آمریکا می افزاید: 273,000 شغل در ماه فوریه بازتاب آرامش قبل از اقتصادی وحشت

رئیس جمهور تهمت منادی “فوق العاده ای” شغل گزارش در حالی که او امضا کنگره $8.3 میلیارد اورژانس هزینه های بسته برای مبارزه با کروناویروس در ایالات متحده است. او گفت: شغل گزارش شواهد کشور ادامه داد: اقتصادی مقاومتی در صورت وقوع.

“بسیاری از مردم به ماندن در اینجا. آنها در حال رفتن به انجام کسب و کار خود را در اینجا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها خواهید بود سفر در اینجا. آنها را به رفتن به اقامتگاههای تفریحی را در اینجا.”

فوریه عملکرد قوی منعکس آرامش قبل از coronavirus وحشت گریبانگیر اقتصاد جهانی است. بیش از چند هفته گذشته کارشناسان رفته از خوش مشرب به طور فزاینده ای نگران در مورد ویروس تهدید به رشد جهانی به شیوع بیماری گسترش یافته است به حدود 90 کشور و بیمار بیش از 100 ، 000. بازارهای جهانی نشان داده اند که نوسانات و شدت کاهش یافته است به عنوان سرمایه گذاران نظارت coronavirus را تقلیل اثر بر تولید سفر و هزینه های مصرف کننده. تحلیلگران پیش بینی رشد اقتصادی جهانی می تواند آهسته به پایین ترین سطح از زمان بحران مالی این سه ماهه.

“اشتغال گزارش تقریبا کامل در ماه فوریه قبل از رشد اقتصادی طوفان ناشی از گسترش coronavirus در سراسر کشور را تهدید می کند که بسیاری از صنایع که در آن مکان جمع آوری از فیلم, به سفر, به صنعت هواپیمایی و حتی مغازه ها و مراکز” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان از MUFG اتحادیه بانک نوشت: در یک تفسیر جمعه.

توقف تولید در کارخانه های چینی است برخورد ضربات به سازندگان اسباب بازی و لوازم الکترونیکی تولید کنندگان به طور یکسان بسیاری از آنها در حال حاضر در برخورد با غیر قابل پیش بینی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین است. در اوایل این هفته فدرال رزرو در زمان مرحله غیر معمول از برش معیار ایالات متحده نرخ بهره توسط نیم درصد به آینده اقتصادی و مالی خرید اینترنتی از coronavirus.

و در حالی که coronavirus گزارش roiled بازارهای مالی تمام هفته اکثر اقتصاددانان برآورد شیوع ندارد نهفته استخدام در سراسر ایالات متحده در ماه فوریه است.

“در میان اخبار چرخه که در آن یک ساعت احساس می کند مانند یک کل روز انتشار گزارش اشتغال ماه فوریه به ارمغان می آورد یک فرصت برای چیزی مجازی دلتنگ throwback,” Bankrate مارک Hamrick نوشت: قبل از این گزارش منتشر شد.

مشاغل موقت که ممکن است یکی از اولین اشتغال مناطق نهفته coronavirus کاهش یافته 3,300 در ماه فوریه است.

تازه فوریه داده ها نشان می دهد که زنان همچنان به تعداد مردان در نیروی کار یک آستانه است که عبور بود در ماه دسامبر برای دومین بار در تاریخ است.

رشد دستمزد همچنان به صعود با کارگران خود را از دیدن درآمد متوسط ساعتی افزایش 3 درصد در سال گذشته است.

هنوز هم اقتصاددانان نگران اوقات فراغت و مهمان نوازی صنایع رفتن به جلو. گردشگران چینی به طور ناگهانی گم شده و از مقاصد مهم توریستی و ویزای هشدار داد چشمگیر به سود حاصل از کاهش سفر و گردشگری و از آسیا است. جهانی هواپیمایی سهام ریخته اند $41 میلیارد دلار ارزش یا 25 درصد از بخش بازار کلاه در ماه گذشته است. بین المللی حمل و نقل هوایی است و پیش بینی 11 تا 19 درصد افت جهانی مسافری درآمد این سال رانده می افتد در باربری هوایی و حمل و نقل.

“بسیاری از این صنایع مانند اوقات فراغت و مهمان نوازی در میان کسانی که به احتمال زیاد به تحت تاثیر coronavirus و ترس مربوط به” نیک پناهگاه اقتصادی مدیر پژوهش در واقع نوشت: در یک تفسیر. “این حرکت رو به جلو می تواند کمک به این صنایع آب و هوا این شوک بلکه افزایش این احتمال که رشد کار ممکن است به طور قابل توجهی اگر تاثیر این ویروس بازدید این صنایع سخت است.”

صنایع با تعداد زیادی از کارگران که می توانید شغل خود را از خانه هستند کمتر احتمال دارد به نهفته باشد گفت: جولیا Pollak, ZipRecruiter کار اقتصاددان. در سه سال گذشته ZipRecruiter آنلاین, اشتغال, بازار دیده می شود سهم از موارد کار که پیشنهاد کار از خانه افزایش 40 درصد است.

“ما شاهد یک آزمایش در افزایش کار از خانه” Pollak گفت. “کار که بر اساس فرد-به-فرد ارائه خدمات با مانیکور, آموزش و یا پرستاری ممکن است نمی شود در همه.”

تحلیلگران پیش بینی کرده بود یک چشم انداز مثبت از 140,000 به 170,000 شغل. هنوز دستاوردهای آن انتظار می رود که خو ادامه داد: ضرر و زیان در خرده فروشی معدن و ساخت و تولید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im