وزارت دادگستری متهم کرده است چهار نفر از اعضای ارتش چین با یک سال 2017 هک در اعتباری گزارش آژانس Equifax گسترده نقض داده ها است که به خطر بیافتد اطلاعات شخصی نزدیک به نیمی از همه آمریکایی ها.

در نه تعداد کیفرخواست پرونده در دادگاه فدرال در آتلانتا دادستان فدرال گفته است که چهار عضو از افراد ارتش آزادی بخش هک Equifax سیستم های, سرقت اطلاعات شخصی و همچنین به عنوان اسرار تجاری شرکت. دادستان کل William P. Barr به نام تلاش های خود را “عمدی و گسترده نفوذ به اطلاعات خصوصی مردم آمریکا.”

[یک Equifax هک حل و فصل وعده $125 پرداخت. حقیقت این است که پیچیده تر است.]

در سال 2017 نقض به دسترسی هکرها به اطلاعات شخصی از جمله شماره امنیت اجتماعی و تاریخ تولد, از حدود 145 میلیون نفر است. Equifax سال گذشته موافقت کرد به 700 میلیون دلار حل و فصل با کمیسیون تجارت فدرال برای جبران خسارات قربانیان. کسانی که تحت تاثیر بخواهید می توانید به صورت رایگان و نظارت اعتباری و یا اگر آنها در حال حاضر این سرویس نقدی پرداخت تا $125 اگر چه FTC هشدار داده است که حجم زیادی از درخواست ها می تواند به کاهش این مبلغ است.

در یک کنفرانس خبری اعلام کیفرخواست گفت: بر چین است “اشتهای سيری” برای آمریکایی ها اطلاعات شخصی و با اشاره به دیگر رسوخ است که او ادعا انجام شده توسط پکن بازیگران در سال های اخیر از جمله ارسال ها در سال 2015 از بیمه بهداشت و درمان و سرود و دفتر مدیریت پرسنل و همچنین به عنوان یک 2018 هک از هتل های زنجیره ای ماریوت.

[Barr نشان می دهد ایالات متحده در نظر گرفتن سرمایه گذاری در, نوکیا, اریکسون برای مقابله با Huawei]

“این داده ها دارای ارزش اقتصادی و این دزدی می توانید خوراک در چین توسعه هوش مصنوعی ابزار” Barr گفت. دادستان کل گفت: کیفرخواست را نگه نظامی چینی “مسئول اقدامات مجرمانه خود را.”

بار دیگر ایالات متحده در اجرای قانون مقامات در هفته های اخیر گرفته اند به خصوص تهاجمی استقرار به سمت چین است. اواخر هفته گذشته بار هشدار داد که کشور را به تلاش برای تسلط بر رشد بی سیم 5G بازار و گفت که ایالات متحده و متحدان آن باید “عمل جمعی” و یا در معرض خطر قرار دادن “خود را در سرنوشت اقتصادی در چین دست.”

کسانی که به اتهام Equifax هک وو Zhiyong وانگ کیان خو تو که و لیو لی. مقامات گفته بودند اعضای PLA را 54 موسسه تحقیقات.

با توجه به کیفرخواست در ماه مارس سال 2017 نرم افزار شرکت اعلام کرد که یک آسیب پذیری در یکی از محصولات خود را, اما Equifax نیست پچ آسیب پذیری در آن آنلاین اختلاف پورتال که با استفاده از آن نرم افزار خاص. در این ماه است که به دنبال چینی نظامی هکرها بهره برداری است که unrepaired نرم افزار عیب به سرقت مقادیر عظیمی از Equifax فایل کیفرخواست اتهامات عنوان شده علیه.

[خواندن کیفرخواست: U. s. v. وو Zhiyong وانگ کیان خو تو که و لیو لی]

مقامات گفت: هکرها نیز گام خود را برای پوشش دادن آهنگ خود مسیریابی ترافیک از طریق 34 سرور در 20 کشور برای پنهان کردن مکان خود را با استفاده از رمزگذاری کانال های ارتباطی و پاک کردن سیاهههای مربوط است که ممکن است با توجه به دور آنچه آنها انجام می دهند.

“کسب و کار آمریکا نمی تواند از خود راضی در مورد حفاظت از داده های خود گفت:” FBI معاون دیوید Bowdich.

Barr گفت که در حالی که وزارت دادگستری نیست به طور معمول اتهام دیگر کشورهای نظامی یا اطلاعاتی ماموران در خارج از ایالات متحده استثنا وجود دارد و بی رویه سرقت از شهروندان اطلاعات شخصی “نمی توان countenanced.”

در ایالات متحده گفت: “ما جمع آوری اطلاعات تنها برای مشروع امنیت ملی اهداف است.”

هیچ یک از چهار است که در بازداشت و مقامات اذعان کرد که کمی وجود دارد که چشم انداز آنها را از آمدن به ایالات متحده برای محاکمه. اما کیفرخواست می کند به عنوان یک نوع عمومی بشود و گفته است که اگر کسانی که به اتهام تلاش برای سفر, روزی, ایالات متحده به طور بالقوه می تواند آنها را دستگیر.

“ما نمی توانیم آنها را به زندان سعی کنید آنها را در یک دادگاه قانونی و قفل آنها را — نه امروز به هر حال” Bowdich گفت. “اما یک روز این جنایتکاران را لغزش و زمانی که آنها انجام خواهیم بود وجود دارد.”

مقامات ایالات متحده گفت: سرقت اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به چینی هوش عوامل هدف مقامات اطلاعاتی آمریکا, اما آنها اضافه شده است که آنها را دیده اند هیچ مدرکی در عین حال از فعالیت است.

مورد علائم دومین بار به وزارت دادگستری است unsealed جنایی کیفرخواست علیه PLA هکرها برای هدف قرار دادن ایالات متحده منافع تجاری. در سال 2014 دولت اوباما اعلام کرد کیفرخواست علیه پنج مظنون PLA هکرها به اتهام شکستن به سیستم های کامپیوتری از یک میزبان از تولید کنندگان آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im