انگلیس رای نمایندگان مجلس به ادامه دموکراسی زوم

http://www.washingtonpost.com/video/world/uk-parliament-votes-to-continue-virtual-meetings/2020/04/21/7e5f9c17-a798-4a03-aaf4-36aa5d567481_video.html

لندن — در طول پارلمان بریتانیا و loquacious بحث های سبز نیمکت چرم در مجلس عوام معمولا بسته بندی شده با قانونگذاران نشسته و گونه های گونه فریاد و کندوپاش در یکی دیگر.

این بیماری همه گیر را متوقف کرده است و این همه نزدیک صحبت کردن. امپریال کالج اپیدمیولوژی نیل Fergusion اشاره کرد که چگونه به خصوص germy پارلمان هستند. اقدامات سختگیرانه به اجرا اجتماعی فاصله باید اساسا تعطیل محل که در هفته های اخیر.

روز سه شنبه یک تعداد انگشت شماری از قانونگذاران در بازگشت از عید پاک خود را شکستن به تصویب ادامه دموکراسی از طریق یک “مجازی پارلمان” قابل توجه و به اتفاق آرا رای به سرنگونی راه کارها انجام شده است اینجا برای بیش از 700 سال و برای نگه داشتن در استدلال — اما در یک فاصله مناسب.

مجلس عوام رهبر یعقوب ریس-the lean lab یک مدرسه قدیمی محافظه کار و ویکتوریا محقق کرد که تدابیر لازم هستند اما نه کامل و نه می شود آنها دائمی است.

“در سال 1349 هنگامی که مرگ سیاه تحت تاثیر این کشور, مجلس نمی تواند نشستن و نیست. این جلسه لغو شد,” او گفت:. “با تشکر از تکنولوژی مدرن حتی من نقل مکان کرد از 1349 هستم و خوشحالم که می گویند که ما می نشستن برای انجام این اساسی قانون اساسی توابع. و من بسیار سپاسگزار برای بسیاری از کسانی که به عنوان سنتی که من هستم که این محدودیت ها را پذیرفته اند.”

انگلیسی politicans از سراسر polticial طیف رای به رفتن مجازی حتی به عنوان آنها اصرار داشت که این اقدامات به طور موقت و تنها به اندازه کافی بلند برای دریافت از طریق این بحران است. جدید arrangments شد برای اولین بار مطرح شده توسط مخالفان حزب کارگر و توافق حاکم محافظه کاران است.

به اتفاق آرا در مجلس در تقابل با شدید حزبی بحث در کنگره آمریکا بر سر نحوه انجام اقدامات در طول coronavirus بیماری همه گیر. تشکر. Andy Harris, R-Md., در میان کسانی که به گفته او مخالفت مجلس پروکسی طرح برنامه ریزی شده برای یک رای در روز پنج شنبه. “ما باید اینجا در فرد به, رای,” او گفت:. “که راه آن انجام شده برای 200 سال است. این راهی است که ما باید آن را انجام دهید در حال حاضر است.”

برای هفته های آینده و شاید ماه های مجلس در بحث قانون و مورد مداقه قرار دادن اجرایی در هفته نامه “نخست وزیر سوال” از طریق جدید “ترکیبی رسیدگی است.”

تنها 50 از 650 اعضای منتخب خواهد بود و مجاز به ورود به اتاق در مجلس عوام در یک زمان. آنها باید حداقل 2 متر یا کمی بیش از شش فوت از هم جدا. اعضای خواسته خواهد شد که به تصویب هر یادداشت.

یکی دیگر از 120 عضو را مجاز به شرکت از راه دور از طریق تلفنی.

از آن خواهد شد یک زوم مجلس. با نخست وزیر مورد سوال توسط اعضا از خانه های خود ارائه برنامه به طور بالقوه جدید نگاه اجمالی به زندگی سیاسی طبقه با چشم انداز کودکان و سگ ها و شرکای ظاهر می شود در پس زمینه.

جف Caddick

خبرگزاری گتی ایماژ

لیبرال دموکرات Iran Hobhouse با این نسخهها کار بر روی یک لپ تاپ از خانه اش در حمام, انگلستان در آوریل 21.

