ایالات متحده خودکار غول برای جلوگیری از تولید داخلی در حال حاضر

“کار با UAW و داشتن بازدید بسیاری از گیاهان ما دیروز ما نیاز به اطمینان حاصل شود کارکنان احساس امنیت در محل کار و که ما در حال گرفتن در هر مرحله ممکن است به حفاظت از آنها. ما ادامه خواهد داد به انجام آنچه درست است برای مردم ما از طریق این دوره ها از عدم قطعیت” فیات کرایسلر اجرایی مایک مانلی در بیانیه ای گفت.

جنرال موتورز مدیران گفت: خاموش کردن تولید است “درست انجام” برای محافظت از سلامت کارگران.

“جنرال موتورز و UAW باید همیشه سلامت و ایمنی مردم ورود گیاهان GM و ما توافق کرده اند که به صورت سيستماتيک و منظم تعلیق تولید برای کمک به مبارزه با COVID-19/coronavirus” جنرال موتورز رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مری بارا در بیانیه ای گفت. “ما شده اند مصرف فوق العاده احتیاطی در سراسر جهان برای حفظ گیاه در محیط های امن و تحولات اخیر در آمریکای شمالی آن را روشن سازد این است که کار درست را انجام دهید در حال حاضر است.”

فورد توصیف آن توقف تولید به عنوان یک اقدام موقت برای نگه داشتن کارگران امن است.

“UAW و فورد رهبران با هم کار خواهد کرد در مورد چگونه به بهترین ساختار گیاه راه اندازی مجدد برنامه ― همراه با سلامت و ایمنی روش های” فورد در بیانیه ای گفت.

این ویروس پیشگیری اقدامات از سه بزرگ خودروسازان آمد و پس از مذاکره گسترده با اتحادیه که تا به حال تحت فشار قرار دادند به طور موقت تعطیل کارخانه ها به عنوان فورد و جنرال موتورز در حال حاضر توافق شده را انجام دهد. شرکت رهبری در ابتدا خودداری کردند در توقف تولید به جای درخواست برای 48 ساعت به آمده تا با یک طرح جایگزین.

“ما صرف ساعت امشب در مذاکرات با رهبری بزرگ 3 و خواستار آن است که آنها انجام کار درست برای ما اعضای” به UAW در بیانیه ای گفت. “هر سه شرکت توافق کرده اند که اقدامات جدید را افزایش می دهد که پایبندی به CDC توصیه های اجتماعی فاصله در محل کار.”

هر سه شرکت در حال تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس در سراسر نیروی کار در حالی که همچنین گام برداشتن برای حفظ ثبات دراز مدت کسب و کار خود. هر سه شرکت را دیده اند و سهام خود را با قیمت های نازل شدن توسط حدود 50 درصد در ترس است که همه گیر می تواند منجر به یک رکود است.

بسیاری در خطر است برای اقتصاد ایالات متحده و برای کارگران در سراسر کشور است. خودرو صنعت تولید اشتغال حدود یک میلیون نفر در ایالات متحده به عنوان فوریه 2019 با توجه به اداره آمار نیروی کار.

مقامات کاخ سفید کار کرده اند با کنگره جمهوری خواهان در شرایط اضطراری بسته محرک است که می تواند اضافه کردن به $1 تریلیون دلار با برآورد 50 میلیارد دلار برای صنعت حمل و نقل هوایی. یک سند وزارت خزانه داری ترسیم پارامترهای ممکن است طرح محرک اقتصادی را به طور خاص ذکر خودروسازان اگر چه آن را تماس برای $150 میلیارد دلار برای “امن وام یا تضمین وام برای کمک به بحرانی دیگر بخش های اقتصاد آمریکا دچار بحران مالی شدید پریشانی با توجه به COVID-19 شیوع.”

راشل سیگل و آلیس Crites کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de