آمریکا اتهامات چین Huawei با اخاذی با تهدید و توطئه برای سرقت ایالات متحده اسرار تجاری در کیفرخواست جدید

Huawei و دو از آن در ایالات متحده شرکت های تابعه نقض قاچاقچی تحت تاثیر و فاسد سازمان عمل یا ریکو از طریق اقدامات خود دادستان گفت. به اتهام سرقت به کمک Huawei به طور غیر قانونی به دست آوردن تکنولوژی مربوط به روتر اینترنت و آنتن دادن این شرکت یک مزیت رقابتی ناعادلانه دادستان گفت.

کیفرخواست پرونده در دادگاه فدرال در بروکلین نیز شامل اتهامات جدید در مورد فعالیت های هواوی و شرکت های تابعه آن در ایران و کره شمالی کشورهای مشمول تحریم های ایالات متحده و اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد.

واشنگتن پست گزارش سال گذشته مفصل Huawei راز تلاش برای کمک به کره شمالی دولت ساخت و نگهداری بی سیم شبکه های مخابراتی. هوآوی یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات مخابراتی و گوشی های هوشمند است.

Huawei رد اتهامات عنوان شده علیه. “این کیفرخواست جدید است که بخشی از وزارت دادگستری تلاش برای جبران ناشدنی آسیب Huawei شهرت و کسب و کار خود را به دلایل مرتبط با رقابت به جای اجرای قانون” این شرکت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “این اتهامات جدید بدون شایستگی و تا حد زیادی بر اساس بازیافت اختلافات مدنی از 20 سال گذشته است که قبلا حل و فصل احکام و در برخی از موارد رد فدرال قضات و داوران است.”

جدید کیفرخواست نشان دهنده تشدید یک مورد اعلام کرد در ماه ژانویه 2019 زمانی که دادستان فدرال متهم Huawei و رئیس امور مالی Meng Wanzhou با بانک و سیم تقلب. هواوی نیز به اتهام نقض تحریم های ایالات متحده بر علیه ایران و توطئه مانع عدالت در ارتباط با بررسی. Huawei و Meng رد آن اتهامات عنوان شده علیه.

این اتهامات جدید به عنوان برگ برنده دولت به نظر می رسد که تصادفا در مبارزات انتخاباتی خود را برای متقاعد کردن دولت های خارجی اجازه نمی دهد Huawei به منظور ارائه تجهیزات برای 5G شبکه های بی سیم. علاوه بر حمله به Huawei برای کسب و کار خود شیوه تهمت و دولت معتقد است که این شرکت در نهایت کنترل چین حزب کمونیست و تجهیزات آن نصب شده در خارج از کشور می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور تسهیل جاسوسی — اتهامات Huawei رد می کند.

کیفرخواست متهم Huawei از دروغ گفتن در مورد دخالت خود در کره شمالی به بانک های چند ملیتی است که تا به حال شرکت های تابعه در ایالات متحده است. قانون ایالات متحده به بانک ها ممنوع با آمریکا در عملیات از دست زدن به دلار معاملات مرتبط با کشورهای تحت تحریم.

به عنوان پست در گزارش دادستان فدرال گفت: Huawei مراجعه کننده به کره شمالی در اسناد داخلی با کد “A9” انعکاس حساسیت کار با یک کشور هدف تحریم قرار گیرد.

Huawei همچنین تلاش برای پنهان کردن آن کسب و کار ارتباط با کره شمالی را با آموزش یکی از شرکای تجاری که شامل یک آرم Huawei در این شرکت محموله به کره شمالی با توجه به کیفرخواست.

اصلی اتهام پرده برداری سال گذشته ادعا کرد که Huawei و منگ به دروغ بانکی مقامات برای جلوگیری از سوالات در مورد اینکه آیا این شرکت طفره رفت تحریم های ایالات متحده منع معامله با ایران است. دادستان ادعا Meng دروغ به یک بانک اجرایی در مورد رابطه بین هواوی و یک شرکت در ایران به نام Skycom که دادستان گفت: عمل به عنوان یک Huawei تابعه.

جدید کیفرخواست می گوید Huawei نصب تجهیزات است که کمک های دولت جمهوری اسلامی ایران انجام نظارت داخلی از جمله در طول تظاهرات ضد دولتی در سال 2009. آن را نیز می گوید Skycom از طرف Huawei نقض قانون ایالات متحده با به کارگیری حداقل یک شهروند ایالات متحده در ایران است.

در رابطه با اتهام های فکری-اموال سرقت کیفرخواست می گوید Huawei راه اندازی یک برنامه جایزه در سال 2013 که پاداش کارکنان برای سرقت اطلاعات از رقبا را بر اساس ارزش اطلاعات به دست آمده است. برخی از کارکنان شد به کارگردانی به ارسال اطلاعات حساس از طریق ایمیل های رمزگذاری شده در این کیفرخواست مدعی.

اتهامات ادعا می کنند که ابتدا در اوایل 2000s, Huawei و یک شرکت تابعه به سرقت برده عامل کد منبع برای روتر اینترنت از ایالات متحده tech شرکت که مقر آن در کالیفرنیا است. کیفرخواست می گوید این شرکت در ایالات متحده شکایت کرد, Huawei فکری-نقض مالکیت در تگزاس دادگاه در سال 2003.

این شرکت در ایالات متحده است به نام اما جزئیات مطابقت 2003 سیسکو طرح دعوی در دادگاه در برابر هواوی که احزاب بعد از حل و فصل. سیسکو کاهش یافته است به نظر پنج شنبه.

این کیفرخواست همچنین مدعی Huawei سرقت تکنولوژی های مربوط به آنتن های تلفن همراه از دیگر شرکت ایالات متحده. آن را با تظاهر به دنبال یک کسب و کار مشارکت با شرکت و پس از آن سرقت اطلاعات این شرکت در ایالات متحده ارائه شده تحت توافقنامه nondisclosure دادستان ها می گویند.

کیفرخواست را شناسایی نمی کند که ایالات متحده شرکت اما جزئیات مطابقت با کسانی که اختلاف قبلا پخش شده در دادگاه بین هواوی و Quintel, یک شرکت مستقر در روچستر, n. y. که نمی تواند نظر رسیده اواخر پنج شنبه.

موتورولا و T-Mobile به نظر می رسد دو از ایالات متحده دیگر شرکت های فن آوری از آنها هواوی گفته سرقت مالکیت معنوی بر اساس قبلا ثبت اسناد دادگاه. نه شرکت بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در اواخر روز پنجشنبه.

در یک بیانیه مشترک روسای کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) و معاون رئیس Mark R. وارنر (D-Va.), تحسین اتهامات جدید. انتقاد از Huawei شده است تا حد زیادی هر دو حزب در کنگره که در آن بسیاری از نمایندگان مجلس با موافقت با کاخ سفید که هواوی یک تهدید امنیتی و یک کسب و کار ناعادلانه رقیب — اتهامات Huawei رد می کند.

“سرقت مالکیت معنوی شرکت خرابکاری و دستکاری در بازار بخشی از Huawei هسته اخلاق و منعکس شده در هر جنبه ای از چگونه آن را به انجام کسب و کار” سناتور گفت. “Huawei غیر قانونی و شیوه های کسب و کار هستند یک تهدید برای نمایشگاه و بازارهای باز و همچنین به رقابت مشروع در یک تکنولوژی است که فضای حیاتی برای اقتصاد جهانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>