای نظامی به خاورمیانه در ماه ژانویه به عنوان تنش افزایش یافت. هزاران نفر از سمت چپ و یا در حال آماده شدن برای ترک. اما مکنزی حاکی از آن است که شماره می تواند به افزایش دوباره به زودی به عنوان یک دوم هواپیمابر USS Dwight D. Eisenhower و همراه آن اعتصاب نیروی رسند.

او همچنین نشان داد که سلاح های دفاعی در حال ورود به عراق و از جمله موشک های پاتریوت است که می تواند دفاع در برابر موشکهای دوربرد ایران و سریع آتش اسلحه طراحی شده اند که برای دفاع در برابر موشک.

Lamothe گزارش از واشنگتن; سلیم گزارش از بغداد.

ادامه مطلب

ایالات متحده راه اندازی حملات علیه ایران مورد حمایت شبه نظامیان در عراق پس از حمله نیروهای ائتلاف کشته شدند

ایالات متحده و نیروهای ائتلاف کشته در حمله موشکی عراق به طور بالقوه خونتان تنش با ایران

دریایی از مریلند می میرد مبارزه با داعش

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im