انگلستان باند اوباش: زین!

هفته گذشته شوک استعفای ساجد جاوید از خود سوف انگلستان به عنوان صدراعظم از خزانه به طور گسترده ای انتظار می رود به منظور تسهیل بیشتر بی بند و بار مالی موضع دولت است. اگر به خوبی پرچم افزایش در هزینه نیست همراه با مالیات های بالاتر بازده اوراق قرضه می تواند به خوبی سر بالاتر — به خصوص اگر بانک مرکزی در پاسخ با اتخاذ یک مطلب افزایش تدابیر موضع در نرخ بهره.

جاوید جایگزینی توسط معاون او Rishi Sunak را رقیق طبیعی درگیری بین بزرگ-هزینه های نخست وزیر و وزیر خزانه داری در شارژ از رشته کیف پول. جاوید بوده است مشتاق به افزایش مالیات برای پرداخت حداقل برخی از آینده ریخت و پاش — یک عمارت مالیات نفرت به محافظه کار دولت در گذشته بود و حتی شناور به تازگی — در حالی که Sunak تلقی می شود بیشتر احتمال دارد به تسلیم به بوریس جانسون تمایل به رفتن gangbusters در resuscitating اقتصاد با تکیه به جای افزایش بدهی بیشتر.

خزانه مالی حکومت محدود کردن کسری بودجه به بیش از 3 ٪ از تولید ناخالص داخلی می تواند آرامش بیشتر می تواند به عنوان تعهد به تعادل بودجه تا پایان این پنج سال مجلس. این طلایی بازار شده است انتظار برای چند ماه برای وضوح چقدر عرضه آن خواهد شد که برای جذب به عنوان پاییز بیانیه لغو شد با توجه به دسامبر انتخابات.

این بودجه به دلیل در برخی از در حال حاضر مشخص نیست بعد ماه آینده آشکار خواهد شد تمام. بازار انتظارات برای یک افزایش از سال جاری در مجموع 137 میلیارد پوند ($178 میلیارد دلار) به حداقل 175 میلیارد پوند در سال مالی شروع در ماه آوریل است. اما این برآورد در حال حاضر به احتمال زیاد به افزایش بیشتر است.

اگر بار مالیاتی به طور کلی نیست افزایش چیزی به من بدهید — و به احتمال زیاد خواهد شد که کلاه بر قرض گرفتن. با gilt بازده بسیار پایین تر وام گرفتن ممکن است بیش از حد وسوسه انگیز به مقاومت در برابر.

بازار اوراق قرضه است تا کنون گرفته شده چشم انداز افزایش عرضه در گشاد گشاد راه رفتن خود را; و در حالی که بازده نزدیک به پایین ترین سطح خود, آنها هنوز هم ارائه یک حق بیمه در مقایسه با هسته ای اروپا اوراق قرضه دولتی. پس جانسون قاطعانه برنده انتخابات در دسامبر. 12, 10-سال طلایی بازده کاهش یافته حدود 20 واحد با وجود تایید بیشتر از دولت جدید بلند پروازانه صرف نظر دارد. چراغ سبز داده شده به HS2 راه آهن با سرعت بالا لینک بزرگترین پروژه زیرساخت در اروپا با هزینه انتظار می رود به بیش از 100 میلیارد پوند است که یک سیگنال از عمده قصد.

پوند می برد متوسط گزاف گویی پس از تغییر از گارد در خزانه در بخشی به دلیل انتظارات که بزرگتر محرک های مالی ارائه شده توسط دولت را کاهش دهد نیاز به پولی مداخله. نرخ های بهره در انتظار نگه داشته در ماه گذشته جلسه اگر چه بازار معاملات آتی قیمت گذاری شده بود در 50% احتمال قطع پس از یک سری از نظرات از اعضای کمیته سیاست پولی نشان می دهد که کاهش ممکن است لازم تلقی می شود.

در یک سری از valedictory مصاحبه در روزهای اخیر بانک مرکزی انگلیس مارک کارنی اظهار نظر در هر دو گذشته و آینده بالقوه از سیاست های پولی, با سخن گفتن در مورد دولت به احتمال زیاد صرف جاه طلبی است که تنها یک فرمانده پیشین خواهد بود به اندازه کافی جسورانه به. گفت: بلومبرگ تلویزیون است که او احساس خوش شانس به ترک بدون نیاز به منفی نرخ اضافه کرد “من از طرفداران بزرگ.” و او mused در مالی چشم انداز در مصاحبه با رویترز:

در یک محیط که در آن همه چیز است گرفتن یک نگاه تازه آن را زمینه مناسبی برای در نظر گرفتن یک گام به عقب و بزرگتر از تغییرات در غیر این صورت ممکن است ساخته شده است. آن را در اوایل روز اما وجود چندین طرح — بودجه خواهد بود گفتن — که نشان می دهد که برخی از این فرصت ها هستند که درک.

اندرو بیلی کارنی را جایگزینی, برنامه ریزی شده است برای گرفتن سکان بانک مرکزی در اواسط ماه آینده. بیشتر دولت به نخست اقتصادی پمپ کمتر فعال او باید بود. اما اگر انگیزه مالی افزایش درک شده است به پاداش رای دهندگان برای دسامبر نتیجه انتخابات به جای خدمت به نیازهای گسترده تر اقتصاد, بانک مرکزی انگلستان ممکن است پاسخ با رشد بیشتر متهاجم. سرمایه گذاران اوراق قرضه خواهد شد و باید با احتیاط.

برای تماس با نویسنده از این داستان: علامت گیلبرت در [email protected] Ashworth در [email protected]

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: ملیسا Pozsgay در [email protected]

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

علامت گیلبرت یک بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش مدیریت دارایی ها. او قبلا در لندن دفتر ریاست جمهوری اسلامی ایران ، او همچنین نویسنده از “همدست: چگونه حرص و آز و تبانی ساخته شده بحران وام و اعتبار غیر قابل توقف است.”

مارکوس Ashworth است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش بازارهای اروپایی. او به مدت سه دهه در صنعت بانکداری اخیرا به عنوان رئیس بازارهای استراتژیست در Haitong اوراق بهادار در لندن است.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>