چین روزانه ایسنا

یک کارگر اندازه گیری دمای بدن از مردم ترک یک سوپر مارکت در ووهان چین در روز جمعه.

پکن — شصت سال فرد در ووهان شد اولین شهروند آمریکایی به مرگ از coronavirus سفارت ایالات متحده روز شنبه گفت که این بیماری همه گیر در ادامه به گسترش دارد در مرکز چین است.

بیمار که نامش اعلام نشده درگذشت پنج شنبه در Jinyintian بیمارستان در ووهان سفارت گفت.

“ما از صمیم تسلیت به خانواده خود را از دست دادن” سفارت در بیانیه ای گفت. “از احترام به خانواده و حفظ حریم خصوصی ما هیچ نظر بیشتر.”

مقامات چینی اعلام کردند که شمار کشته شدگان صعود به 722 — بزرگترین روزانه پرش تا کنون — به عنوان عفونت در سراسر کشور رسیده بیش از 34,000. قبل از شهروند آمریکا درگذشت دوشنبه, تنها, چین, هنگ کنگ و فیلیپین گزارش شده بود شهروندان در حال مرگ از بیماری است.

روشن نیست که چرا به تازگی مرحوم شهروند ایالات متحده قادر به تخلیه ووهان که در آن وزارت امور خارجه استخراج شده حدود 350 شهروندان در دو پرواز در این هفته.

یک تعداد انگشت شماری از کسانی که آمریکایی ها به تازگی تخلیه نشان داده اند که علائم تب و در حال آزمایش و درمان در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری می شود. همه بازگشت آمریکایی ها برگزار می شود در 14 روز در قرنطینه به عنوان به زودی به عنوان آنها به زمین است.

مقامات ژاپن می گویند وجود دارد 64 تایید موارد از جمله 13 آمریکایی پردازنده الماس شاهزاده کشتی کروز در حال حاضر لنگر در سواحل ژاپن است. صدها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر در قرنطینه پردازنده.

مقامات ایالات متحده اعلام کرد سختگیرانه قرنطینه اقدامات برای مسافران از چین در فوریه. 2. تا کنون 12 نفر در ایالات متحده گزارش شده است آلوده.

رئیس جمهور تهمت توییتی جمعه که به او گفته بود به رهبر چین از طریق تلفن و ستایش یازدهم به عنوان “قوی و تیز و با قدرت متمرکز” در پاسخ به این بیماری همه گیر.

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de