که قانونگذاران شرکت در خانه و از طریق ویدئو خواهد بود propositioned توسط هر حزب سیاسی بر اساس تعداد کرسی های برنده در انتخابات است. بی طرفانه مجلس می گوید او را انتخاب نمایندگانی از همه احزاب به صحبت می کنند.

رای گیری نیز مکان از راه دور. دولت گفت که تا زمانی که انتخابات را می توان بدون خطر قطعی یا هک را معرفی قانونی که تصویب اکثریت رضایت به این معنی که هیچ کاغذ انتخابات خواهد بود لازم است فقط یک virutal فریاد “aye” یا “نه”.

در جهان مجازی “در برخی از خشن سنت مانند heckling از backbenches دیگر را در محل” گزارش گاردین چون بلندگو کارکنان قادر خواهد بود به را انتخاب کنید چه کسی شنیده است و چه کسی نیست در خوراک های صوتی. همچنین این روزنامه گفت: “دیگر مجلس خصلت مانند bobbing” — زمانی که اعضای پاپ به بالا و پایین خود را از نیمکت برای دریافت مجوز به یک سوال بپرسید — به احتمال زیاد نمی تواند زوم قادر.

دیگر قانونگذاران در سراسر جهان ادامه دارد به ملاقات در فرد اما با اجتماعی فاصله اقدامات از جمله در مجلس فدرال آلمان و ایرلند زراعت ومالداری ولایت بادغیس و همچنین مشورتی بدن در لهستان و ایتالیا و فرانسه است. پارلمان کانادا در حال رفتن برای یک فرد در مجمع و دو مجازی جلسات در هر هفته.

در بروکسل پارلمان اروپا نقل مکان کرد و بسیاری از کسب و کار خود را آنلاین و حتی برگزاری برخی از آن آرا از طریق ایمیل از آنجایی که بسیاری از قانونگذاران دیگر قادر به سفر از کشورهای خود. تازه قانونگذاران می گویند برخی از جنبه های انتقال شده اند جای تعجب صاف است. بخش های دیگر — مانند give-and-take haggling است که همراه با پیش نویس قانون یا سایر معاملات سیاسی شده اند به ویژه سخت برخی می گویند.

روز سه شنبه در کاخ وست مینستر به عنوان اتاق بودند که مجهز به ردیف جدید مانیتور و میکروفن مجلس عوام شبیه یک بیت مانند یک تنها و بیکس ایستگاه اتوبوس. سبز پلاک نشان داد که در آن مجلس بودند مجاز به نشستن با پلاک دلالت صندلی است که باید خالی باقی می ماند برای حفظ یک فاصله امن. هیچ یک عینک ماسک صورت.

بررسی راه های جدید به جلو مجلس عوام Linsday هویل کاهش یافته است یک پیام ویدئویی در روز دوشنبه یادآوری این کشور که مهد دموکراسی پارلمانی دیده بود و دوران سخت قبل از.

“خانه جان سالم به در حال سوختن با آتش سوزی بزرگ سال 1834 و بمباران در طول جنگ جهانی دوم است. ما در حال حاضر با یک چالش جدید covid-19 یک قاتل نامرئی که ادعا کرده است بنابراین بسیاری از زندگی در حال حاضر. این بدان معنی است که هنگامی که ما دوباره از عید زنگ تفریح ما نمایندگان مجلس و مجلس عوام را مجبور به کار در راه های مختلف,” او گفت:.

راه های جدید کار آغاز خواهد شد به صورت جدی در چهارشنبه هنگامی که وزیر امور خارجه Dominic Raab — که پر است در حالی که نخست وزیر بوریس جانسون بازیابی از باطل جلسه با کروناویروس — را به پرسش از اعضای مجازی و نیست.

اندی Buchanan

خبرگزاری گتی ایماژ

لیبرال دموکرات وندی چمبرلین را به شرکت در جلسات از راه دور از مجلس عوام از خانه اش در Fife, Scotland.

ادامه مطلب

بوریس جانسون و وزرای خود را متهم به بی مهارت coronavirus پاسخ رها کردن فاجعه

اروپا فکر می کند آن است که گذشته اوج موج اول از coronavirus

به عنوان رهبران دست گرفتن قدرت به مبارزه با کروناویروس ترس رشد می کند برای دموکراسی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات