سرنشین یک هواپیمای نظامی بیش خاورمیانه — ژنرال کنت “فرانک” مکنزی جونیور رئیس فرماندهی مرکزی ایالات متحده ملاقات با مقامات در بغداد روز سه شنبه به بالاترین سطح در سفر به عراق توسط ارتش ایالات متحده و رهبر پس از یک حمله هوایی آمریکا وجود دارد منجر به کشته شدن یک ژنرال ايراني و سقوط آمریکا و عراق روابط به بحران است.

در یک روز سرزده سفر مکنزی نیز بازدید نیروهای ایالات متحده در al-Asad پایگاه نظامی یکی از اهداف یک موشک بالستیک حمله که در ایران راه اندازی شد در تلافی مرگ مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی بود که در ایران تاثیرگذارترین امنیت شکل است.

هیچ آمریکایی کشته شده در Jan. 8 حمله اما ده ها تن از سربازان دچار صدمات مغزی.

مکنزی که انعقاد یک تور از کشورها در سراسر خاورمیانه به خبرنگاران گفت: پس از سفر خود است که او در مورد آینده نیروهای خارجی و مسائل دیگر با عراق نخست وزیر عادل عبد المهدی رئیس Barham Salih و مجلس سخنران محمد Halbousi.

“ایالات متحده و ائتلاف دیدگاه است که تصمیم گیری در مورد آینده حضور در عراق باید بر اساس داعش تهدید” در مشورت با دولت عراق مکنزی گفت: با اشاره به دولت اسلامی خود مخفف.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به قادر به پیدا کردن یک راه برای رفتن به جلو. من نمی خواهم به فرض شخصیت و دامنه که” او گفت:. “اما من فکر می کنم همه ما متوجه وجود یک تهدید قابل توجهی از داعش و اگر ما را به ما پا کردن پدال آن را به عقب می آیند.”

مکنزی بازدید می آید در یک زمان حساس در عراق که در آن دولت دست و پنجه نرم کردن با یک انتقال سیاسی و تظاهرات توسط عراقی ها خواستار فرصت های اقتصادی و پایان دادن به فساد است.

پس از ماه های سیاسی قطعیت صالح به نام نخست وزیر جدید-تعیین بیش از آخر هفته به جای عبد المهدی که در حال حاضر خدمت در یک سرپرست ، اما انتصاب محمد توفیق Allawi سابق دولت, رسمی, شد, ملاقات با اضافی تظاهرات.

عراق سیاستمداران را محکوم کرد این عملیات که به کشته شدن سلیمانی همراه با یک نفوذ نیروهای شبه نظامی عراق رهبر به عنوان نقض حاکمیت این کشور و به نام برای نیروهای ایالات متحده به خروج. پنتاگون یک نیروی بیش از 5000 در عراق و تمرکز به طور عمده در حمایت از نیروهای عراقی و کمک به مبارزه با دولت اسلامی است.

مقامهای امریکایی گفته اند که آنها امید به پیدا کردن یک راه برای مجوز سربازان برای ماندن در برخی از ظرفیت.

مکنزی کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا او و رهبران عراق مورد بحث پنتاگون پیشنهاد به جای موشک پاتریوت در عراق در پی اخیر حمله موشکی.

مکنزی گفت: تخریب در Asad پایه تاکید چه به اعتقاد او ایران را به قصد تحمیل آسیب کشنده در ایالات متحده پرسنل.

روز دوشنبه یک سخنگوی پنتاگون گفت: وزارت دفاع بود در ادامه گفتگو با دولت عراق در مورد آن موضوع است.

خبرنگاران سفر با مکنزی در طول تور خود را از این منطقه نیست همراه او به عراق و از آنجا که آنها نمی باید ویزا به انجام این کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im