“این واقعا فقط یک نرمال تست مواد مخدر به جز شما مجبور به انجام همه چیز” Lyles جهان قهرمان دو سرعت از اسکندریه گفت: در طول یک زوم تماس تصویری است که همچنین شامل دو نفر دیگر از خبرنگاران. “من یکی از قرار دادن همه چیز را به بطری, بسته بندی, همه چیز تا مصرف خود من خون است.”

این برنامه آزمایشی است که یکی دیگر از خلاق تلاش برای حفظ ورزش جهان به آرامی تبدیل حتی در شرایطی که از بازی ها و یا مسابقات. رمان coronavirus همه گیر نه تنها پاک تقویم ورزشی به طور نامحدود اما آن ناتوان است ضد دوپینگ تلاش در سراسر جهان است. کشورهایی مانند چین و روسیه و کانادا متوقف تست در دسترس نباشد. دیگران مانند ایالات متحده کوچک اند به عقب به شدت با تمرکز بر تعداد محدودی از “ماموریت حساس” آزمون.

“ما دیدیم که بخش های خاصی از جهان متوقف شده بود تست — بدیهی است که وجود دارد نه به اندازه تست در هر نقطه در حال حاضر — پس از آن مربوط به همه ورزشکاران است. منظورم این است که آن را هنوز هم است” گفت: شناگر کتی Ledecky که در حال آماده سازی برای سوم بازی های المپیک است. “بنابراین من فکر می کنم این مهم است برای پیدا کردن راه هایی برای ادامه به آزمون. من خوشحالم که آنها نمیفهمد که یک راه برای نگه داشتن آن در طول این زمان.”

در USADA را کلرادو اسپرینگز دفتر مقامات شده بود با جایگزین به فرد در تست بیش از سال گذشته و گسترش سریع coronavirus ساخته شده توجه فوری در ماه گذشته. این USADA نزدیک 15 المپیک و پارالمپیک ورزشکاران — مدال علاقه مندی ها مانند Lyles, Ledecky شناگر لیلی پادشاه و مسابقه صندلی چرخدار تاتیانا مک فادن — و دعوت آنها به داوطلب به صورت آزمایشی برنامه.

“ما نفرت این واقعیت است که ما تمیز ورزشکاران در حال رفتن به زیر سوال برد. آنها در حال رفتن به رفتن به, بازی, برنده, مدال, و به طور بالقوه توان ناعادلانه سوال از آنجا که این دوره زمانی گفت:” تراویس Tygart مدیر اجرایی USADA. “این هیچ گسل از آنها. این طبیعت جهان ما هستیم. ما آن را دریافت کنید. اما آن را غیر منصفانه است.

“بنابراین ما گفت:” نگاه ما رو به آینده خودمان است.’ “

در نتیجه برای اولین بار از نوع خود “مجازی” آزمون ها برنامه. از آنجا که سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ مقررات اجازه نمی دهد به صورت مجازی تست و برخی از روش USADA گنجانیده شده است ورزشکاران لزوما نمی تواند مشمول مجازات است. اما 15 ورزشکاران آمریکا را در میان تعداد بسیار کمی در سراسر جهان خواهد شد که یک پشته از نتایج تست آنها می توانید نقطه به نقطه از این دوره است.

آزمون هنوز هم تا حدودی تصادفی. USADA حمل شده حدود یک و نیم دوجین تست کیت برای هر ورزشکار. زمانی که ورزشکاران مطلع آن زمان برای تست آنها ورود به یک ویدئو کنفرانس برنامه. لازم نیست که آنها را به تلفن خود و یا لپ تاپ به دستشویی اما افسر کنترل دوپینگ می کند زمان چه مدت آن طول می کشد برای جمع آوری نمونه ادرار. نیز وجود دارد یک درجه حرارت مانیتور در مجموعه jar برای اطمینان از این نمونه است درجه حرارت بدن.

خون مجموعه است که شاید بزرگترین تفاوت از نمونه آزمون. وجود دارد بدون سوزن و یا ویال خون. به جای استفاده ورزشکاران قرار دادن دستگاه بر روی بازوی خود را. با سریع خراش آن را جمع آوری چهار قطرات خون است که خشک و آزمایش می شود.

“این بسیار کمتر از یک سوزن” Ledecky گفت. “این درست مثل بهم زدن به بازوی خود را.”

کمیته بین المللی المپیک و WADA در حال بررسی خشک-خون-نقطه تست به این امید که از آن خواهد شد کمتر تهاجمی ساده تر مجموعه روند. آن تایید شده است برای آزمایش به طور منظم ،

ورزشکاران و سپس مهر و موم نمونه و کشتی آنها را به یک آزمایشگاه است. کل فرایند طول می کشد در مورد به عنوان طولانی به عنوان یک سنتی تست مواد مخدر. Ledecky پنج-زمان المپیک مدال طلا بود او اولین آزمون مجازی در هفته گذشته در پالو آلتو کالیفرنیا آپارتمان. او تا به حال تا به حال دو آزمون در ماه مارس فقط قبل از همه گیر شروع به خاموش کردن ورزش جهان و او متوجه شدم چقدر دشوار پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل است تحت شرایطی.

“طبیعت از کسانی که آزمون های مردم را برای آمدن به خانه خود را و یا آنها با شما در استخر است. اما این دو آزمون آنها به آپارتمان من و من بلافاصله از بین برود همه چیز را پس از آنها به سمت چپ” او گفت:. “و شما نگران هستید برای آنها بیش از حد. آنها را به بیرون رفتن و قرار دادن خود در همه این محیط های مختلف.”

Tygart می بیند دراز مدت بالقوه در برنامه است. 15 متحده ورزشکاران خواهد انجام آزمایش به مدت هشت هفته. Tygart گفت: اگر گسترده تست هنوز هم نیست, امکان پذیر است, او می خواهم به دعوت بیشتر ورزشکاران برای شرکت. مبارزه با دوپینگ سازمان در آلمان و نروژ با توجه به مشابه مجازی تست ابتکارات او گفت:.

استاندارد طلا است که هنوز هم یک فرد در تست مواد مخدر و Tygart و ورزشکاران به طور یکسان مشتاق هستند برای مبارزه با دوپینگ سازمان در سراسر جهان برای از سرگیری تست نرمال به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“من در واقع هنوز هم دوست داشتن کسی وجود دارد” Lyles گفت. “من احساس می کنم این باعث می شود مردم پاسخگو باشد, صادق است. اما آن کار می کند. من احساس می کنم مانند آنها با استفاده از بسیاری از فن آوری است که من هرگز فکر نمی کردم به خصوص با خشک خون است که مقدار زیادی خون کمتر از آنها را زمانی که آنها می آیند برای دیدار. … ما هنوز هم برخی از چیزهایی که به کار کردن. این یک برنامه آزمایشی. این است آنچه در آن ساخته شده بود را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات