انگلستان در برابر coronavirus مستندات می رود راه خود را در پاسخ

Facundo Arrizabalaga استخر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

نخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کند در مورد وضعیت این بیماری همه گیر شیوع کروناویروس در بریتانیا.

لندن — بریتانیا همسایگان در اروپا در حال خاموش کردن این قاره برای مقابله با گسترش این رمان coronavirus: قفل بارها در دوبلین و کافه ها در پاریس بسته شدن مدارس و تصویب حکومت و اجرای قرنطينه دیده نمی شود پس از قرون وسطی است.

اما در لندن میله ها هنوز باز است. اکثر مدارس و موزه ها و رستوران ها ،

بر خلاف ایتالیا و فرانسه و اسپانیا دولت بریتانیا متوقف نشده هر کسی از هر جای رفتن است. نخست وزیر جانسون در دوشنبه تشویق انگلیسی ها برای جلوگیری از “غیر ضروری تماس با دیگران” به کار از خانه و به خود منزوی کردن اگر آنها مسن هستند. که باعث شد برخی از لندن تئاتر شروع به رفتن در تاریکی است. اما تمام اقدامات داوطلبانه است.

در آن رفتن آهسته رویکرد جانسون دولت نمودار خود, دوره, مقاومت در برابر سختی محدودیت های تصویب شده در این قاره.

دولت اذعان دارد آن را به از بند باز کردن بیشتر شدیدی اقدامات در نهایت — اما آن را نمی خواهید به عمل بیش از حد به زودی.

“ما در یک بازی طولانی” گفت: افسر ارشد پزشکی کریس Ersin در یک شنبه در کنفرانس خبری.

جانسون و تیم او در حال شرط بندی که همه گیر طول می کشد برای چند ماه یا بیشتر طول بکشد. و درخواست از شهروندان برای اقامت در منزل و اجتناب از تماس های اجتماعی است “بسیار دشوار است برای حفظ بیش از یک مدت زمان طولانی” Ersin گفت.

زمان بندی همه چیز است, گفت, رئیس علوم افسر پاتریک blue palace hotel, که به ابراز نگرانی در مورد “رفتاری خستگی.”

“اگر شما بگویید مردم به ماندن در خانه خیلی زود” blue palace hotel کرده است گفت: “آنها با تغذیه این در نقطه که در آن شما نیاز به آنها را به ماندن در خانه.”

اما حتی به عنوان خود را در دفاع از استراتژی جانسون و مشاوران او چهره دوگانه فشارهای فزاینده coronavirus caseload و یک گروه کر در حال رشد از منتقدان سیاست و علم که می خواهند بیشتر انجام می شود در حال حاضر. همانطور که از دوشنبه بریتانیا تا به حال بیش از 1,550 تایید موارد coronavirus و گزارش شده بود 35 مرگ و میر.

جاستین Tallis

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

چرخ دستی های انباشته شده در بالا دیده می شود به عنوان خریداران صف در پرداخت یک سوپر مارکت در لندن در روز شنبه.

“ما در حال از دست دادن زمان” هشدار داد دوی Sridhar صندلی جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ دانشکده پزشکی.

او به نام دولت بریتانیا طرح “نگرانی و احتمالا بی پروا” در نظر قطعه گفت: “در حالی که ممکن است در محیط کار ایده آل و قابل پیش بینی یا در یک شبیه سازی کامپیوتری, ما زندگی نمی کنند در یک شبیه سازی کامپیوتری.”

برخی از 700 روانشناسان انگلیسی امضا نامه ای حاکی از این است که ترس از “رفتاری خستگی” بود و نه یک دلیل خوب به اندازه کافی برای رفتن آهسته اجتماعی فاصله داشتیم.

Urike هان رفتاری روانشناس در دانشگاه لندن گفت: این یک سوال باز که آیا انگلیسی ها خواهد تایر یا شورشی علیه دولت, ممنوعیت, به خصوص کسانی که طراحی شده برای محافظت از آنها در برابر بیماری های عفونی با مرگ و مير برآورد شده به عنوان بالا به عنوان 3.4 درصد است.

“مردم تنها می دانم که آنها در حال زندگی در یک وضعیت استثنایی که آنها را ببینید استثنا اقدامات انجام شده,” او گفت:.

جانسون گفت: دولت خود را — مانند هر دیگر دولت در حال حاضر — به دنبال تاخیر سنبله در موارد جدید به “صاف منحنی” و یا به عنوان نخست وزیر در آن قرار داده که اشاره به یک نمودار “به کدو سمبررو.”

[چرا شیوع بیماری مانند coronavirus گسترش نمایی و نحوه صاف منحنی’]

بریتانیا تنها پرداخت کننده دولت-پشتیبانی خدمات بهداشت ملی است که محبوب بسیاری از اینجا اما پزشکان هشدار می دهند که موج عظیمی از موارد پایدار در طول هفته یا ماه می تواند پایمال در حال حاضر تاکید کرد سیستم.

حتی قبل از این ویروس جدید زده بودند چند تخت خالی در بیمارستان NHS به عنوان فصلی آنفلوآنزا هنوز در نوسان است.

بیشتر نگرانی بیمه خدمات درمانی تنها 5,000 هواکش در دست برای جمعیت 66 میلیون دلار یکی از کمترین تعداد سرانه در اروپا است. زندگی-دادن اکسیژن ماشین بسیار کمیاب در بریتانیا است که وزیر بهداشت یکشنبه نشان داد که دولت می خواهد تولید کنندگان خودرو و تامین کنندگان خود را تبدیل خطوط مونتاژ به ساخت هواکش.

http://www.washingtonpost.com/video/world/its-too-quiet-barcelona-residents-reflect-on-spains-coronavirus-lockdown/2020/03/15/0dcfc1f1-50f3-4665-a193-7528fdfe5c59_video.html

برای جانسون و علمی مشاوران بحث برانگیز ترین بخش از طرح خود است که این تصور ضعیف ابلاغ شده که بریتانیا استعفا داد و به دیدن اعداد عفونت تا زمانی که جمعیت ساخته شده است تا به اندازه کافی آنتی بادی برای تولید “گله ایمنی است.”

بیمه خدمات درمانی است که تمرکز خود را تست در آن جاری به بیمارستان. بهداشت عمومی کارگران عمدتا متوقف ردیابی تماس های آلوده.

بسیاری از مردم حیرت زده به شنیدن آنگلا مرکل هفته گذشته که در آلمان 60 تا 70 درصد از جمعیت در نهایت می تواند آلوده رمان coronavirus. Blue palace hotel گفت: مرکل بود که بیش از حد محافظه کار است. بریتانیا می تواند 80 درصد از شهروندان خود را می تواند آلوده گفت: در “معقول بدترین سناریو.”

Blue palace hotel بی بی سی گفت, “هدف ما این است که سعی کنید برای کاهش اوج گسترش قله نه سرکوب آن را به طور کامل; همچنین از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق مردم یک بیماری خفیف به ساخت نوعی از گله ایمنی بیشتر مردم هستند که ایمنی بدن را به این بیماری و ما کاهش انتقال در همان زمان ما محافظت از کسانی که بیشتر در معرض آن است.”

وی افزود: “اگر شما سرکوب چیزی بسیار سخت زمانی که شما دکمه آن اقدامات آن پرش به عقب و پرش آن را به عقب در زمان اشتباه است.”

بسیاری از زمان این به معنی دولت پذیرفته شده است که تعداد بسیار زیادی از شهروندان خود را با آلوده رمان coronavirus و هنگامی که اکثر آنها را بازیابی خود را از خفیف تا متوسط علائم آنها خواهد بود به اندازه کافی آنتی بادی coursing در بدن آنها برای تولید آنچه عفونی-بیماری متخصصان “گله ایمنی است.”

مردم گریه میکردند که یک گله.

در یک نامه اعتراضی با امضای بیش از 500 انگلیسی, پزشکان و دانشمندان از جمله برجسته عفونی-بیماری های متخصصان کارشناسان هشدار داد که منحنی رشد برای عفونت در بریتانیا شد و در خط با ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و آلمان — و این اعداد در این مرحله اولیه هستند دو برابر سرعت.

آنها استدلال کرد که بریتانیا باید بلافاصله اجرا اجتماعی فاصله اقدامات بنابراین “جان هزاران نفر را می توان در امان ماند.”

“رفتن برای ‘گله ایمنی’ در این نقطه به نظر نمی رسد یک گزینه قابل دوام به عنوان این قرار داده خواهد شد بیمه خدمات درمانی در یک و حتی قوی تر سطح از استرس, خطر بسیاری از زندگی نسبت به لزوم” گروه گفت و هشدار داد که زمان داوطلبانه اجتماعی فاصله تلاش بودند “کافی” و “اقدامات محدود کننده باید بلافاصله به عنوان در حال حاضر اتفاق می افتد در کشورهای دیگر در سراسر جهان است.”

آدم Kucharski یک ریاضیدان و اپیدمیولوژی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری که گروه ارائه مشاوره به دولت نوشت که او “عمیقا ناراحت” با این پیام که بریتانیا به طور فعال به دنبال گله ایمنی به عنوان یک استراتژی اصلی. “گله ایمنی هرگز آشکار هدفآن بوده است غم انگیز در نتیجه داشتن یک ویروس است که بر اساس شواهد موجود — بعید است به طور کامل کنترل در دراز مدت” او نوشت: در یک صدای جیر جیر. “صحبت از” گله ایمنی به عنوان هدف ” کاملا گسترده ای از علامت.”

انتقاد از بریتانیا رویکرد می آید نه تنها از خانه اما در خارج از کشور. سازمان بهداشت جهانی مقامات می گویند تست و ردیابی باید همچنان که سخت اجتماعی فاصله باید اجرا شود و این انتظار گله مصونیت است نه درمان اثبات شده.

در دوشنبه, چینی, رسانه های دولتی انتقاد بریتانیا و دیگر کشورهای غربی برای تصویب دقیق تر کنترلکرد و گفت آنها باید با اتخاذ سیاست “تسلیم.”

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de